برنامه یاد بعضی نفرات
 
خواننده‌ی شناخته‌شده‌ی موسیقی سنتی از عدم امکانات برای برگزاری کنسرت در زادگاهش گفت
وحید تاج: دزفول سالن اجرای کنسرت ندارد
موسیقی ما- وحید تاج، خواننده شناخته‌شده موسیقی سنتی اعلام کرد اگرچه قصد برگزاری کنسرت در زادگاهش، دزفول را داشته است اما شرایط تنها سالن موجه این شهر؛ مجتمع فرهنگی، برای برگزاری کنسرت مهیا نیست و مسئولین سالن دیگر که تحت مدیریت اداره آموزش و پرورش است اجازه ورود ساز به این سالن را به او نمی‌دهند.
 
او در توضیح این اتفاق نوشته است:
 
«درود به همه عزیزان
 
جهت اطلاع‌رسانی در مورد برگزاری کنسرت در شهر دزفول
 
بعد از مدت‌ها تلاش برای برگزاری کنسرت در زادگاهم دزفول (دوازدهم تا شانزدهم اردیبهشت) آن‌هم بعد از گذشت سه سال، با وجود گرفتن تمام مجوزها، با نهایت تاسف، ظاهرا تنها سالن موجه ِاین شهر (مجتمع فرهنگی) قابل استفاده نیست و شرایط لازم برای اجرای کنسرت را ندارد.
 
با رایزنی، سالن دیگری که مربوط به اداره آموزش و پرورش است را برای اجرای کنسرت در نظر گرفتیم و هماهنگی لازم انجام شد اما با کمال تاسف اکنون مسئول مربوطه تماس گرفتند و می‌گویند اجازه ورود ِ ساز به سالن آموزش و پرورش و اجرای کنسرت وجود ندارد.
متاسفانه هیچ سالن ِدیگری برای اجرای کنسرت در این شهر وجود ندارد.
 
با همه این اوصاف با تمام وجود تلاش خود را خواهیم کرد تا این کنسرت برای مردم شریف و هنردوست دزفول در بهترین شرایط برگزار شود.»
تاریخ انتشار : شنبه 10 اردیبهشت 1401 - 13:41

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود وحید تاج: دزفول سالن اجرای کنسرت ندارد | موسیقی ما