برنامه یاد بعضی نفرات
 
در مجموعه کارگاه‌های آموزشی با حضور استادان و معلمان بین المللی
«نصیر حیدریان» آموزش رهبری می‌دهد
موسیقی ما- بنیاد فرهنگی هنری رودکی به زودی مجموعه کارگاه‌های آموزشی رهبری ارکستر را با حضور استادان و معلمان بین المللی برگزار خواهد کرد. این در حالی است که برنامه‌ریزی آموزشی صورت گرفته در این دوره‌ها به صورت بلند مدت بوده و در دوره های متفاوتی در طول هر سال و بر اساس استانداردهای بین‌المللی اجرایی خواهند شد.
 
در دوره پیش رو که چهارمین دوره از این سری ورک شاپ‌ها و مستر کلاس‌ها محسوب می‌شود؛ «نصیر حیدریان» (رهبر ارکستر و استاد دانشگاه گراتس اتریش) مباحثی همچون آنالیز پارتیتور، پارتیتورخوانی، پارتیتور نوازی روی پیانو، رهبری ارکستر، تکنیک و اصول رهبری را برای شرکت کنندگان مطرح می‌کند.
 
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، کلاس‌ها در فضاهای بنیاد رودکی همچون تالار رودکی، سالن تمرین طبقه ششم، مرکز آموزش هنری برگزار و در طول کلاس ها برحسب نیاز و سطح هنرجویان، چند نفر پیانیست و نیز ارکستر مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی حضور خواهند داشت.
 
حضور در این دوره‌ها مستلزم دارا بودن حداقل تخصص‌هایی همچون تئوری موسیقی، سلفژ، هارمونی، کنترپوان و علوم اولیه موسیقی بوده و در اولین جلسه حضور، آزمون های لازم توسط استاد اخذ خواهد شد. پیش نیاز شرکت در هر سطح، حضور و قبولی در سطوح پیشین است.
 
تمامی شرکت کنندگان (به جز سطح یک) لازم است پیش از آغاز کلاس‌ها، تسلط کامل بر روی همه قطعات اعلام شده داشته باشند. ضمن اینکه حسب نیاز متقاضیان و بر اساس تشخیص استاد، برگزاری کلاس‌های خصوصی رهبری ارکستر نیز با شرایط خاص میسر خواهد بود.
 
متقاضیان برای ثبت نام و شرکت در دوره، می توانند به صورت حضوری به مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به نشانی خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت مراجعه و یا از طریق صفحه مجازی برای حضور در این کارگاه ها اقدامات لازم را انجام دهند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 خرداد 1400 - 12:33

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «نصیر حیدریان» آموزش رهبری می‌دهد | موسیقی ما