برنامه یاد بعضی نفرات
 
توسط شایا اسدی
کارگاه دوم «دشیفر نت خوانی» برگزار می‌شود
موسیقی ما- شایا اسدی ـ مدرس و مدیر آکادمی شایا اسدی ـ گفت: «کارگاه دوم «دشیفر نت خوانی» در ادامه کارگاه اول به‌زودی برگزار می‌شود که این کارگاه آموزشی به «انواع مینور» اختصاص دارد. شروع این دوره از ۳۱ اردیبهشت ماه است و به مدت چهار جلسه برگزار می‌شود.
 
این مدرس موسیقی در ادامه بیان کرد: «خواندن خط ملودی (نت خوانی) از مهم‌ترین مهارت‌ها برای هنرجویان موسیقی است. از آن جایی که دسترسی به ساز همیشه برای علاقه‌مندان به موسیقی امکان‌پذیر نیست در نتیجه کسب مهارت خواندن خط ملودی بدون ساز (نت خوانی دشیفر) اهمیت خود را نشان می‌دهد. در کارگاه اول «دشیفر نت خوانی» تمرکز بر روی ساختار گام‌های ماژور، پله‌های صوتی و درجات در این گام‌ها بود و در نهایت هنرجویان توانایی خواندن خط ملودی در انواع ماژور بدون کمک گرفتن از ساز را پیدا کردند.»
 
این هنرمند در پایان گفت: «در کارگاه دوم از سری کارگاه‌های «دشیفر نت خوانی» هنرجویان با ساختار انواع گام‌های مینور (هارمونیک، ملودیک، تئوریک)، پله‌های صوتی و درجات آنها آشنا می‌شوند و در نهایت به کمک تکنیک‌های خاص مهارت نت خوانی کردن در انواع گام‌های مینور بدون کمک گرفتن مطلق از ساز را پیدا خواهند کرد.»
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 - 12:35

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود کارگاه دوم «دشیفر نت خوانی» برگزار می‌شود | موسیقی ما