بنیاد کودک
در گفت‌وگوی یکی از بستگان این هنرمند پیش‌کسوت با «موسیقی ما» عنوان شد
حال استاد عبدالوهاب شهیدی خوب است
موسیقی ما - عبدالوهاب شهیدی که 28 تیرماه به دلیل تنگی نفس در بیمارستان بستری شده بود، اوضاع جسمانی خوبی دارد و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

یکی از اقوام این هنرمند پیشکسوت دربارۀ جدیدترین اوضاع جسمانی عبدالوهاب شهیدی به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «حال استاد هم‌اکنون خوب است و در بخش بستری شده‌اند. مشکل ایشان رفع شده و به زودی از بیمارستان مرخص خواهند شد.»

عروس عبدالوهاب شهیدی همچنین بیان کرد: «اوضاع جسمی ایشان برای ترخیص از بیمارستان مساعد است و پزشکان هم به ما گفته‌اند که تا عصر امروز وضعیت ترخیص ایشان مشخص خواهد شد.»

عبدالوهاب شهیدی که از خوانندگان و نوازندگان قدیمی موسیقی ایرانی است، چندی پیش به دلیل مشکل تنفسی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد. او موسیقیدانی است که پستی و بلندی‌های موسیقی ایرانی را به خوبی درک کرده و یکی از مهم ترین خوانندگان دوران طلایی موسیقی ایرانی محسوب می‌شود. این هنرمند در نخستین جشن سالانه «موسیقی ما» به پاس یک عمر تلاش برای هنر مورد تقدیر قرار گرفته بود.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 تیر 1395 - 11:34

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حال استاد عبدالوهاب شهیدی خوب است | موسیقی ما