بنیاد کودک
خواننده موسیقی ایران در صفحه شخصی‌اش نوشته که تاثیر تحریم دارو بر روند درمانی‌اش تاثیر منفی داشته است
محمد معتمدی: بیچاره کسانی که باید جسم بیمارشان وزن معادلات سیاسی را به نفع قدرت‌های جهانی تغییر دهند
موسیقی ما - «محمد معتمدی» خواننده موسیقی ایران در صفحه شخصی‌اش نوشته که تاثیر تحریم دارو بر روند درمانی‌اش تاثیر منفی داشته است؛ او اما این اطمینان را به مخاطبانِ خود داده که حال عمومی‌اش مساعد است.

او در این باره نوشته است: «چندی پیش مطلبی نوشتم در مورد تاثیر تحریم‌ها بر بیماران و روند درمانی آنها. آنجا عرض کردم سخن امریکایی‌ها مبنی بر اینکه دارو و غذا جزو تحریم‌ها نیست، دروغی بزرگ است و اتفاقا هدف اصلی از تحریم‌ها ایجاد نارضایتی عمومی، آن هم به ناجوانمردانه‌ترین روش است. تعدادی از هموطنان بزرگوار آنجا بر بنده خُرده گرفتند که این سخن درست نیست و امریکا هرگز دارو را تحریم نمی‌کند. بیش از دو ماه است که برای ادامه روند درمانی و جراحی معده خود در انتظار یک پی‌اچ متری ساده هستم. ولی تجهیزات مورد نیاز آن به دلیل تحریم به کشور وارد نمی‌شود. خدا را شکر مسئله من خیلی حاد نیست و فقط در انتظار یک جراحی ساده هستم که انجام یا عدم انجام آن مسئله مرگ و زندگی نیست. ولی بیچاره بیمارانی که در سخت‌ترین شرایط ممکن جسمی و روحی باید ابزار اعمال فشار بر حکومت باشند و با جسم بیمارشان وزن معادلات سیاسی را به نفع قدرت‌های جهانی تغییر دهند.»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : جمعه 7 تیر 1398 - 13:35

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد معتمدی: بیچاره کسانی که باید جسم بیمارشان وزن معادلات سیاسی را به نفع قدرت‌های جهانی تغییر دهند | موسیقی ما