برنامه یاد بعضی نفرات
 
​ طی حکمی از سوی «محمد اله‌یاری»
«علی ثابت‌نیا» مدیر اجرایی جشنواره‌ی موسیقی فجر شد
موسیقی ما - طی حکمی از سوی «محمد اله‌یاری» -مدیرکل دفتر موسیقی و رئیس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، «علی ثابت‌نیا» به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب شد.

در حکم مدیر کل دفتر موسیقی برای علی ثابت‌نیا آمده است: «با عنایت  به آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر  و با توجه به تعهد و سوابق مثبت جناب عالی در انجمن موسیقی ایران و برگزاری رخدادهای موسیقایی، به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیر  اجرایی  سی و پنجمین جشنواره  موسیقی فجر منصوب  می‌شوید.

امید است همکاری صمیمانه جناب عالی و همکارانتان با این‌جانب و دبیر محترم جشنواره  و همچنین  تعامل با هنرمندان ارجمند حوزه موسیقی و بهره‌مندی از تجارب دوره‌های گذشته موجب شود تا جشنواره‌ای پرنشاط، با مشارکت گسترده گروه‌های هنری  و برخوردار از شاخصه‌های هنری و اجرایی مورد قبول در پیش داشته باشیم.»
 
علی ثابت‌نیا  مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، موسیقی ردیف دستگاهی و مقامی شرق خراسان را می‌شناسد  و مدیریت اجرایی دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان را در کارنامه خود دارد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 شهریور 1398 - 16:44

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «علی ثابت‌نیا» مدیر اجرایی جشنواره‌ی موسیقی فجر شد | موسیقی ما