.
واریته‌های بهاری - 2
یک ضیافت صمیمانه با حامی، بابک جهانبخش، رضا تاجبخش، کامران رسول‌زاده و محمدرضا خانزاده - بخش دوم و پایانی
کارگردان: 
فرید بيان، مهرداد امینی
تهیه کننده: 
سایت موسیقی ما
مدیر تولید: 
سید حمیدرضا منبتی
تدوین: 
علي گوراني
plays 198316
ممكن است در لحظه اول اينگونه به نظر برسد كه سبك افرادى كه براى اين دورهمى در نظر گرفته ايم، ارتباطى به هم ندارد اما فارغ از تمام اين ها، حامى، رضا تاجبخش، بابک جهانبخش، محمدرضا خانزاده و کامران رسول‌زاده دوستان نزديكى بودند كه آن را از لحظاتى كه پشت دوربين داشتند مى شد متوجه شد.

اين هنرمندان جلوى دوربين ما، خاطرات زيادى تعريف كردند؛ از خاطرات اولين حضورشان روى صحنه تا مسائل خصوصى تر زندگيشان. حامى از ازدواج گفت و جهانبخش درباره پسرش صحبت كرد. كامران رسول زاده از اجرايش با مورات كيكيلى در استانبول و اتفاقاتى كه آنجا روى صحنه برايش رخ داده گفت. يكى از خاطرات جالب بابك جهانبخش، داستان اجراى پلى بك و گير كردن نوار صدايش بود كه آن را براى اولين بار جلوى دوربين ما گفت.

به نوعى مى توان گفت حلقه واسط آنها، رضا تاجبخش -به عنوان رهبر اركستر جهانبخش و نوازنده اى كه معمولا هميشه در برنامه ها، حامى را همراهى كرده- و محمدرضا خانزاده، مدير موسسه فرهنگى و هنرى «اكسير نوين» كه به عنوان تهيه كننده با هر سه اين خوانندگان همكارى مى كند.

در ادامه مى توانيد اين گفت و گوى جذاب را در برنامه «واريته هاى بهارى موسيقى ما» ببينيد كه قسمتى از آن را در بخش اول و قسمت ديگرى را در بخش دوم برايتان آماده كرده ايم.


افزودن یک دیدگاه جدید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 11 =

Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
دانلود ویدیو واریته‌های بهاری - 2 از سایت موسیقی ما | موسیقی ما