برنامه یاد بعضی نفرات
 
بابک چمن‌آرا: رسانه‌ها می‌‌توانند در گسترش محصولات شنیداری نقش داشته باشند
مرکز موسیقی «بتهوون» فردا و پس‌فردا محصولات خود را با تخفیف عرضه می‌کند
موسیقی ما - مرکز موسیقی بتهوون از فردا به مدت دو روز، تمام محصولات فرهنگی خود -اعم از کتاب‌ها و سی‌دی‌ها- را با 20 تا 30 درصد تخفیف عرضه خواهد کرد.
 
به گزارش «موسیقی ما»، «بابک چمن‌آرا» -تهیه‌کننده موسیقی و مدیر مرکز موسیقی بتهوون و نشر آواخورشید- ضمن بیان این مطلب می‌گوید: «هفته‌ی پیش، هفته‌ی کتاب بود و فراخوانی داده شد تا روز پنج‌شنبه‌ای که گذشت، مردم به کتاب‌فروشی‌ها بروند و محصولات فرهنگی را خریداری کنند. در این میان تعدادی از چهره‌های سینمایی و هنری نیز از جو به وجود آمده استفاده کرده و اعلام کردند که برای خرید به کتاب‌فروشی‌ها می‌روند؛ اما ما در نهایت دیدیم که چند کتاب‌فروشی این امکان را پیدا کرد که در همان روز هم از این موهبت بهره‌مند شده و با رونق نسبی در فروش‌اش همراه شود؛ اما تکلیف آن شهر کتابی که در منطقه‌ای چون «خاوران» است، چه می‌شود یا کتاب‌فروشی که در امیرآباد قرار دارد؟ اصلاً از آن گذشته، حالا که چند روز از آن اتفاق گذشته، باید این سوال را مطرح کرد که آیا فروش کتاب‌ها تغییری کرده یا نه؟ اصلاً این فراخوان‌ها می‌تواند تأثیری بر حوزه‌ی نشر و خرید آثار فرهنگی داشته باشد؟»
 
او همچنین به این نکته اشاره دارد که کسانی هم که به آن فراخوان پاسخ مثبت دادند، بیشتر تحت تأثیر جوی قرار گرفتند که رسانه‌ها ایجاد کردند: «به شکل قطع و یقین هیچ مدیر فرهنگی نمی‌تواند در افزایش کتاب‌خوانی با این فراخوان‌ها تأثیر بگذارد و تنها رسانه‌ها هستند که می‌توانند نقش مهمی را در این زمینه ایفا کنند. تنها نقشی که مدیران فرهنگی می‌توانند ایفا کنند، کمک به ناشران –به‌خصوص ناشران بخش خصوصی- با دادن یارانه‌ها و همچنین خرید از آنهاست که به نظر نمی‌رسد هیچ‌کدام‌شان برنامه‌ای در این زمینه داشته باشند.»
 
حالا اما «چمن‌آرا» برای گسترش ارتباط با مخاطبان، در نظر دارد فردا و پس‌‌فردا -سوم و چهارم آذرماه- کلیه‌ی محصولات بتهوون را با تخفیف‌های ویژه‌ای عرضه کند. او می‌گوید در نظر دارد این طرح را همچنان ادامه داده و در مواقع مختلف، ‌این طرح را برای مخاطبانِ مرکز موسیقی بتهوون به عنوان قدیمی‌ترین ناشر موسیقی ایران فراهم کند.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 2 آذر 1394 - 17:16

دیدگاه‌ها

م7
سه شنبه 3 آذر 1394 - 11:44

شما برای نشر یک مقاله چرا از محله های بالا شهر مثال نمی زنید ؟
از نظر شما محله های بالا شهر همه کتاب خون اند .
پس آمار سرانه روزانه مطالعه 5-10 دقیقه مطالعه برای پایین شهر ـــــه ؟
پس همه شهر باید پایین شهر باشه .
جاهای دیگه ایران هم که از نظر شما جز آمار محسوب نمیشه .
دوستان این فقر مطالعه در مملکت ربطی به بالا و پایین و مزکز و غرب و شرق تهران نداره
چه خاوران و چه نیاوران
به رفتن هنرمندان به کتابفروشی های بالا شهر هم نداره .

چهارشنبه 4 آذر 1394 - 23:41

mamnon

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مرکز موسیقی «بتهوون» فردا و پس‌فردا محصولات خود را با تخفیف عرضه می‌کند | موسیقی ما