برنامه یاد بعضی نفرات
 
محمد میرزمانی از مدیرکلی دفتر موسیقی استعفا داد
وضعیت نامناسب جسمی‌ دلیل استعفا!
محمد میرزمانی از مدیرکلی دفتر موسیقی استعفا داد
موسیقی ما - محمد میرزمانی از استعفای خود از مدیرکلی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

میرزمانی ضمن تایید این مطلب، گفت: زمانی که مسئولیت مدیر کلی دفتر موسیقی را بر عهده داشتم، با بیماری دیابت دست و پنجه نرم کردم اما در حال حاضر وضعیتم وخیم شده و بیماری به چشمم نیز آسیب زده است.

او وضعیت نامناسب جسمی‌اش را مهم‌ترین دلیل برای استعفا از مسئولیت خود در دفتر موسیقی دانست و افزود: متاسفانه در حال حاضر ناراحتی قلبی پیدا کرده‌ام و قادر به ادامه این مسئولیت نیستم.

استعفای میرزمانی از مدیر کلی دفتر موسیقی در حالی علنی شده است که کمتر از دو ماه به برگزاری جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر باقی مانده است.

همچنین مدیر مستعفی مرکز موسیقی وزارت ارشاد از پذیرفته شدن استعفایش از سوی شاه‌آبادی معاون هنری وزارت ارشاد خبر داد.

میرزمانی اضافه کرد: از چهار ماه پیش تا کنون درخواست استعفای خود را به معاون هنری وزارت ارشاد داده بودم اما آقای شاه‌آبادی نپذیرفت تا اینکه پس از مشکلات جسمی ایجاد شده در نهایت استعفایم از سمت مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد را پذیرفت.

مدیر مستعفی مرکز موسیقی وزارت ارشاد در پاسخ به این پرسش که در آستانه بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر هستیم، این استعفا به کلیت کار جشنواره لطمه وارد نمی‌کند؟ گفت: با درایتی که در حسن ریاحی دبیر جشنواره و همچنین کاردانی و تسلط بر امور که در علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی سراغ دارم، مطمئن هستم که کار به خوبی پیش می رود و جشنواره موسیقی فجر به خوبی برگزار می شود.

میرزمانی در پایان افزود: در طول تمام مدت مدیریتم به هنر موسیقی فکر می‌کردم و امیدوارم سمت مدیریت این مرکز ازین پس به عهده مدیریتی آگاه و کاربلد باشد و مجموع کارها تا انتخاب مدیر کل جدید دفتر موسیقی وزارت ارشاد به درستی پیش رود.
منبع: 
ایسنا، مهر و موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دی 1391 - 00:00

دیدگاه‌ها

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:49

امیدوارم سلامتیشون رو به دست بیارند...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:49

من ارزو می کنم 1 نفر مثل ایشون نگران موسیقی ایران باشه
به سر این کار بیاد

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:49

آرزوی سلامتی و بهبودی برای ایشون دارم ...

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد میرزمانی از مدیرکلی دفتر موسیقی استعفا داد | موسیقی ما