برنامه یاد بعضی نفرات
 
اجرای قطعه مرید و هانیِ در حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
«سید مجتبی حسینی» با «اسحاق بلوچ‌نسب» دیدار کرد
موسیقی ما - «سید مجتبی حسینی» معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به چابهار با «اسحاق بلوچ‌نسب» خواننده و نوازنده تنبورک دیدار کرد. اسحاق بلوچ نسب در این دیدار به همراه گروهی از هنرمندان، قطعه مرید و هانی (قطعه ای حماسی در فرهنگ بلوچ) را اجرا کرد. بلوچ نسب جزو هنرمندانی است که بیش از 50 هنرجو در انجمن موسیقی چابهار زیر نظر وی، موسیقی مقامی را می آموزند.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چابهار با جمعی از هنرمندان تئاتر و انجمن هنرهای تجسمی چابهار به گفت و گو پرداخت.  در بخش دیگری از این سفر، دفتر تئاتر مردمی چابهار، با حضور معاون امور هنری و هنرمندان تئاتر این شهر گشایش یافت.

حسینی در جمع هنرمندان تئاتر چابهار گفت: «خوشحالم که در جمع هنرمندان عزیز چابهار هستم. اینکه دو گروه ثبت شده تئاتر در این شهرستان فعالیت دارند و تعداد تئاترهای اجرا شده، هنرمندان و هنرجویان این شهر بیانگر میزان رشد فعالیت های هنری این منطقه است؛ قطعا استعداد و استطاعت این سرزمین آفتاب و امید، بسیار بیشتر از این است. همه ما با کمک هم باید برای بهسازی امکانات این منطقه، بیشتر تلاش کنیم.»

بازدید از چند کارگاه طراحی لباس و سوزن دوزی از برنامه های دیگر معان امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به چابهار بود؛ در طی این بازدید، مرتضی کاظمی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اقتصاد فرهنگ و هنر و حمید قبادی؛ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس نیز در این سفر حضور داشتند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 تیر 1397 - 12:43

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «سید مجتبی حسینی» با «اسحاق بلوچ‌نسب» دیدار کرد | موسیقی ما