برنامه یاد بعضی نفرات
 
شامل ۲۹ ویدئوی آموزشی برای هنرجویان مبتدی
مجموعه‌ی «آموزش جامع پیانو» اثر رامین بهنا منتشر شد
موسیقی ما- مجموعه‌ی «آموزش جامع پیانو» اثر رامین بهنا شامل ۲۹ ویدئوی آموزشی برای هنرجویان مبتدی منتشر شد. 
بهنا درباره مجموعه «آموزش جامع پیانو» گفت: «این مجموعه شامل ۲۹ ویدئوی آموزشی است و هر کدام از این ویدئوها شامل ۲۰ دقیقه آموزش ساز پیانو است که هنرجویان مبتدی می‌توانند از این مجموعه استفاده کنند. این ویدئوها شامل هشت ساعت آموزش ساز پیانو است که از سوی مجموعه خنیاگر منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.»
 
این نوازنده پیانو در ادامه بیان کرد: «این همکاری از خرداد ماه سال گذشته شکل گرفت و ضبط این مجموعه را از شهریور ماه شروع کردیم که تا یک ماه قبل مشغول ادیت و ساخت این مجموعه بودیم زیرا نت‌های این مجموعه آموزشی به صورت پی دی اف در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. ما دوست داشتیم کاری ارائه دهیم که هنرجویان حتی در مرحله مبتدی بتوانند از پایه ساز پیانو را بشناسند و اگر نمی‌توانند به هر دلیلی نزد اساتید برای آموزش بروند به کمک این ویدئو‌ها این ساز را یاد بگیرند.»
 
این نوازنده با اشاره به اینکه تمامی این مجموعه به هم پیوسته است، افزود: «قرار است این ویدئوهای آموزشی ادامه دار باشد تا هنرجویان دوره پیشرفته هم بتوانند از آن استفاده کنند که به زودی ضبط ویدئوهای جدید را شروع می‌کنیم. مهم‌ترین موضوع این است که هنرجویان باید بعد از هر درس تمرین‌های لازم را انجام دهند زیرا آموزش بدون تمرین موثر نخواهد بود. این مجموعه آموزشی که شامل «پیانو ۱» و «پیانو۲» می‌شود به اندازه یک سال آموزش برای هنرجویان است و تکنیک‌های پایه، اطلاعات تئوریک، سبک‌های مختلف و… آموزش داده شده است.»
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 خرداد 1400 - 13:31

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مجموعه‌ی «آموزش جامع پیانو» اثر رامین بهنا منتشر شد | موسیقی ما