برنامه یاد بعضی نفرات
 
با حضور نوبخت و سیدرضا صالحی امیری
بودجه سال ۹۶ بنیاد رودکی تصویب شد
موسیقی ما - جلسه هیات امنای بنیاد فرهنگی-هنری رودکی برای نخستین بار در دفتر «محمدباقر نوبخت» معاون رییس جمهور و عضو هیات امنای بنیاد رودکی برگزار شد و مواردی چون گزارش عملکرد یک ساله، بررسی صورت‌های مالی سال ۹۴ و برنامه و بودجه سال ۹۶ بنیاد فرهنگی هنری رودکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
«سید رضا صالحی امیری» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیات امنای بنیاد رودکی در ابتدای این جلسه با اشاره به مشغله کاری محمدباقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خصوصاً در این روزها که بوجه ۹۶ در مجلس در دست بررسی است، از حضور او در این جلسه قدردانی کرد.
 
«علی مرادخانی» معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیات امنای بنیاد رودکی گزارشی از برنامه‌های هنری بنیاد و اقدامات صورت گرفته در حوزه دو ارکستر ملی و سمفونیک ارائه داد. در ادامه علی‌اکبر صفی‌پور مدیرعامل بنیاد رودکی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده بنیاد، برنامه‌های هنری داخل کشور و اقدامات صورت گرفته در سطح بین‌المللی و فعالیت‌های ارکسترهای سمفونیک و ملی ایران ارائه داد. همچنین صفی‌پور در گزارش خود به طرح ایجاد مرکز تئاتر پایتخت در زمین ولنجک اشاره کرد. 
 
صالحی امیری هم به موضوع کمبود سالن استاندارد موسیقی و تئاتر اشاره و ساخت مرکز فوق را در راستای توسعه سیاست افزایش سرانه مصرف فرهنگی ضروری دانست. بازرس قانونی بنیاد رودکی (نماینده سازمان حسابرسی) در این جلسه گزارشی از صورت های مالی سال ۱۳۹۴ بنیاد ارائه و اعلام کرد: «حسب بررسی‌های صورت گرفته وضعیت مالی بنیاد رودکی در سال ۹۴ مطلوب بوده است.»
 
اعضای هیات امنا پس از شنیدن گزارش بازرس قانونی خرسندی خود را اعلام و از اقدامات مفید در این زمینه قدردانی کردند. همچنین نوبخت ضمن قدردانی این موضوع را یک اتفاق مهم دانست. علی‌اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرتضی کاظمی دیگر اعضای هیات امنای بنیاد رودکی بودند که در این نشست حاضر شدند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - 13:59

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود بودجه سال ۹۶ بنیاد رودکی تصویب شد | موسیقی ما