برنامه یاد بعضی نفرات
 
خواننده آلبوم «مخاطب خاص» به «موسیقی ما» گفت
علی عبدالمالکی: این ته نامردی است!
موسیقی ما - «علی عبدالمالکی» یکی از معدود خوانندگان رسمی است که بدون آلبوم تا کنون توانسته چند نوبت در تهران و شهرستانها روی صحنه برود. او در طول این سالها و پس از اخذ مجوز رسمی فعالیت، مراحل تولید آلبوم خود را هم آغاز کرد. اثری که طرفداران عبدالمالکی مدتهاست که منتظر آن هستند و بالاخره پس از انتشار تیزر آن در روزهای گذشته نامش مشخص شد. به سراغ این خواننده رفتیم و دقایقی را گپ زدیم تا از جزئیات آلبوم «مخاطب خاص» مطلع شویم. علی عبدالمالکی در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره همکاری خود با مرحوم «مرتضی پاشایی» هم صحبت های جالبی را به میان آورد.
 
 • *آلبوم چه زمانی منتشر خواهد شد؟
تاریخ انتشار آلبوم مخاطب خاص هنوز قطعی نشده ولی قطعا در همین اردیبهشت ماه خواهد بود. فکر می کنم اواخر این ماه بتوانیم اثر را در بازار توزیع کنیم.
 
 • *عوامل تولید آلبوم چه کسانی هستند؟
«مهران عباسی»، «امیربهادر دهقان»، «معین راهبر»، گروه «پازل»، «فرشاد یزدی»، «مجید اصلاحی» و «کاووس حسینی» تنظیم کنندگان این مجموعه هستند. البته خودم هم در آلبوم وظیفه تنظیم را بر عهده داشته ام. «نرگس جعفری»، «زهرا عاملی»، «مریم اسدی»، «علیرضا مرتضی قلی»، «مهرزاد امیرخانی» و «امیر پیرنهان» هم در بخش ترانه ها حضور دارند.
 
 • *همه آهنگسازی را هم خودتان انجام داده اید؟
ملودی چهارده قطعه از ساخته های خودم است و یک ملودی هم از زنده یاد «مرتضی پاشایی» داریم.
 
 • *کمی جزئی تر در مورد بخش ترانه ها صحبت کنیم و اینکه همانند آثار گذشته خودتان است؟
مثل گذشته نیست زیرا بار ترانه ها بیشتر و از لحاظ کیفی بهتر شده است. سعی کرده ام تعادل را در این قسمت برقرار کنم و خدا را شکر پس از انتشار این اثر انرژی مثبت زیادی از مخاطبان دریافت کردم که امیدوارکننده بود. دیگر همه چیز دست خدا است و باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.
 
 • *فکر می کنم در این مجموعه ترانه های مثبت بیشتری دارید. درست است؟
مخاطبان ما امروزه ترانه های عاشقانه را بیشتر دوست دارند. سعی کردم بیشتر ترانه هایی را انتخاب کنم که بار عاشقانه یا به قول شما مثبت دارند.
 
 • *چه شد که اسم «مخاطب خاص» را انتخاب کردید؟
ایده این اثر حدود سه سال به ذهن من خطور کرد. با علیرضا مرتضی قلی ترانه این کار را نوشتیم و برای آلبوم هم انتخاب شد. یکی از آثاری است که خودم آن را دوست دارم و دیدم که این اسم، خاص است و به همین دلیل انتخاب کردیم.
 
 • *شما در بخش ملودی با زنده یاد «مرتضی پاشایی» همکاری کردید. اما می خواهم بدانم چرا این موضوع را جنجالی و توضیحات زیادی پیرامون آن عنوان نکردید؟
نباید درباره این حضور جنجال به پا می کردم زیرا دیگر به یک سوءاستفاده تبدیل می شود. برخی همکاران از هر راهی، مرتضی را نردبان خود قرار می دهند و چنین رفتاری اصلا درست نیست و باید بگویم که این ته نامردی است!
 
 • *اما فکر می کنم ارتباط زیادی هم با ایشان داشتید.
رفاقت من و مرتضی به سال ها قبل باز می گردد و با هم صمیمی بودیم. تا کنون درباره این موضوع صحبت زیادی انجام نداده ام و الان هم نمی خواهم دیگر روی این موضوع مانور بدهم. فقط امیدوارم که روحش شاد باشد.
 
 • *سوال بزرگ طرفدارانتان این است که چرا پروسه انتشار اولین آلبوم رسمی شما طولانی شد؟ در حالی که چهار سال از زمانی که مجوز فعالیت رسمی را اخذ کردید می گذرد.
بیش از چهار سال است. ام اما اصلا طرفداران من انگار که یک جور دیگری هستند؛ ازهر لحاظ کاملا تفاوت دارند. خدا را شکر می کنم که پس از پنج شش سال هنوز هم در کنار من حضور دارند و با دلسوزی پیگیری و انتقاد می کنند. این واقعا برای هر کسی اتفاق نمی افتد و یکی از آرزوهای من بوده و هر روز خدا را شکر می کنم که هنوز هم طرفدارانم حضور دارند. اطمینان دارم که پس از انتشار آلبوم اتفاقات خوبی برای همه ما رخ می دهد.
 
