آلبوم تهران عاشق
 
Farhad Forootani Eshgh Love فرهاد فروتنی عشق
نوید نیکبخت
رکورد خواننده «دوباره عشق» در یک سالگی کنسرت‌هایش
حامد همایون: شبیه یک معجزه است
موسیقی ما – پدیده جوان موسیقی پاپ که این روزها رکورددار اجرای زنده در کشور است در یک سالگی کنسرت‌هایش در تهران و در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»، حامد همایون در سومین شب از جشنواره موسیقی فجر در حالی در دو سانس در سالن همایش‌های ایرانیان روی صحنه رفت که سال گذشته نخستین اجرای رسمی خود را در همین جشنواره تجربه کرده بود و حالا پس از یک سال کاری، این خواننده با حدود 300 اجرای زنده در سراسر کشور رکورددار جوان این روزهای بازار موسیقی در کشور است. حامد همایون با قطعه «به چشمات قسم» و پس از پخش ویدئویی که به معرفی اعضای گروهش می‌پرداخت به روی صحنه آمد و سپس بدون هیچ وقفه‌ای قطعه «چنان کنم» را اجرا کرد. این خواننده که در بخش‌های مختلف اجرای زنده‌اش بارها و بارها بابت اتفاقات این یک سال کاری از روی صحنه خدایش را شکر کرد و از جمعیت هم تشکر نمود در این کنسرت قطعاتی مانند عشق ناب، نیمه‌ی من، خدا همین حوالیه، دوباره عشق، مردم شهر و... را اجرا کرد و انتهای کنسرتش نیز قطعه پرطرفدار «چتر خیس» بود که همه سالن را به همخوانی با خود دید تا انتهایی پرهیجان را در سالن تجربه نماید.

این خواننده همچنین در بخشی از صحبت‌های خود نیز از محسن رجب‌پور (مدیرعامل ترانه شرقی و تهیه کننده آثار و کنسرت‌هایش) تشکر کرد و همه زندگی هنری خود را مدیون او دانست. آرش عیوضی، محمد افشاری، پوریا ربانیان، پیمان لطیفی، امیرحسین توسلی، آرین ملیکیان و علیرضا توسلی اعضای ارکستر «حامد همایون» را به رهبری سامان امامی تشکیل می‌دادند.
                                                                                    ********** 

حامد همایون: شبیه یک معجزه است

در یک سالگی کنسرتهای حامد همایون، دقایقی پیش از اجرای زنده این خواننده خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفتگویی را وی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:
 
  •  * کمی درمورد جشنواره موسیقی فجر صحبت کنیم و اینکه این جشنواره چقدر می تواند روی کلیت موسیقی در ایران تاثیر بگذارد؟
به نظر من جشنواره یک گردهمایی درستی است و همه بچه های موسیقی چه موسیقی پاپ و سنتی در اینجا شانس اجرا کردن برنامه شان را پیدا می‌کنند. خیلی دوست دارم و برای من خاطره انگیز است به خاطر اینکه اولین اجرای کنسرت من در جشنواره فجر پارسال بوده است.
 
  • * دقیقا سوال بعدی من بود. یک سال کامل از دوران کاری تو گذشت و اولین اجرای تو پارسال همین موقع در جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد. در این یک سال چه بر تو گذشت؟
قبل از آن یک سال واقعا سال سختی داشتیم که در تولید بودیم و بی خوابی‌های مداوم و سختی‌های زیاد با ما همراه بود و خیلی در فشار و استرس بودم. خداراشکر که آلبوم حاضر شد و آهنگ‌ها وارد بازار شد و روز به روز حس ما بهتر شده و خداراشکر اتفاقات بهتری افتاده و نمی‌دانم چگونه از مردم ایران تشکر کنم بابت استقبال بی نظیرشان. فکر می‌کنم تا الان کنسرت‌های ما مرز 270-280 را رد کرده و اتفاق بسیار خوبی است. همیشه می‌گویم شعار من این است که صحنه بهترین جای دنیاست و امیدوارم روز به روز بتوانم اجراهایم را بهتر کنم.
 
