برنامه یاد بعضی نفرات
 
از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان انجام شد
درجه یک هنری برای سه چهره پیشکسوت موسیقی نواحی خراسان
موسیقی ما - شورای ارزشیابی هنرمندان، شاعران و نویسندگان کشور، درجه هنری استادان و چهره‌های پیشکسوت موسیقی نواحی را مشخص و تصویب کرد.
 
 سه استاد پیشکسوت موسیقی نواحی خراسان در جلسه اخیر شورا، درجه یک هنری گرفتند. علیرضا سلمانی علی آبادی در حوزه تخصصی نوازندگی دوتار خراسان، مرادعلی سالار احمدی در حوزه تخصصی آواز محلی خراسان و علی غلامرضائی آلمه جوقی در حوزه تخصصی دوتار خراسان از جمله این استادان هستند.
 
این هنرمندان با تأیید پنج نفر از استادان موسیقی در کمیته تخصصی موسیقی در آخرین جلسه به تأیید و تصویب استادان و متخصصان شورا رسید.
 
نمایندگان تام‌الاختیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر علوم، سازمان برنامه و بودجه و فرهنگستان هنر در این جلسه حضور داشتند.
 
مطابق مصوبات دولت و شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعطاء درجه یک هنری به هنرمندان و نویسندگان، همطراز با مدرک دکترا در دانشگاه‌های رسمی کشور است و دریافت‌کنندگان درجه یک هنری، از همه امتیازات مربوط به قانون مدیریت خدمات کشوری برخوردار خواهند بود.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 تیر 1397 - 12:10

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود درجه یک هنری برای سه چهره پیشکسوت موسیقی نواحی خراسان | موسیقی ما