باران تویی
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
با نوازندگی سعید رحیمی، مهدی صالحی، رامین بحیرائی و سجاد پورقناد
گروه «صهبای کهن» در جشنواره‌ی موسیقی کانچِ ارمنستان نواخت
موسیقی ما- گروه «صهبای کهن» در جشنواره‌ی موسیقی کانچِ‌ ارمنستان که به دلیلِ شیوعِ ویروس کرونا به صورتِ آنلاین برگزار می‌شود؛ حضور یافت و برنامه‌هایی را به صورتِ دونوازی و گروه‌نوازی اجرا کرد.

اعضای گروه صهبای کهن در این برنامه سعید رحیمی (سنتور)، مهدی صالحی (سه تار)، رامین بحیرائی (آواز)، حسن خدایی نیا (کمانچه)، علی نجفی ملکی (نی)، سجاد پورقناد (تار) و آرپژ تیموریان (تنبک) بودند. در پایان برنامه های دو نوازی، بخشی از اعضای گروه صهبای کهن به اجرای یک تصنیف از ساخته‌های روح الله خالقی پرداختند.

جشنواره موسیقی کانچ در بیانیه افتتاحیه خود آورده است: «این جشنواره بستری است که به نوازندگان جوان اجازه می‌دهد توانایی های خود را معرفی کنند؛ هدف جشنواره اتحاد همه نوازندگان از سراسر جهان، کشف استعدادهای جدید و توجه به موسیقی آکادمیک است. خصوصیت انعطاف پذیر این جشنواره در معرفی انواع موسیقی، فرصتی بی نظیر را برای شرکت کنندگان از ملل مختلف در ارائه سبک های موسیقی فراهم می‌
کند و در نتیجه این جشنواره، راه را برای گشودن مرزها از طریق موسیقی و آشنایی با فرهنگ های بی نظیر موسیقی های ملل آسان می کند.»

جشنواره موسیقی کانچ در اولین دوره خود به خاطر مشکل همه گیری کرونا، تمامی برنامه های خود را به صورت مجازی برگزار کرد که این برنامه ها از طریق صفحه یوتیوب و فیس بوک جشنواره به صورت آن لاین قابل دسترسی است.

دبیر و بنیانگذار این جشنواره، داویت بخشیان پیانیست بین المللی ارمنی (متولد جمهوری آرتساخ) است که غیر از موفقیت‌های بین المللی در تکنوازی پیانو، به عنوان سخنران نیز در کشورهای مختلف حضور داشته است.
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 فروردین 1400 - 14:27

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود گروه «صهبای کهن» در جشنواره‌ی موسیقی کانچِ ارمنستان نواخت | موسیقی ما