برنامه یاد بعضی نفرات
 
نوازنده‌ی پیشکسوتِ هرمزگانی در سن هشتاد سالگی دار فانی را وداع گفت
علیکو بریم: بعد از مرگ ابراز تاسف مسئولان درمانی بر دردهای امروزم نخواهد بود
موسیقی ما - «علی پورسیار» -هنرمند پیشکسوت هرمزگانی- که به «علیکو برِیم» مشهور است، در سن هشتاد سالگی دار فانی را وداع گفت.
 
این نوازنده‌ی پیش‌کسوتِ جنوب ایران طی روزهای گذشنه وضعیت جسمی مناسب نداشت و مدتی نیز در بیمارستان بستری بود. او که با بیماری قلبی دست‌وپنجه نرم می‌کرد، دو سالی بود که از نواختنِ ساز منع شده بود.

پیش از این برخی از مسئولان مرتبط با انجمن موسیقی هرمزگان برای دیدنش به محل سکونتش در ایسین رفته بودند و قول مساعد در تقبل بخشی از هزینه‌های درمان و بیمه شدن این هنرمند را دادند. عده‌ای از هنرمندان در کنارش عکس گرفتند و عکس شان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند! شهرداری بندرعباس هم اقدام به ساخت و نصب مجسمه‌هایی در بلوار یادبود جهت پاسداشت علیکو بریم کرد؛ اما بی‌خبر از آن که این هنرمند بیشتر از ساخت مجسمه نیازمند حمایت‌های مالی مسئولان برای درمان دردهای پنهانش داشت.

او می‌گفت: «قبل از آنکه دارفانی را وداع کنم حمایتم کنید بعد از مرگ ابراز تاسف مسئولان درمانی بر دردهای امروزم نخواهد بود.»‌

انجمن موسیقی هرمزگان، فرهنگ و ارشاد استان و سایر متولیان امر اقدامی برای حمایت و کمک‌های مالی او نکردند و برای تسلیت نیز نرفتند.
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 مرداد 1398 - 18:15

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود علیکو بریم: بعد از مرگ ابراز تاسف مسئولان درمانی بر دردهای امروزم نخواهد بود | موسیقی ما