باران تویی
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
در گفتگوی همسر خواننده پاپ با «موسیقی ما» عنوان شد؛
«غلامرضا صنعتگر» پس از عمل جراحی صدایش را از دست داد
موسیقی ما – همسر یک خواننده پاپ درباره عوارض عمل جراحی روی همسرش و نظر پزشک معالج‌اش توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش سایت «موسیقی ما»، سیده خراسانی همسر «غلامرضا صنعتگر» (خواننده پاپ) درباره اوضاع جسمی این خواننده و شرایط کنونی وی پس از عمل جراحی، توضیحاتی را ارائه داد.

همسر غلامرضا صنعتگر در این باره در گفتگو با خبرنگار «موسیقی ما» توضیح داد: «سه، چهار روزی هست که غلامرضا صنعتگر را پس از عمل جراحی به منزل منتقل کرده‌ایم. در روزهای نخست گرفتگی صدا در ایشان کاملا محسوس بود ولی به مرور ایشان به کلی صدایشان را از دست دادند.»

سیده خراسانی در ادامه افزود: «متخصصین و پزشکان معالج آقای صنعتگر، این موضوع را عوارض ناشی از جراجی اعلام کرده‌اند و ایشان در حال حاضر در حال درمان هستند. ولی متاسفانه با توجه به اینکه صدای هر خواننده‌ای برایش بسیار حائز اهمیت است، این اتفاق باعث شده که همسرم اوضاع روحی خوبی را نداشته باشند. اوضاع جسمی ایشان بعد از عمل جراحی که روی ایشان انجام شده، اوضاع خوب و مساعدی شده است نسبت به قبل بسیار بهتر شده اند اما این موضوع صدا باعث شده متاسفانه از لحاظ روحی آسیب زیادی ببینند.»

او همچنین درباره پیگیری و رسیدگی مسئولین فرهنگی کشور درباره این خواننده و اوضاع و روند درمانی غلامرضا صنعتگر نیز توضیح داد: «اینکه بخواهم بگویم هیچ پیگیری و ملاقاتی انجام نشده، واقعا درست و اخلاقی نیست. از سوی دیگر ما تلاش کرده بودیم که دوره جدید درمانی ایشان، در سکوت کامل رسانه‌ای، روند درمانی را پیش ببریم. امیداریم در ادامه روند پزشکی، بتوانیم به نتایج بهتری نیز برسیم و در این بین به دعای خیر مردم ایران نیازمندیم.»
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 14 آذر 1394 - 20:37

دیدگاه‌ها

شنبه 14 آذر 1394 - 23:41

امیدوارم خدا شفایشان دهد

ش
یکشنبه 15 آذر 1394 - 09:12

این بنده خدا وقتی صدا داشت، کی ازش حمایت می‌شد که بخواد دوباره بخونه...
مردم فقط وقت شادی کنار خوانندشون هستند.

یکشنبه 15 آذر 1394 - 10:31

آرزوی سلامتی دارم براشون هنرمند خوب وبا اخلاق کشورمان . انشاالله به حق آقا امام رضا که ان ترانه زیبارو براشون خوندن . صداشون را و سلامتیشون را زدتر به دست بیارن .

یکشنبه 15 آذر 1394 - 20:31

وای چه بد ایشالا هر چه زودتر حالشون و صداشون خوب بشه

v
یکشنبه 15 آذر 1394 - 22:22

برای هنرمند خوب کشورمون آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم به حق امام رضا بزودی سلامتیشونو بدست بیارن و یک کار امام رضایی دیگه مثل میشه ضامنم بشی که آدم هیچ وقت از شنیدنش سیر نمیشه برامون بخونن.

دوشنبه 16 آذر 1394 - 19:46

بسیار صدای زیبا و پراحساسی داره، امیدوارم بازم بتونه بخونه ...

چهارشنبه 18 آذر 1394 - 19:20

مطمئنم امام رضا مراقب این خواننده محبوب هست.یا ضامن آهو

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «غلامرضا صنعتگر» پس از عمل جراحی صدایش را از دست داد | موسیقی ما