برنامه یاد بعضی نفرات
 
در جلسه‌ی نمایندگان مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری با مدیر کل موسیقی بیان شد
محمد اله‌یاری: وجود انجمن‌ها و تشکل‌ها در فضای آموزش هنر از ملزومات است
موسیقی ما – جلسه‌ی نمایندگان مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری با حضور «مرتضی نیک‌نژاد» - سرپرست این دفتر- و «محمد اله‌یاری» در دفتر آموزش برگزار شد. در این جلسه مدیرکل دفتر موسیقی بر اهمیت وجود انجمن‌های صنفی در همه حوزه‌های آموزشی هنری تاکید کرد.
 
این جلسه به منظور دستیابی به راهکارهای اجرایی، برنامه‌ریزی و سیاستگذاری برای تشکیل انجمن آموزشگاه‌های آزاد هنری برگزار شد.
 
در ابتدا مرتضی نیک‌نژاد، سرپرست این دفتر با اشاره به اهمیت تشکل‌های صنفی گفت: «وجود انجمن‌ها و تشکل‌ها در فضای آموزش هنر به منظور حمایت از هنرمندان حوزه آموزش هنر از ملزومات است و امیدوارم  با همت و یاری مدیران آموزشگاه‌ها به دستآوردهای بزرگ و مناسبی در این زمینه برسیم.»
 
سپس محمد اله‌یاری، مدیرکل دفتر موسیقی ضمن تاکید بر اهمیت وجود انجمن‌های صنفی در همه حوزه های آموزشی گفت: «برای رسیدن به نظام‌مندی و کیفیت بالای آموزش‌های هنری در همه حوزه‌ها و بخش‌های آن به وجود این انجمن‌ها نیاز داریم.»

در این نشست اهداف انجمن‌های صنفی و فرآیند تشکیل آن بررسی شد و نمایندگان مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری از حوزه‌های موسیقی، تجسمی و نمایشی به بررسی دیدگاه ها و مسائل  خود پرداختند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 شهریور 1398 - 12:56

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد اله‌یاری: وجود انجمن‌ها و تشکل‌ها در فضای آموزش هنر از ملزومات است | موسیقی ما