باران تویی
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
جشنواره سازهای موسیقی کلاسیک برگزار می‌شود
آذرماه سال ۹۰؛
جشنواره سازهای موسیقی کلاسیک برگزار می‌شود
موسیقی ما - جشنواره رقابتی سازهای موسیقی کلاسیک از اول تا چهارم آذر ماه ۹۰ برگزار می‌شود. کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی درنظر دارد تا بهترین نوازندگان سازهای کلاسیک را انتخاب کند. به همین مناسبت از افراد واجد شرایط و مسلط به سازهای کلاسیک دعوت می‌شود تا آثار خود را برای بررسی و شرکت در مسابقه به خانه موسیقی ارسال کنند.

این مسابقه در پنج بخش زهی، بادی، گیتار کلاسیک، پیانو و گروه نوازی در دو مرحله برگزار می‌شود که متولدین سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۰ می‌توانند در آن شرکت کنند.

داوطلبان باید یک اثر از دورنمای باروک یا کلاسیک را به صورت دلخواه روی سی دی ضبط و همراه مدارک ثبت نام به کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی ایران ارسال کنند بعداز بررسی سی دی‌های ارسالی، افراد منتخب برای مرحله دوم باید یکی از قطعات تعیین شده را که در سایت خانه موسیقی متعاقبا اعلام می‌شود، به صورت زنده اجرا کند.

به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی از طرف شرکت کیمیای هنر نماینده رسمی هافنر-پازولد- پتروف و آپاراچیر اهدا می‌شود.
منبع: 
تاریخ انتشار : شنبه 22 مرداد 1390 - 00:00

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:49

رضا صادقی گفت :متاسفانه مشتی ملیجک های دربار قدیم و دلقک های سیرک این روزها پایشان به صداو سیما باز شده و با به سخره گرفتن شخصیتهای مختلف سعی دارند مخاطبان بیشتری را برای خود دست وپا کنند و ازاین طریق بین مردم بیشتر شناخته شوند .

وی ادامه داده است :برخی طنزها را باید لودگی نام گذاشت و معلوم نیست با کدام هدف مدیران صدا وسیما اجازه انتشار آنها را از تریبونی به این وسعت و سادگی می دهند .متاسفم برای کسانی که تصمیم گیرنده ها وسازندگان این قبیل برنامه ها هستند .

صادقی درادامه گفته است: جوابیه ای تصویری را در دست تهیه دارم که در اختیار مردم پاک ومحترم ایران قرار خواهم دادو دراین ویدئو مواضع خودرا به صورت کاملا صریح وبی پرده بیان خواهم کرد .

king of blackking of blackking of blackking of black
king of blackking of blackking of black
king of blackking of black
.
.
king of blackking of blackking of blackking of black
king of blackking of black
.
.

king of blackking of blackking of blackking of blackking of blackking of blackking of blackking of black

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:49

چه خوبه توتلوزیون پخش بشه...!
به امیدآن که پخش شود!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:49

ای کاش گروه سنی تعیین میکردند... این دیگه چه مسابقه ایه ...من متولد هفتادمو ده ساله گیتار کلاسیک میزنم ...حالا شاید اشتباه میکنید

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود جشنواره سازهای موسیقی کلاسیک برگزار می‌شود | موسیقی ما