برنامه یاد بعضی نفرات
 
خواننده‌ی شناخته‌شده به حاشیه‌های این مدت واکنش نشان داد
پرواز همای: ما عادی سازی نمی‌کنیم بلکه عادی‌ترین کار را انجام می‌دهیم
موسیقی ما- «پرواز همای» پس از پشت سر گذاشتن حاشیه های اخیر، در جریان کنسرت خود در یزد، از حمایت هوادارانش تشکر کرد و گفت که او و گروهش با برگزاری کنسرت، عادی‌ترین کار ممکن که رسالت و شغل آنهاست را انجام می‌دهند.

«پرواز همای» درباره اجراهای اخیر خود در یزد و حضور مردم چنین نوشت: «من باید دست یکایک مردم یزد را ببوسم که انقدر عاشقانه گروه ما را با وجود حاشیه‌های زیادی که در ماه‌های گذشته پشت سر گذاشتیم، حمایت کردند. نمی‌دانید چه لذتی دارد که وقتی تمام دنیا تلاشش را می‌کند که زیر پای تو را خالی کند؛ هوادارت اینگونه پشتت هستند. امیدوارم حال خوب این روزهای من را همه‌ی آن‌هایی تجربه کنند که قضاوتم کردند و از هر حربه‌ای برای تخریب من و گروهم استفاده کردند تا تصویری خلاف آنچه هستم در جامعه بسازند. من غلام مردم ایرانم و هر تصمیم در هر لحظه‌ای گرفتم به صلاح موسیقی و هنر بوده و خودم آگاهم از راهی که سال‌هاست برگزیدم. ما عادی سازی نمی‌کنیم بلکه عادی‌ترین کار ممکن که رسالت ما و شغل ما هست را انجام می‌دهیم. آن‌هایی که جوسازی می‌کنند برای بر هم زدن کنسرت‌ها آگاه باشند رسالت ما شادی آفریدن برای مردم سرزمین ماست …»
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 - 14:01

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود پرواز همای: ما عادی سازی نمی‌کنیم بلکه عادی‌ترین کار را انجام می‌دهیم | موسیقی ما