برنامه یاد بعضی نفرات
 
با هدف آشنایی با شیوه خوانندگی «محمدرضا شجریان»
«علیرضا شجریان»‌ کارگاه تخصصی آواز برگزار می‌کند
موسیقی ما - «علیرضا شجریان» کارگاه تخصصی آواز به شیوه‌ی استاد «محمدرضا شجریان» را در شرکت فرهنگی-هنری دل‌آواز برگزار می‌‌کند.

سر فصل‌های آموزشی این اثر، تدریس برخی آثار تکنیکی استاد محمدرضا شجریان جهت آشنایی با شیوه خوانندگی ایشان از نظر نوع استفاده از صدا، فضای دهان، استفاده از شعر و ادوات تحریری است و در دوره‌ی آموزش عالی مباحثی چون بحث و بررسی اهمیت شعر از دیدگاه خوانندگی در موسیقی کلاسیک ایران، انتخاب شعر مناسب برای دستگاه‌ها و آوازها در گوشه‌های مختلف موسیقی دستگاهی ایران، اهمیت درک معانی شعر و به‌کارگیری ریتم و موسیقی واژگان شعر، شناخت گوشه‌های کلیدی جهت مرکب‌خوانی در دستگاه‌ها و آوازهای ‌مختلف موسیقی دستگاهی ایران مطرح می‌شود.

کسانی که آشنایی کامل با یک نوع ردیف آوازی موسیقی دستگاهی دارند می‌توانند در این کارگاه حضور داشته باشند. همچنین داوطلبان باید توسط اساتید شناخته شده معرفی شده یا فایل صوتی آواز خود در بخش‌های مختلف صدا (‌ناحیه بم، متوسط و اوج صدا) را همراه با کلیه اطلاعات دقیق در مورد فعالیت در زمینه موسیقی چه از نظر آموزشی و چه از نظر تجربی به آدرس alireza.shajarian@gmail.com ایمیل کنند.
تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1397 - 12:50

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «علیرضا شجریان»‌ کارگاه تخصصی آواز برگزار می‌کند | موسیقی ما