بنیاد کودک
برای پایان دادن به آنچه «کمیته سری» خوانده شده
تغییراتی در نحوه‌ی انتخاب نامزدان جوایز گرمی ایجاد می‌شود
موسیقی ما- آکادمی گرمی اعلام کرد تغییرات چشمگیری برای اطمینان از شفافیت و عادلانه بودن کارشیوه‌ها و مقررات خود وضع کرده‌ است. برگزارکنندگان جوایز گرمی، مهمترین رویداد موسیقی پاپ جهان، می‌گویند برای پایان دادن به آنچه «کمیته سری» خوانده شده، تغییراتی در نحوه انتخاب نامزدان جوایز ایجاد می‌کنند. برخی هنرمندان از جمله ویکند، خواننده کانادایی و زین ملک از بریتانیا، سازماندگان گرمی را به تقلب و فساد متهم کرده‌اند.
 
اکنون آکادمی گرمی می‌گوید نامزدهای دور بعدی این جایزه که در ژانویه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود، توسط تمام اعضای آکادمی انتخاب می‌شوند. شمار اعضای آکادمی گرمی، بیش از ۱۱ هزار نفر است.
 
تاکنون یک کمیته مرکب از ۱۵ تا ۳۰ نفره از کارشناسان صنعت موسیقی که نام‌شان اعلام نشده، نامزدهای جوایز گرمی را انتخاب می‌کردند.
 
سال گذشته، یک آلبوم ویکند با نام «پس از ساعت‌ها»، با وجود اینکه از پروفروش‌ترین آلبوم‌های سال بود، در هیچ رشته‌ای نامزد دریافت جایزه گرمی نشد. او پس از آن در توییتر نوشت: «گرمی همچنان فاسد است؛ شما (آکادمی گرمی) یک شفاف‌سازی به من، هوادارانم و صنعت موسیقی بدهکارید.»
 
زین ملک، خواننده بریتانیایی و عضو سابق گروه وان دایرکشن، خواهان پایان کار «کمیته سری» گرمی شده و گفته بود به تلاش و مبارزه برای شفافیت در جشنواره گرمی ادامه می‌دهد.
 
یکی دیگر از منتقدان گرمی، هالزی، خواننده سرشناس آمریکایی است. او سال گذشته روش انتخاب نامزدان جوایز گرمی را «زرنگ‌بازی» خوانده و خواهان شفافیت بیشتر شده بود.
 
اکنون آکادمی گرمی در بیانیه‌ای گفته‌ است که تغییرات چشمگیری برای اطمینان از شفافیت و عادلانه بودن کارشیوه‌ها و مقررات خود وضع کرده‌ است.
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 - 15:12

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود تغییراتی در نحوه‌ی انتخاب نامزدان جوایز گرمی ایجاد می‌شود | موسیقی ما