برنامه یاد بعضی نفرات
 
با پیانونوازی گوتلیب والیش
آلبوم «موتسارت لیست» منتشر شد
موسیقی ما - آلبوم «موتسارت لیست» اثری از گوتلیب والیش، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری بناها و آواها در ژانر کلاسیک و در قالب ۹ قطعه به عناوین «سونات پیانو در سی بمل ماژور کا.۲۸۱»، «سونات پیانو. آلگرو»، «سونات پیانو.آندانته آموروسو»، «سونات پیانو. روندئو»، «فانتزی آداجیو، آلگرو، آندانتینو، پیو آلگرو، تمپو پریمو»، سونات پیانو. مولتو آلگرو»، «سونات پیانو. آداجیو»، «سونات پیانو.آلگرو آسایی»، «روندو در رماژور.آلگرو» و «خاطرات دون ژوان» منتشر شد.

این آلبوم شامل مجموعه‌ای از قطعات ولفگانگ آمادئوس موتسارت و فرانتس لیست است که گوتلیب والیش از هنرمندان پیشتازِ اروپا آنها را با پیانو نواخته است. حدود یک ششم از کل آثار موتسارت قطعاتی برای پیانو است. قطعات سولویی که در این آلبوم اجرا شده هرکدام نشان‌دهنده شاهکاری کامل و جهانی مستقل هستند. این حقیقت که موسیقی موتسارت بر روح رمانتیکی چون فراتس لیست تاثیر گذاشته، به‌وسیله یکی از مهمترین روایت‌های اپرایی نوشته‌شده او برای پیانو، به نام «خاطرات دون‌ژوان» اثبات شده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهریور 1397 - 13:39

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آلبوم «موتسارت لیست» منتشر شد | موسیقی ما