باران تویی
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
با شعار«گمنامان تو را می خوانند»
هم‌زمان با نیمه‌ی شعبان 100 گروه سرود در جشنواره‌ی «آوای بی‌نشان‌ها» اجرا می‌کنند
موسیقی ما- اولین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان ها» همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از نهم تا دوازدهم فرودین ماه سال 1400 توسط موسسه فرهنگی هنری «کساء» برگزار می‌شود. در این رویداد موسیقایی که فراخوان آن با شعار«گمنامان تو را می خوانند» منتشر شده 100 گروه سرود در ایام نیمه شعبان به صورت هم‌زمان به اجرای برنامه می پردازند.

براساس اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان ها» شرایط، ضوابط و جوایز این رویداد به ترتیب زیر اعلام شده است: 

* شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره برای گروه های سرود

1- حداقل تعداد نفرات 8 و حداکثر 15 نفر
2- داشتن لباس متحدالشکل و استاندارد
3- قرار دادن استندهای جشنواره در تمامی اجراها در طرفین محل اجرا
4- اجرا در روزهای نهم، دهم و یازدهم فروردین در لوکیشن‌های مشخص شده توسط دبیرخانه جشنواره
5- ثبت حداقل 10 فریم عکس و 4 کلیپ یک دقیقه‌ای از اجرا در هر لوکیشن توسط مربی یا سرپرست گروه و ارسال به نماینده استانی در دبیرخانه به صورت هم‌زمان با اجرا
6- هماهنگی کامل گروه با نماینده دبیرخانه در استان
7- اهدا مبلغ 10 میلیون ریال کمک هزینه ورودی جشنواره به تمامی گروه های شرکت کننده
8- پوشش گسترده جشنواره در صفحات اجتماعی گروه‌ها در ایام برگزاری جشنواره از وظایف گروه‌های شرکت کننده به شمار می‌آید.

* جوایز جشنواره

- جوایز پاتوقی پلی بک: گروه اول : 60 میلیون ریال – گروه دوم 50 میلیون ریال – گروه سوم 40 میلیون ریال
- اجراهای خلاقانه (فرمیک): گروه اول: 60 میلیون ریال - گروه دوم 50 میلیون ریال – گروه سوم 40 میلیون ریال
- جایزه ویژه گروه های مناطق محروم:  گروه برتر: 100 میلیون ریال
- جایزه ویژه گروه های بانوان: گروه برتر: 60 میلیون ریال

- جایزه ویژه فضای مجازی: 50 میلیون ریال – در این بخش گروه‌ها می توانند با تهیه گزارش‌های تصویری مناسب و ارسال آن به دبیرخانه اجراهایشان را ارائه کنند و به تایید نماینده استانی حاضر به دبیرخانه برسانند. هر روز تیزرهای یک دقیقه‌ای اجرای گروه ها در صفحه میزبان جشنواره قرار خواهد گرفت. پربازدیدترین و بیشترین وایرال ویدئو به واسطه تبلیغات گروه در فضای مجازی و به کار گیری ظرفیت‌های مردمی توسط گروه‌ها اتفاق خواهد افتاد که بر این اساس دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد جایزه‌ی ویژه‌ای را به فعال‌ترین و پرمخاطب‌ترین گروه اهدا کند.

- جایزه ویژه آرای مردمی:  40 میلیون ریال - به منظور اخذ حداكثر بازتاب مردمی از جشنواره، مكانیزمی طراحی شده تا مردم بتوانند آراء خود را به واسطه ی تبلیغ و كیفیت اجرای گروه‌ها به سامانه ی جشنواره ارسال کرده و از این حیث جذابیت رقابت‌های استان ی نیز تقویت شده و خانواده‌ها و هم استانی‌های گروه‌ها حضور بیشتری در اجراها خواهند داشت.  این جایزه به گروهی اختصاص می‌یابد كه بیشترین آراء مردمی را از میان 100 گروه به خود اختصاص دهد.

- جایزه ویژه مستند سازی: 50 میلیون ریال: به منظور اخذ با كیفیت گزارش‌های تصویری از اجراهای هر گروه، دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد تا برای ایجاد انگیزه جهت تصویربرداری و ارائه‌ی خروجی های استاندارد تیزری و مستند از گروه های شركت كننده جایزه ویژه ای را به گروهی اختصاص دهد كه بهترین مستندسازی را از اجراهای استانی‌اش توسط كادرهای حرفه ای تصویر انجام خواهد داد.

گروه‌های سرود متقاضی شرکت در نخستین جشنواره ملی سرود «بی نشان‌ها» می توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره با شماره تماس 09109272101 یا 02122038745 تماس بگیرند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 فروردین 1400 - 12:12

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود هم‌زمان با نیمه‌ی شعبان 100 گروه سرود در جشنواره‌ی «آوای بی‌نشان‌ها» اجرا می‌کنند | موسیقی ما