برنامه یاد بعضی نفرات
 
با حضور هنرمندانی چون رضا مهدوی، عبدالحسین و ابوالحسن مختاباد، علیرضا میرعلی نقی و ...
«ستاد راهبردی هنر موسیقی» اعلام موجودیت کرد
موسیقی ما- «ستاد راهبردی هنر موسیقی» با انتشار بیانیه‌ای با حضور هنرمندان و محققانی از عرصه موسیقی، اعلام موجودیت کرد.

 در هسته اولیه این ستاد هنرمندانی چون رضا مهدوی، سیدعبدالحسین مختاباد، سید ابوالحسن مختاباد، سید علیرضا میرعلی نقی، فاضل جمشیدی، شهرام صارمی و ... حضور دارند و با امضای یک  بیانیه، آمادگی خود را جهت گسترش فعالیت‌های اجتماعی در حوزه موسیقی، هنرمندان موسیقی و بهبود شرایط و ارتقای شأن و جایگاه و رفاه و تأمین ایشان اعلام کردند.

این ستاد که اختصاصاً «#ستاره» نامیده می‌شود در نخستین اعلام نظر خود و به منظور ایجاد شرایط مناسب و بررسی‌های دقیق‌تر و کارشناسی شده، خواستار اختصاص زمان طولانی‌تر مبنی بر دریافت بیوگرافی و برنامه‌های کاری مدیرعامل آتی «خانه موسیقی» شده‌اند؛ در بیانیه ستاد راهبردی هنر موسیقی بر ضرورت و اهمیّت این امر مهم تأکید و از «هیات مدیره» خانه موسیقی ایران خواسته‌ شده است که از عجله و شتاب در انتخاب فوری مدیرعامل پرهیز کند و فرصتی طولانی تر و مناسب فراهم کنند تا کاندیداها و نامزدهای مدیرعاملی این نهاد فرصت ارائه «رزومه و برنامه‌های عملیاتی» خود را جهت ارائه به هیات مدیره و جامعه موسیقی داشته باشند تا همزمان در منظر افکار عمومی موسیقی‌دانان صالح‌ترین و کارآمدترین مدیرعامل برای نهاد مدنی ـ هنری و اجتماعی موسیقی فراهم شود.

مجمع عمومی خانه موسیقی ایران جهت برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس این نهاد، ۲۳ آبان ماه برگزار شد و داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، هنگامه اخوان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی و مسعود شعاری به عنوان اعضای هیات مدیره خانه موسیقی ایران و امیرعباس ستایشگر (علی البدل اول) و علیرضا آزادگان مهر(علی البدل دوم) انتخاب شدند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 7 آذر 1400 - 12:51

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «ستاد راهبردی هنر موسیقی» اعلام موجودیت کرد | موسیقی ما