برنامه یاد بعضی نفرات
 
موزه موسیقی در ۳ حوزه موزه بر‌تر شناخته شد
به مناسبت روز جهانی موزه و از سوی ایکوم
موزه موسیقی در ۳ حوزه موزه بر‌تر شناخته شد
موسیقی ما - موزه موسیقی به انتخاب کمیته‌ اجرایی ایکوم (کمیته ملی موزه‌ها) و نمایندگی شورای جهانی موزه‌ها در ایران در ۳ حوزه به عنوان موزه برگزیده سال ۱۳۹۰ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی موزه موسیقی در مراسم روز جهانی موزه که در عصر روز گذشته ۳۱ اردیبهشت‌ماه در سالن «جلیل شهناز» خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد، موزه موسیقی در سه حوزه شعار سال ۱۳۹۰ (موزه و خاطره)، حوزه عمرانی و حوزه حفاظت، مرمت و مستند نگاری به عنوان موزه بر‌تر انتخاب شد.

مراسم موزه‌های بر‌تر در هشت حوزه‌ عمرانی، معرفی، بازدید، آموزش، گردآوری، حفاظت و مرمت و مستندسازی، توسعه‌ مدیریت و شعار سال موزه‌ها برگزار شد و علاوه بر عنوان بر‌تر در سه شاخه فوق موزه موسیقی در شاخه‌های حوزه‌ توسعهٔ مدیریت، حوزه گرد‌آوری، حوزه آموزش رتبه دوم را کسب کرد و در حوزه معرفی رتبه سوم را از آن خود کرد.

 در پنجمین دوره انتخاب موزه بر‌تر سال ۱۳۹۰ این کاندید‌ها به انتخاب ایکوم از بین ۵۵ موزه انتخاب و تقدیر شدند.
همچنین سال گذشته از سوی ایکوم (کمیته ملی موزه‌های ایران) موزه موسیقی به دلیل مجموعه فعالیت‌ها در سال گذشته به عنوان موزه برگزیده سال انتخاب و از سوی کمیته ایکوم لوح تقدیری به این موزه اهدا شد.
منبع: 
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 خرداد 1391 - 00:00

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود موزه موسیقی در ۳ حوزه موزه بر‌تر شناخته شد | موسیقی ما