برنامه یاد بعضی نفرات
 
با پایان مهلت ثبت نام و ارسال آثار
240 گروه برای حضور در جشنواره موسیقی فجر ثبت‌نام کردند
موسیقی ما - با پایان مهلت ثبت نام و ارسال آثار به سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در 17 آذرماه، 240 گروه از طریق فراخوان در این دوره جشنواره ثبت نام کردند و سامانه جشنواره ساعت 24 روز 17 آذرماه بسته شد.

هیئت انتخاب آثار و گروه‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در بخش فراخوان، از میان گروه‌های متقاضی، گروه‌های منتخب را برای جشنواره انتخاب می‌کند.

همچنین در بخش مدعو، 70 گروه موسیقی از سوی هیئت انتخاب آثار و گروه‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مورد بررسی قرار گرفته‌اند که هیئت انتخاب، گروه‌هایی را از بین آن‌ها انتخاب می‌کند.
 
بر اساس آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر، هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار جشنواره، وظیفه تعیین و تأیید نهایی گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره را بر عهده دارد که در دو بخش انجام می‌شود؛ در یک بخش، بررسی و تأیید درخواست‌های هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور – که بر مبنای فراخوان جشنواره به دبیرخانه ارسال شده است – را بر عهده دارد و بخش دیگر، بررسی و تأیید گروه‌های مدعو را انجام می‌دهد.
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آذر 1398 - 12:38

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود 240 گروه برای حضور در جشنواره موسیقی فجر ثبت‌نام کردند | موسیقی ما