برنامه یاد بعضی نفرات
 
تداوم زندگی؛ عافیت و فرهنگ
مرکز موسیقی بتهوون هم به جمع برگزارکنندگان اجراهای آنلاین پیوست
جریان زندگی و موسیقی
مرکزموسیقی بتهوون قرار است با بهرهگیری از امکانات شبکهی مجازی اینستاگرام میزبان مخاطبانش باشد. بتهوون با شعار «تداوم زندگی؛ عافیت و فرهنگ» 7 اجرای موسیقی را به مدت 7 شب برگزار خواهد کرد.
این اجراها که تمرکز بیشتری بر سازهای ایرانی دارد شامل هفت تکنوازی است که از 3 تا 9 اردیبهشت ماه در ساعت 20:00 برگزار میشود و مخاطبان میتوانند این اجراها را از طریق صفحه اینستاگرام بتهوون تماشا کنند. همچنین این ویدئوها تا 24 ساعت بعد هم در دسترس مخاطبان خواهد بود. مدت زمان اجراها حدود ٣٠ دقیقه است و هنرمندانی که در این اجراها حضور خواهند داشت به ترتیب تاریخ اجرا به شرح زیر معرفی می گردند:
فرزین طهرانیان: متولد ١٣۵۶ و گیتاریست؛ دانش آموخته آکادمی ملی موسیقی اوکراین؛ تدریس در دانشگاه از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۷ در دانشگاه آزاد و هنر تهران؛ آهنگسازی و اجرا در آلبوم‌ها: شدریک، از اصفهان تا اصفهان و تألیف و ترجمه‌ی کتاب‌های سیر آموزش گیتار کلاسیک، موسیقی از آموزش تا اجرا، هارمونی مقدماتی جز، تمرینات روزانه گیتار و ۵۰ قطعه ضروری جز..
-پویا عشقی نژاد : متولد ١٣٧٧، نوازنده‌ی ویولن و دانشجوى کارشناسى نوازندگى و عضو ارکستر انجمن فرهنگی ایران-اتریش و همکارى با آنسامبل دوک..
-بهرنگ بقایی : متولد ۱۳۶۰ و نوازنده و آهنگساز؛ آهنگسازی برای تئاتر؛ همکاری در آلبوم‌های از روی در آفتاب، نه آن‌چنان، شبی با خیام، شب جدایی، حرمان و…. و سابقه‌ی عضویت در گروه‌های موسیقی ایل، بِهنا، خنیا و….
-عسل پیشگو : متولد ١٣٨١ و نوازنده‌ی عود و ساکسیفون؛ هنرجوی هنرستان موسیقی؛ همکاری با دایْمِندز-بَند..
-عیسا غفاری : متولد١٣۶١ و نوازنده تار، سه‌تار، آهنگساز؛ مدرس دانشکده‌ی موسیقی دانشگاه هنر تهران،
هنرستان موسیقی دختران و هنرستان‌عالی موسیقی تهران؛ آهنگسازی و اجرای آلبوم‌های: وابات، سرود باد، بازتاب، آیه، زمان، هنوز و…. و تألیف کتابهای موسیقی و….
-کیوان فرزین : متولد ١٣۵٢، نوازنده سنتور؛ کارشناس ارشد موسیقی ایرانی؛ تهیه‌کننده‌ی موسیقی؛ منتقد موسیقی؛ مدرس موسیقی..
-حسام اینانلو : متولد ١٣۶۶ نوازنده کمانچه و آهنگساز.
شایان ذکر است که هفته سلسله اجراهای مرکز موسیقی بتهوون، از امشب سوم اردیبهشت سال جاری در خانه موزه بتهوون بصورت آنلاین و زنده از اینستاگرام آغاز شده و تا نهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
 
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 - 12:45

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود جریان زندگی و موسیقی | موسیقی ما