آلبوم تهران عاشق
 
Farhad Forootani Eshgh Love فرهاد فروتنی عشق
نوید نیکبخت
برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین دوره این جشنواره
فراخوان ثبت نام رسانه‌ها برای جشنواره فجر اعلام شد
موسیقی ما- فراخوان ثبت نام رسانه‌ها شامل (خبرگزاری‌ها، سایت‌های تخصصی موسیقی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی موسیقی، رسانه‌های خارجی فعال در ایران، رادیو و تلویزیون و برنامه‌های اینترنتی) برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سایت جشنواره منتشر شده و فعالان این حوزه تا تاریخ 18 دی‌ماه سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام از طریق این سامانه اقدام کنند.

شرایط ثبت در سامانه به شرح زیر است:

-ثبت کامل مشخصات خبرنگار (رابط خبری)، عکاس و تصویربردار به همراه عکس پرسنلی و تصویر معرفی‌نامه مدیرمسئول رسانه در سایت جشنواره الزامی است.

-رابط خبری رسانه می‌تواند اطلاعات خود و سایر افرادی را که در معرفی‌نامه ذکر شده است، ثبت کند.

 -هر رسانه می‌تواند، یک رابط خبری و 7 عکاس (به تعداد سالن‌های‌ میزبان جشنواره) به همراه تصویربردار خود را در سایت ثبت نام کند.

-رسانه‌های دارای مجوز و پایگاه‌های خبری که به‌طور مستمر در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند و همچنین رسانه‌های اینترنتی تخصصی موسیقی دارای مجوز نیز با معرفی مدیر رسانه می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر بوده و ستاد جشنواره پس از بررسی، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران را برای جشنواره پذیرش خواهد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 دی 1398 - 14:27

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود فراخوان ثبت نام رسانه‌ها برای جشنواره فجر اعلام شد | موسیقی ما