آلبوم تهران عاشق
 
Farhad Forootani Eshgh Love فرهاد فروتنی عشق
نوید نیکبخت
در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد
فروشگاه «سوییت بتهوون» فعالیت خود را از امروز آغاز کرد
موسیقی ما بابک چمن‌آرا (مدیرمرکز موسیقی بتهون)، خبر از راه‌اندازی چهارمین فروشگاه زیر مجموعه این مرکز داد.

فروشگاه «سوییتِ بتهوون»، چهارمین فروشگاه مرکز موسیقی بتهون است که از امروز (یکشنبه 28 خرداد) در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد  شروع به کار می‌کند.
 
بابک چمن‌آرا در خصوص این فروشگاه می‌گوید: «فروشگاه سوییتِ بتهوون ضمن عرضه محصولات تولید شده مرکزموسیقى بتهوون و موسسه آواخورشید و مجموعه کامل فیلم-تئاترها، سعى در ارائه و معرفى گزیده آثار صوتى و تصویرى جدید، مهم و ارزشمند عرصه موسیقى، تئاتر و سینما دارد. ما الان چهار فروشگاه در سالن‌هاي تئاتر داريم كه به ما در عرضه محصولات در جغرافياي فرهنگي كمک خواهد كرد و تلاش مي‌كنیم كه اين فروشگاه‌های كوچک را بيشتر كنیم و حتی در فکر شهرستان‌ها نیز هستیم.»
 
این فروشگاه در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد قرار دارد که داراى دو سالن با ظرفیت ٣٠٠ نفر و یک سالن با ظرفیت ١٣٠ نفر و کافه-رستوران شهرزاد است؛ این مجموعه در خیابان نوفل لوشاتو(فرانسه سابق)، نرسیده به تقاطع رازى قرار دارد.
 
فروشگاه «سوییتِ بتهوون» پس از «کوارتت بتهوون» در تئاتر مستقل تهران، «روندو بتهوون» در تماشاخانه ایرانشهر و «سرناد بتهوون» در تماشاخانه پالیز، چهارمین فروشگاهى است که با هدف عرضه بهتر محصولات فرهنگى و هنرى به مرکز موسیقى بتهوون اضافه شده است.
 
بابک چمن‌آرا همچنین خبر از جابجایی فروشگاه مرکزی موسیقی بتهوون (در خیابان سنایی) و نقل مکان آن به میدان سنایی داد که به زودی خبرهای مربوط به آن اعلام می‌شود.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 - 16:11

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود فروشگاه «سوییت بتهوون» فعالیت خود را از امروز آغاز کرد | موسیقی ما