برنامه یاد بعضی نفرات
 
در دیدار مدیرکل دفتر موسیقی با محمد معتمدی عنوان شد
اللهیاری: دفتر موسیقی در راستای توسعه هنر برای همه اقشار جامعه، آماده همکاری با هنرمندان است
موسیقی ما - مدیرکل دفتر موسیقی در دفترش با «محمد معتمدی» خواننده موسیقی ایرانی دیدار کرد.

«محمد اللهیاری فومنی» در این جلسه آمادگی دفتر موسیقی جهت کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشار جامعه را اعلام کرد.

در آغاز این جلسه، محمد معتمدی گفت: «پس از حادثه سیل که فروردین‌ماه امسال عده زیادی از هموطنان ما را دچار مشکل کرد، کنسرتی خیریه برای کمک به سیل‌زدگان برگزار کردم. ولی مدت‌ها بود که دغدغه‌ی این را داشتم که بخش بزرگی از مردم عزیز کشورم هرگز مخاطب هیچ کنسرتی نبوده‌اند. زیرا یک خانواده‌ی متوسط با درآمدی که دارد برای حضور در یک کنسرت باید بخش بزرگی از حقوقش را هزینه نماید. بخشی از مردم جامعه ما، کنسرت هنرمندان این مرزوبوم را یک کالای فرهنگی-هنری دور از دسترس می‌دانند. با توجه به این مسئله و در راستای پیاده کردن ایده «هنر برای همه»، از نوروز امسال اقدام به برگزاری کنسرت‌هایی برای مردم با درآمد متوسط کردم.»

مدیر کل دفتر موسیقی ضمن تقدیر ازاین ایده و اظهار تآسف از مشکلاتی که برای هموطنان سیل‌زده به وجود آمده، گفت: «این دفتر آمادگی آن را دارد تا برای اجرای کنسرت‌های مردمی و عمومی با هدف کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشار مردم، با هنرمندان عرصه موسیقی همکاری نماید.»
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 تیر 1398 - 13:55

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود اللهیاری: دفتر موسیقی در راستای توسعه هنر برای همه اقشار جامعه، آماده همکاری با هنرمندان است | موسیقی ما