برنامه یاد بعضی نفرات
 
در راستای تحقق اهدافِ توسعه‌ی پایدار سازمان ملل متحد
حکم سفیر مرکز دیپلماسی موسیقی به «پیمان سلطانی» اهدا شد
موسیقی ما- در راستای تحقق اهدافِ توسعه‌ی پایدار سازمان ملل متحد، حکم سفیر مرکز دیپلماسی موسیقی به «پیمان سلطانی» (آهنگ‌ساز مولف) اهدا شد. 

تحقق اهدافی چون بررسی نقش تاریخی موسیقی به عنوان شکلی از دیپلماسی فرهنگی، ترویج استفاده از موسیقی برای انسجام و توسعه اجتماعی، تعریف ابتکارات و پروژه‌های پرچم و محرک توسعه در موضوعات فرامرزی مانند صلح، دوستی و مشارکت مسوولانه، گسترش اصول UN SDGs و مفاهیم مرتبط با توسعه پایدار و تعریف و بسط برنامه‌های تبادل و کارورزی از وظایفِ سفیر موسیقی است.

موسیقی، صلح و دوستی، موسیقی، زنان و توسعه پایدار، موسیقی و گسترش روابط بین الملل، موسیقی و اقتصاد هنر، برگزاری کنسرت‌های پژوهش محور با هدف همکاری‌ها و هم افزایی‌های فرهنگی، ارایه درس‌گفتارهای پژوهشی در کشورهای مختلف، جذب پتانسیل‌های موسیقی و حمایت‌های مالی بین‌المللی از انجمن‌های بین‌المللی ادبی، هنری و موسیقیایی و حفظ روابط بین کشورها از طریق جلسات و گفت‌وگوهای رسمی و نمایندگی در رویدادها (کنسرت‌ها، جشنواره‌ها و ...) نیز دیگر چشم‌اندازهایی است که در این طرح در نظر گرفته شده است.

مرکز دیپلماسی موسیقی با هدف ایجاد راهبردی نو و مسوولانه با کارکرد استقرار دیپلماسی‌های جایگزین به‌عنوان راهکاری برای هم‌افزایی و گفت‌وگوی بین‌نسلی و بین‌فرهنگی در ژانویه 2022 تشکیل شد. این مرکز به عنوان نهادی غیرانتفاعی و متعهد به اهداف توسعه پایدار ملل متحد و همچنین ادبیات معاهده جهانی سازمان ملل با رویکرد شناساندن فرهنگ ملل و تلاش برای دوستی و صلح با زبان موسیقی آغاز به کار کرد و «پیمان سلطانی» (آهنگساز مولف و نظریه پرداز) طی حکمی رسمی به عنوان سفیر آن برگزیده شد.

علی پویا رییس SIIF و همچنین مدیرعامل گروه بین المللی توسعه پایداربه عنوان عضو فعال معاهده‌ی جهانی سازمان ملل، این حکم را طی مراسمی اهدا کرد.
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 بهمن 1400 - 11:53

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حکم سفیر مرکز دیپلماسی موسیقی به «پیمان سلطانی» اهدا شد | موسیقی ما