برنامه یاد بعضی نفرات
 
با همکاری دکتر پیروز ارجمند، دکتر پویا سرایی، عبدالجبار کاکایی و اشکان کمانگری
سرود نفت با عنوان «شعله خورشید» ساخته شد
موسیقی ما - سرود نفت با عنوان «شعله خورشید» با همکاری دکتر پیروز ارجمند، دکتر پویا سرایی، عبدالجبار کاکایی و اشکان کمانگری تولید شد. قطعه «شعله خورشید» با محوریت موضوع نفت به‌عنوان سرمایه‌ای ملی به سفارش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران تولید شد. این اثر ارکسترال با شعری از استاد عبدالجبار کاکایی و با آهنگسازی دکتر پیروز ارجمند ساخته شده است...

تنظیم تدوین و ارکستراسیون این قطعه برای ارکستر سمفونیک را دکتر پویا سرایی انجام داده و اشکان کمانگری نیز به عنوان خوانندهٔ این اثر ملی-میهنی در آن حضور داشته است.

قالب سرود نفت، ارکستر سمفونیک با شرکت سازهایی مثل فلوت، ابوا، کلارینت، فاگوت، کرآنگله، هورن، ترومپت، ترومبون تنور، توبا، زایلوفون، تیمپانی و ارکس‌تر زهی به همراهی تکخوان است و در ضبط آن ارکستر زهی اوکراین و نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران نیز حضور داشته‌اند.

سورد نفت زین پس بطور سراسری در برنامه‌ها همایش‌های شرکت ملی نفت استفاده خواهد شد.  در روزهای آینده این اثر از سایت موسیقی ما بطور اختصاصی منتشر خواهد شد.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 12:25

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سرود نفت با عنوان «شعله خورشید» ساخته شد | موسیقی ما