برنامه یاد بعضی نفرات
 
مدیر امور موسیقی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داد
برگزاری ۱۴۴ کلاس آموزش موسیقی در فرهنگسراها
موسیقی ما - مدیر امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری ۱۴۴ کلاس آموزش موسیقی به صورت هفته‌ای و فعالیت هفت گروه کر در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داد.

«بابک ربوخه» -مدیر امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران- درباره مربیان آموزش حوزه موسیقی گفت: «از هنگام بازگشایی کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ، حدود ۶۰۰ مدرس موسیقی آزمون ابتدایی، تست حضوری و مصاحبه گرفته شد که از این تعداد ۳۱۵ نفر انتخاب و به مرکز آموزش برای ثبت مشخصات در سامانه مربیان موسیقی معرفی شدند. سازهای ایرانی، سازهای کلاسیک و تئوری موسیقی از جمله رشته‌های حوزه موسیقی است که با توجه به نیاز مخاطبان در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ تدریس می‌شود.»

طبق گفته‌های مدیر امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران، هم اکنون ۹۰ مدرس موسیقی در ۳۶ مرکز فرهنگی هنری و در مجموع در ۱۴۴ کلاس آموزشی فعالیت دارند.

مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری در ادامه انواع برنامه‌هایی را که در حوزه موسیقی در حال برگزاری است معرفی و عنوان کرد: «اجرای کنسرت‌ گروه‌های موسیقی فعال، کنسرت‌های آموزشی که در آن مراکز آموزش موسیقی مانند هنرستان‌ها، دانشگاه‌های موسیقی و آموزشگاه‌های موسیقی هر سال یک‌بار به ارایه آموخته‌های هنرجویان خود می‌پردازند که برای این گونه اجراها از سالن‌های مراکز سازمان فرهنگی هنری استفاده می‌شود، کنسرت‌ها و برنامه‌های پژوهشی، برنامه‌های موسیقی مناسبتی، رونمایی و نقد و بررسی آلبوم و کتاب‌های شاخص موسیقی، آیین سپاس، تجلیل و بزرگداشت استادان شاخص موسیقی از دیگر برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری در راستای پاسداشت خدمات هنرمدان موسیقی انجام می‌شود.»‌

به گفته‌ی او از دیگر فعالیت‌های موسیقی سازمان فرهنگی هنری تشکیل گروه کر در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ است. در حال حاضر هفت گروه کر در فرهنگسراهای ارسباران، اندیشه، سرو، انقلاب، بهمن، امید و خانه فرهنگ نور فعال است.
تاریخ انتشار : جمعه 12 مرداد 1397 - 13:13

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود برگزاری ۱۴۴ کلاس آموزش موسیقی در فرهنگسراها | موسیقی ما