برنامه یاد بعضی نفرات
 
در سالن هنرهای شرقی شانگهای؛
اولین جلسه تمرین ارکستر سمفونیک تهران برگزار شد
موسیقی ما - در حالی که چهارشنبه هفته‌ی آینده، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری «شهرداد روحانی» در تالار وحدت برنامه دارد، تعدادی از نوازندگان این ارکستر هم‌اکنون با همراهی تعدادی از نوازندگان ارکستر موسیقی ملی در شانگهای هستند، تا کنسرت مشترکی را در شانگهای اجرا کنند. اولین جلسه تمرین ارکستر سمفونیک تهران به رهبری «نصیر حیدریان» شب گذشته در سالن هنرهای شرقی شانگهای برگزار شد.

در این جلسه که نخستین تمرین ارکستر سمفونیک تهران بعد از ورود به شانگهای بود، «نصیر حیدریان» -رهبر ارکستر- با نوازندگان سمفونی نهم دورژاک را همراه با پنج نوازنده‌ی چینی شامل سه‌ نوازنده‌ی ویولون یک، یک نوازنده ویولن دو و یک نوازنده ترامپت آغاز کردند. نصیر حیدریان در حین تمرین با تاکید بر رفع اشکالات نوازندگان از آنان می خواست با روحیه ورزشکاری خود را برای اجرا فردا شب آماده کنند.

اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نصیر حیدریان چهارشنبه شب ساعت 19:30 به وقت محلی در سالن هنرهای شرقی شانگهای برگزار خواهدشد.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 - 11:34

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود اولین جلسه تمرین ارکستر سمفونیک تهران برگزار شد | موسیقی ما