برنامه یاد بعضی نفرات
 
به منظور آزادی زندانیان غیر عمد؛
بیش از 6 میلیارد تومان در کنسرت گلریزان محمد معتمدی جمع آوری شد
موسیقی ما - در جریان برگزاری تازه ترین کنسرت گلریزان محمد معتمدی که طی روزهای گذشته در شهر کاشان پیش روی مخاطبان قرار گرفت، رقمی بالغ بر 6 میلیارد و 376 میلیون تومان کمک جمع آوری شد.به گزارش موسیقی ما، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان کنسرتی را پیش روی مخاطبان قرار داد از جمع آوری رقمی بالغ بر 6 میلیارد و 376 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده های زندانیان خبر داد.

این خواننده موسیقی ایرانی درباره آنچه در کنسرت گلریزان شهر کاشان پیش روی مخاطبان قرار گرفت، توضیح داد: به پیشنهاد جناب روح الله دهقانی دادستان کاشان و حمایت حداکثری مسئولان شهر کاشان کنسرتی را طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان همراه با سایر دوستان هنرمندم در قالب یک رویداد موسیقایی گلریزان برای  برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده های زندانیان برگزار کردم که طی آن رقمی بالغ بر 6 میلیارد و 376 میلیون تومان به واسطه حمایت ارزشمند خیرین جمع آوری شد.

وی گفت: خوشبختانه در خلال برگزاری کنسرت رقمی بیش از 2 میلیاردتومان از مسیر خرید بلیت کنسرت و سیب های نمادینی که در ابتدای کنسرت برای فروش گذاشته شده بود، جمع آوری و رقمی بالغ بر 4 میلیاردتومان هم به عنوان تعهد سرمایه گذاری و هزینه برای ساخت سوله جهت اشتغالزایی خانواده های زندانیان توسط خیرین تعیین شد.

معتمدی تصریح کرد: از نکات جالب توجهی که در برگزاری این کنسرت واقعا برای من و مخاطبان جلوه زیبایی پیدا کرد، در اختیارگذاشتن النگوی طلای یکی از خانم های حاضر در سالن بود که آن را از دستش خارج کرد و در اختیار این عمل خیر قرار داد. ضمن اینکه سیروس مهاجری نوازنده گیتار بیس گروه هم ساز خود را برای فروش به در اختیار این مراسم گلریزان قرار داد که قرار است تا روز ششم محرم امسال النگوی آن خانم تماشاگر وساز نوازنده گروهم در معرض حراج گذاشته شود و در نهایت به بالاترین قیمت به فروش برسد و درآمد آن به انجمن حمایت از زندانیان اهدا شود.

این خواننده موسیقی ایرانی در پایان گفت: آنچه در کنسرت شهر کاشان برگزار شد، برای من دربرگیرنده ارزش های بسیار فراوانی است که جا دارد همین جا از مردم عزیز کاشان و خیرین بزرگوار این شهر به واسطه حمایت ها و همراهی شان قدردانی ویژه ای داشته باشم که در این حرکت کنار ما بودند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 مرداد 1401 - 15:02

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود بیش از 6 میلیارد تومان در کنسرت گلریزان محمد معتمدی جمع آوری شد | موسیقی ما