  • * درمورد اجراهای خارج از کشور تو است. رفتی و اجراهای خارج از کشور هم داشتی که خیلی سروصدا کرد و مخاطب های خارج از کشور هم پیدا کردی. اگر قرار است به دو سال گذشته برگردیم خودت فکر می‌کردی چنین اتفاق بزرگی در زندگیت بیفتد؟
نه تنها من فکر نمی‌کردم به نظرم هیچ آدم دیگری نمی‌توانست این اتفاق را تصور کند. فکر می‌کردم که شنیده بشوم و به موفقیت برسم ولی این اتفاق و مثلث من و سامان امامی و محسن رجب مور و در کنارش ترانه سراهایی که با ما کار می‌کردند به نظرم شبیه یک معجزه است.
 
  • * در چند ماه گذشته اظهارنظرهای متفاوتی چه مثبت و چه منفی از طرف خواننده‌ها و مردم و کارشناسان درمورد حامد همایون شده است. کمی درمورد این اظهارنظرها و تعدد نظرها درباره حامد همایون و موجی که در بازار موسیقی کشور به راه انداخته صحبت کنیم.
بعضی از انتقادها خیلی به جا و قشنگ و درست است و به من خیلی کمک می‌کند. بعضی‌ها سردمدار یک اتفاق نادرست می‌شوند و بقیه هم دنباله رو آن ها می‌شوند. البته خیلی هم زیاد نیست و با توجه به اینکه می‌بینیم همه کنسرت‌های ما به سرعت فروش می‌رود و استقبال از آهنگ‌ها بالاست و فکر نمی‌کنم تا الان موزیکی داده باشیم که جز پنج کار خوب نبوده باشد. بعضی از انتقادها دل ادم را می‌شکند و من را بسیار ناراحت می‌کند و بسیار ناجوانمردانه است که یکی بگوید فلانی یک شبه وارد بازار موسیقی شده است. من از وقتی یادم می‌آید در موسیقی بودم و موسیقی آکادمیک را بلد بودم و یاد گرفتم و هنوز هم درحال یادگیری هستم. انتقاد اگر خوب باشد خیلی کمک می‌کند. من خودم علاقه شدیدی به انتقاد مثبت و درست دارم. بعضی از انتقادها و اتفاقاتی که می‌افتد از روی ندانستن دل آدم را می‌شکند ولی توکل ما به خداست. مردم عزیز همیشه در کنارمان بودند و روز به روز این صمیمیت و چیزی که ما اسمش را گذاشتیم خانواده عشق بزرگ و بزرگتر شده و فن پیج‌های ما سر به فلک گذاشته و امیدوارم بتوانم برای مردم کشورم هر آنچه از دستم برمی آید انجام دهم و لایق این همه محبت‌شان باشم.

گفتگو: بهمن بابازاده   /عکسها: لیلی شاهوردی / گزارش ویدئویی: علیرضا حق شناس
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 - 11:45

دیدگاه‌ها

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

آفرین

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

سبک کار و‌خوندنش مورد علاقه من نیست ولی به خودم هم اجازه نمی دم به علایق بقیه بی احترامی کنم سلایق هم رو‌نقد نکنیم قرار نیست بقیه مردم هم چیزی که ما دوست داریم گوش بدن اگه دوست ندارید گوش نکنید من هم همین کارو می کنم

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

یه زمانی باید نخبه موسیقی بودی تا تازه کارت به بخش داوری قبل از جشنواره میرفت. الان ..... خنده داره

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

موفق باشید استاد،،مثل همیشه عالی پرتوان وپرانرژی ادامه بدین❤️❤️❤️

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

کارات دیگه خیلی داره تکراری میشه، خوب یکم جسارت بخرج بدی و با آدمای جدید . با ایدهای تازه کار کنی، مردم از اینوع موزیکا دیگه خسته شدن.همش تکراری

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

چه اعتماد به نفسی

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

شعرهای اقای همایون منو متحول کرده واقعا مخصوصا اونجا ک میفرمایند: های من هی هی هی هی..هوی من های های های های

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

مشکل خواننده های ما اینکه اعتراض رو به عنوان حسادت نگاه میکنن و فکر میکنن اگه کسی بهشون اعتراض کرد و گفت کارت خوب نیست از حسادته و اگر این موارد وجود داشت نشانه پیشرفت کارشونه :)

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

خیلی هم عالی هستین شما همین که نگاه عشق و مثبت و شاد کردین با شعراتون خودش کُلی ،مردیم از بس خواننده ها همش شکست عشقی خوندن

