برنامه یاد بعضی نفرات
 
وزیر ارشاد پس از دیدار از کنسرت نمایش «سی‌صد» خبر داد:
دستور رئیس‌جمهور بر اولویت به برنامه‌های هنری در سعدآباد
موسیقی ما- وزیر ارشاد در حاشیه جلسه‌ی هیات دولت از دستور اکید رئیس‌جمهور در اولویت دادن به اجرای برنامه‌های هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در صورت تداخل با برنامه‌های دیگر خبر داد.
 
محمدمهدی اسماعیلی درباره ادامه اجرای برنامه‌های هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، گفت: در حال حاضر ما اجراهایی در محوطه سعدآباد داریم که در هفته‌های قبل به دلیل تعدد رفت و آمد روسای کشورهای خارجی و برنامه‌هایی که داشتند، در برخی شب‌ها دچار تعطیلی می‌شد.
 
وی تصریح کرد: این نکته را به رئیس جمهور عرض کردم و ایشان دستور دادند که اولویت با برنامه‌ای است که مردم بلیت آن را تهیه و خریداری کرده‌اند و چند هزار نفر هر شب با ذوق و شوق به سعدآباد می‌آیند، بنابراین دستور دادند برنامه‌ها را طوری تنظیم کنید که حتی یک مورد هم موجب تعطیلی برنامه هنری نشود.
 
رئیس شورای هنر در پایان تاکید کرد: به همین دلیل هفته گذشته که یکی از روسای کشورها در تهران حضور داشت و این مشکل پیش آمد، بلافاصله با همکاری دفتر آقای رئیس جمهور ساعات کار و ملاقات‌ها به نحوی تغییر داده شد که آن برنامه بدون حاشیه اجرا شد و برنامه‌های مردم برای حضور در برنامه‌های هنری مجموعه سعدآباد لغو نشد و همه چند هزار نفر نیز در این مجموعه فرهنگی برنامه را تماشا کردند.
تاریخ انتشار : جمعه 17 تیر 1401 - 11:52

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود دستور رئیس‌جمهور بر اولویت به برنامه‌های هنری در سعدآباد | موسیقی ما