برنامه یاد بعضی نفرات
 
نظر وزیر ورزش درباره اجرای ارکسترهای ایرانی در روسیه
سلطانی‌فر: حضور ارکسترهای ایرانی در روسیه اتفاق بسیار ارزنده‌ای بود
موسیقی ما - وزیر ورزش با حضور در بین اعضای ارکستر سمفونیک ایران در روسیه گفت: «زبان هنر و ورزش، زبان تحکیم پیوند بین ملت ها است و هنرمندان و ورزشکاران ما در این عرصه در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. در هر صورت من فکر می‌کنم این اقدام بسیار ارزنده‌ای بود که توسط ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی ایران انجام شد. مطمئناً تاثیرات روحی و روانی خودش را در بین ایرانیان و همچنین اعضای تیم ملی فوتبال می‌گذارد و آن‌ها احساس می‌کنند در کشور خودشان و در کنار هموطنان خودشان بازی می‌کنند.»

محمد سلطانی‌فر درباره اینکه تیم ایران تنها تیمی بود که ارکسترهای ایرانی در جام جهانی روسیه با شعار صلح و دوستی به همراهی و حمایت از تیم ملی فوتبال پرداخته  نیز معتقد است: «حضور هموطنان ما در روز بازی و در شهرهای مختلف بسیار چشمگیر و ارزنده است و ما امیدوار هستیم با این شور و شوق و شعفی که تا کنون هموطنان و تماشاگران ما داشتند و از تیم ملی حمایت کردند در دو بازی آینده هم حضور داشته باشند. هنرمندان ما هم در افزایش روحیه و غرورشان موثر هستند.»
تاریخ انتشار : دوشنبه 28 خرداد 1397 - 12:50

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سلطانی‌فر: حضور ارکسترهای ایرانی در روسیه اتفاق بسیار ارزنده‌ای بود | موسیقی ما