برنامه یاد بعضی نفرات
 
امیر توسلی برای «پلاک هفت» موسیقی می‌سازد
در ادامه فعالیت‌های اخیر؛
امیر توسلی برای «پلاک هفت» موسیقی می‌سازد
موسیقی ما - محمد عبداللهی:‌ «پلاک هفت»، تله فیلمی است که ساخت موسیقی آن را امیر توسلی به عهده گرفته و از هم اکنون نیز مراحل ساخت آن را می‌گذراند. توسلی با بیان این مطلب افزود: این تله فیلم را شهرام شاه حسینی کارگردانی کرده و تهیه کننده آن نیز بهروز خوش قلب است. هم اکنون نیز در مرحله ساخت موسیقی آن به سر می‌برم.

به گفته این آهنگساز، داریوش فرهنگ، احمد ساعتچیان، نازنین‌فراهانی، احسان عیوضی‌نژاد، زویا امامی و امین امیریدر این تله‌فیلم بازی کرده‌اند.

داستان این فیلم قصه خبرنگاری است که سراغ نویسنده‌ای مشهور می‌رود تا برای چاپ رمانش به زبان انگلیسی وارد مذاکره شود. در ادامه در می‌‌یابیم که رمان نویسنده واقعیت دارد و ماجرا شکل دیگری به خود می‌‌گیرد.
اخیرا در روزنامه بانی فیلم از بهزاد عبدی به عنوان آهنگساز این مجموعه تلویزیونی نام برده شده است. این در حالی است که همچنان توسلی آهنگساز این سریال است.

توسلی که همزمان با این فعالیت‌ها، ساخت موسیقی مجموعه تلویزیونی «مختار نامه» را به صورت روتین و هفتگی به عهده دارد، در این باره به موسیقی ما گفت: به دلیل کمبود وقت نمی‌توانستم موسیقی روتین این مجموعه را سر وقت آماده کنم. به همین دلیل از دوست و همکار خوبم آقای بهزاد عبدی خواستم در ساخت آن به من کمک کند. ساخت بخش‌هایی از موسیقی این مجموعه را به این دوست واگذار کردم و این همکاری موجب شده تا برخی از دوستان گمان کنند که ساخت موسیقی این پروژه به بهزاد عبدی واگذار شده است.

وی در پاسخ به اینکه این همکاری موجب موازی کاری نمی‌شود گفت: به هیچ وجه این اتفاق نخواهد افتاد چرا که بر روی کار نظارت دارم. بخش‌های زیادی از تم‌های موسیقی این مجموعه از کارهای خود من است و فقط بخش‌هایی را بهزاد عبدی انجام می‌دهد.

به گفته وی، همکاری با این آهنگساز بنا به خواسته خود او و نیز مشورت با کارگردان و موافقت وی بوده است.
وی ادامه داد: حجم کارهای آهنگسازی من این روز‌ها بسیار بیشتر از گذشته است و چون موسیقی مجمعه «مختار نامه» نیازمند صرف وقت زیادی بود، به آقای میرباقری پیشنهاد دادم که از همکاری بهزاد عبدی نیز بهره‌مند شویم.

توسلی که سعی می‌کند به دور از حاشیه‌ها کار هنری خود را انجام بدهدخواسته یا نا‌خواسته وارد مقوله‌های حاشیه‌ای می‌شود اما همواره سعی می‌کند از آن‌ها دوری کند. سپردن موسیقی مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» به آهنگسازی همچون بهزاد عبدی، آخرین حاشیه‌ای است که در مورد او شکل گرفت و همچنان سعی دارد با ظرافت تمام از کنار آن بگذرد. به همین دلیل است که در پایان گفت: دوست ندارم بیشتر از این به این موضوع بپردازم. برایم مهم نیست که دیگران چه می‌گویند. من کار خودم را انجام می‌دهم.

از آخرین کارهای وی می‌توان به ساخت آهنگهای احسان حق‌شناس در آلبوم «تیک تیک» اشاره کرد.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1390 - 00:00

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود امیر توسلی برای «پلاک هفت» موسیقی می‌سازد | موسیقی ما