برنامه یاد بعضی نفرات
 
محمدرضا چراغعلی
محمدرضا چراغعلي در گفت و گو با موسيقي ما:
سطح سليقه‌ام را براي مخاطب پايين نمي‌آورم
موسيقي ما- لي لا رضايي: دكتر محمدرضا چراغعلي در گفت و گو با موسيقي ما از همكاري هاي جديد خود با طيف وسيعي از خواننده ها خبر داد و در اين باره اظهار داشت: هم اكنون بيشتر از اينكه به ساخت آلبوم براي يك خواننده بپردازم، در همكاري با چند خواننده فعاليت مي كنم كه در اين ميان مي توان به خواننده هايي همچون ماني رهنما و محمدرضا صادقي اشاره كرد.

اين آهنگساز در ادامه براي معرفي قطعات ساخته شده در همكاري هاي خود گفت: قطعاتي با عنوان «فقر» با صداي ماني رهنما و ترانه اسماعيل اميني، قطعه اي مردمي-اجتماعي با صداي بهنام صفوي و ترانه اي از پرويز باقري، همدلي با صداي علي اصحابي و ترانه تهمورث پورشيرمحمد، و عاشقانه اي براي ايران با صداي محمدرضا صادقي و شعري از صابر خراساني را در دست ساخت دارم كه به زودي وارد مرحله انتشار خواهند شد.

وي كه ساخت ملودي و تنظيم قطعات ياد شده را به عهده دارد، در ادامه در پاسخ به اينكه همكاري با اقشار مختلف حوزه موسيقي، منجر به بروز مشكلهاي سليقه اي وي خواهد شد يا خير، گفت: جنس موسيقي اي كه من كار مي كنم و به آن علاقه دارم، فاخر است اما با هر خواننده اي كه همكاري مي كنم ملاك آهنگسازي ام بر اساس توانايي هاي خواننده تعيين مي شود. اما اين باعث نمي شود كه سطح سليقه خودم را پايين بياورم و به شعور مخاطب بي حرمتي كنم.

چراغعلي افزود: من همواره سعي كرده ام به شعور مخاطباني كه كارهايم را گوش مي كنند احترام بگذارم و هرگز به دنبال افزايش تيراژ مخاطب نبوده ام. چرا كه بر اين باورم اگر 20 هزار نفر موسيقي من را با جان و دل و به شكل حرفه اي گوش كنند و آن را بفهمند و بتوانند به واسطه آن شعور موسيقي خود را بالاتر ببرند ، برايم ارزشمندتر است تا اينكه عده مخاطبان بسياري را با خود همراه كنم اما بويي از موسيقي نبرده باشند.

وي در پايان خاطر نشان كرد: اميدوارم كارهايي كه انجام مي دهم مخاطبان خوبي را جذب موسيقي كند و توانسته باشم سهم بسزايي در روند رو به رشد موسيقي داشته باشم.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 28 اردیبهشت 1392 - 18:15

دیدگاه‌ها

یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 - 15:44

به نظر من، عنوان مناسبی برای این گفتگو انتخاب نکرده اید، این عنوان در نگاه اول با دید منفی برداشت می شود در حالیکه محتوای متن مثبت میباشد.

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 - 01:05

من همواره سعي كرده ام به شعور مخاطباني كه كارهايم را گوش مي كنند احترام بگذارم و هرگز به دنبال افزايش تيراژ مخاطب نبوده ام. چرا كه بر اين باورم اگر 20 هزار نفر موسيقي من را با جان و دل و به شكل حرفه اي گوش كنند و آن را بفهمند و بتوانند به واسطه آن شعور موسيقي خود را بالاتر ببرند ، برايم ارزشمندتر است تا اينكه عده مخاطبان بسياري را با خود همراه كنم اما بويي از موسيقي نبرده باشند.

سپاس از شما بابت این احساس مسئولیت و درستکاریتون.

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سطح سليقه‌ام را براي مخاطب پايين نمي‌آورم | موسیقی ما