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

دمت گرمه حامد عزیز

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

موفق باشی حامد جان

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

از پارسال که جشنواره اولین اجراشون بود تعداد زیادی مثه شما میگفتن فوقش یک سال دیگه،الان یک سال میگذره و خدارو شکر هنوز تو اوجن و در اینده نیز خواهند بود☺

شنبه 23 دی 1396 - 12:49

هیچ کس توو مارکت حرفه ای شانسی و یه شبه نمیتونه موفق بشه ... دوستانی که کم لطفی میکنن متاسفانه از حسادتیه که تووی این اصناف جاریه ... البته آقای همایون هم مثل همه خواننده ها ایراداتی بهش وارده که خیلی طبیعیه که هیچ کس بی نقص نیست???

شنبه 23 دی 1396 - 17:44

حامد همایون تو شیراز استاد اواز بودن با خیلی کارای قشنگ ولی به خاطر محبوبیت این سبک، سبکشون به این سمت اومد و اگه مردم نمیپسندن پس چرا با ابن سبک معروف شد

شنبه 23 دی 1396 - 17:44

استادعزیز شما ناراحت نباشیدچون هرچقدرهم بگید بازم بهتون حرف زده میشه غصه نخورید ماها پشتتونیم

شنبه 23 دی 1396 - 17:44

دور از جون بعضیااا چرا ی سریاااا نفهمن ? .... چرااااا نمیخوان قبول کنن ...خته توو ماستا خورشتارو عزیز من روی چه حساب و منطقی باید بیایم به این آقا حسااادت کنیم !!!! اگه مردم حمایت نکنن که ... بحث بحث ضعف موسیقیایی و خوانندگی ایشونه ... آقای استااااد آکادمیک !!!!! بقول خودت شما چند ساله داری کار میکنی !!! درسته؟؟؟ چرا قبل ازینکه با آقای رجب پور آشنا بشی کسی نمیشناخت شمارو؟؟؟؟ چون اسمت حامد محمودزاده بود .... با مدیریت ایشون اسم شما به حامد همایون تغییر کرد و با توجه به علم و تجربه ایشون یهو شما ...وسط موزیک ایران سبز شدی .... با حمایت مالی این آقا مطرح شدی .... در جریان بند قراردادت هستی که !!!!! بعد از تموم شدن دورت شما حتی از اسم حامد همایون هم نمیتونی استفاده کنی دیگه ... میشی همون محمودزاده ی سابق ... یکبار تست کن .... یکار بخون بده بیرون با اسم حامد محمود زاده برو ببین چقدر بازدهی داره ....?? و من الله التوفیق ? حالا هی طرفدارت بیان زیر کامنتااا...سوالی که دارم اینه خودت توو خوندن مشکل داری .... چه چیزی تدریس میکردی که الان میگن بهت استااااااادیووو ??

شنبه 23 دی 1396 - 17:44

vay kash in mute mishod ahang nemikhond

شنبه 23 دی 1396 - 19:08

خداوند اتوتیون و ملوداین رو از ایشون نگیره ?

یکشنبه 24 دی 1396 - 09:11

مشکل اصلی اینجاست که جناب حامد همايون موسیقی رو بازار خطاب میکنن

یکشنبه 24 دی 1396 - 09:11

اصلا نباید توجه بکنی چون اهنگ هات شاده دلمردم برای یکساعتم که شده شاد میشه خدا ازت راضی باشه

یکشنبه 24 دی 1396 - 09:11

آخه چیز خاصی هم نخوند.....ولی بازم دستش درد نکنه....مثل آلبوم اول بنیامین کم کم فراموش میشه

یکشنبه 24 دی 1396 - 09:11

این مردم همه چیزرو بزرگ میکنن.

یکشنبه 24 دی 1396 - 09:11

عشق منی ???

دوشنبه 25 دی 1396 - 09:00

به انتقادات فکر نکن بینظیری

سه شنبه 30 بهمن 1397 - 19:45

سلام اقای حامد جان اگر بگذارید کنسرت بعدی انشالله با شما عکس بگیرم

سه شنبه 30 بهمن 1397 - 19:47

سلام اقای حامد جان اگر بگذارید کنسرت بعدی انشالله با شما عکس بگیرم

سه شنبه 30 بهمن 1397 - 19:52

هرکی پشت سره اقای حامدغیبت کرده ببخشیدا خیلی غلط کرده

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حامد همایون: شبیه یک معجزه است | موسیقی ما