برنامه یاد بعضی نفرات
 
سومین نمایشگاه سازخانه
نیمه اول دی ماه و به همت کانون سازسازان خانه‌ی موسیقی
سومین نمایشگاه «سازخانه» برگزار می‌شود
موسیقی ما - سومین نمایشگاه «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و همکاری خانه هنرمندان ایران  نیمه اول دی ماه سال جاری در مجموعه گالری های همکف خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

آبان ماه سال گذشته(1397) دومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی در خانه هنرمندان برگزار شد که با استقبال کم نظیر سازندگان ساز، هنرمندان و علاقمندان مواجه شد و سازندگان ساز آثار خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. همچنین بازدید هنرمندان پیشکسوت شاخه های مختلف موسیقی از ویژگی های این نمایشگاه بود.
 
سومین نمایشگاه «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز و توسط خانه موسیقی ایران در شاخه های ساز های ایرانی، کلاسیک و ابداعی برگزار می شود که فراخوان و آئین نامه شرکت در نمایشگاه در روزهای آینده منتشر می گردد.
 
امسال علاوه بر گالری های همکف خانه هنرمندان که به نمایش ساز اختصاص دارد، در سالن امیرخانی این مجموعه، نشست های پژوهشی و تحلیلی پیرامون سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی با حضور کارشناسان، نوازندگان و سازندگان ساز برگزار می گردد.
 
همزمان با انتشار فراخوان نمایشگاه پایگاه اطلاع رسانی(وبسایت) «سازخانه» نیز در دسترس قرار می گیرد.
تاریخ انتشار : جمعه 11 مرداد 1398 - 15:50

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سومین نمایشگاه «سازخانه» برگزار می‌شود | موسیقی ما