 • *سوال من بی پاسخ ماند! دلیل طولانی شدن انتشار آلبوم چه بود؟
برخی مشکلات باعث شد که انتشار این آلبوم طولانی شود. بعضی از موارد را نمی توان گفت و کلا قسمت این بود. هیچ کس دوست ندارد که چنین اتفاقی برایش رخ دهد. زمانی که خواننده ای اسم و رسمی پیدا می کند به قول معروف باید تا تنور داغ است بچسباند. سعی کردیم ولی آنقدر سنگ جلوی پای ما انداختند که زودتر نتوانستیم کارها را به اتمام برسانیم. تنها دلیل تلاش و پیگیری من هم طرفداران و دلگرمی آنها بود که بالاخره توانستیم کارها را تمام کنیم.
 
 • *این شایعه که می گفتند در یک دوره مجوز شما باطل شده پس صحت نداشت؟
اصلا صحت ندارد و کذب محض است. از زمانی که به عنوان خواننده رسمی و مجاز، فعالیت خودم را ادامه دادم هیچ مشکلی نداشتم. از آن زمان چند اجرا در تهران برگزار کردم و برای برگزاری کنسرت به شهرهای مختلفی سفر داشتم. به امید خدا پس از انتشار آلبوم هم مجددا تور کنسرت ها را آغاز می کنیم.
 
 • *حدودا یک سال و نیم قبل شنیدیم که ظاهرا یک آلبوم را جمع کرده اید و نزدیک به انتشار بوده اما آن را کنار گذاشته اید. دلیل این موضوع چه بود؟
من یک مجموعه را جمع کردم ولی دیدم که واقعا جوابگوی این همه مدت انتظار طرفداران نیست. به همین دلیل آن اثر را کنار گذاشتم و کار جدید را آغاز کردم. این اتفاق هم به طولانی شدن پروسه تولید و نشر آلبوم مخاطب خاص منجر شد.
 
 • *پس از مخاطب خاص کاملا راضی هستید؟
سعی کردم همه مخاطبان را برای تولید این آلبوم در نظر بگیرم. کارهای حسی و شاد و اکتیو در این آلبوم داریم. برای انتخاب شعرها زمان زیادی صرف کرده ام و از تمامی دوستانی که ترانه ها را سروده اند صمیمانه تشکر می کنم. زیرا بهترین آثار خود را در اختیار من قرار دادند.
 
 • *یک قانون درباره اغلب خواننده هایی که مجاز می شوند وجود دارد. آن هم اینکه آثار رسمی آنها دیگر همانند گذشته نیست و حس و حال کارهای قدیم را ندارد. این قانون تا چه درباره شما صدق خواهد کرد؟
من در زمان انتشار اینترنتی آثارم هم خط قرمزها را رد نمی کردم. اما الان باید با موسیقی روز و ایده ها و علایق مخاطبان بیشتری حرکت کنم. . شاید برخی از طرفداران قدیمی من آن سبک قدیمی کارها را دوست داشته باشند. همان شکل و شمایل را حفظ ولی با موسیقی روز تلفیق کرده ام. شاید یک مقدار تغییرات داشته باشم ولی همیشه احساس در کارهای من حرف اول را می زند.
 
 • *به خاطر همین است که برخی از طرفدارانتان لقب سلطان احساس را به شما اطلاق می کنند؟
لقب سلطان برای خوانندگان بزرگی است که سالها قبل فعالیت می کردند. ما هنوز جوان هستیم. اگر سن ما بالا رفت و هنوز در سطح بالای موسیقی کشور حضور داشتیم و حق ما بود، شاید بتوان درباره این القاب صحبت کرد. الان خیلی خیلی زود است که بخواهند این مسائل را درباره جوان ها مطرح کنند. بزرگان زیادی هم در حال حاضر در موسیقی کشور وجود دارند که چنین القابی برازنده آنها است. نه تنها من بلکه سایر خواننده های جوان با این القاب فاصله زیادی داریم.
 
 • *برای پس از انتشار آلبوم در زمینه برگزاری کنسرت چه برنامه هایی دارید؟
اولین کنسرت در تهران است. برنامه های خاص و ویژه ای را برای این کنسرت تدارک دیده ایم. باید سنگ تمام بگذاریم چون طرفداران تا الان تحمل کرده اند و از این به بعد با ما است گه راضی نگه شان داریم. در تلاش هستیم که اگر خدا بخواهد و مشکلی نداشته باشیم در فاصله یک ماه پس از انتشار آلبوم کنسرت را در تهران روی صحنه ببریم. سپس به شهرستانهای دیگر هم سفر خواهیم کرد.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 11:05

دیدگاه‌ها

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:05

جالبه ترانه های این خواننده کاملا عام هست همون ضجه و ناله با ملودی های ترکی و احساسی که تو این چند سال باب شده یعنی سبکش هیچ ربطی به خاص بودن نداره چطور همچین اسمی واسه آلبومش گذاشته.

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:42
mohammad222

مخاطب خاص اسم یکی از تراک های آلبوم هست اول بخون بعد نظر بده

86.104.102.220
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:12
فرهاد (صدایی به وسعت ایران )

میشه بگی کدوم آهنگ ناله بود .......... شاید از نظر شما خاص بودن چیز دیگیه ای باشه
ولی میتونی یه نگاهی به آلبوم های داخل ایران که تا حالا منتشر شده بزنی و اونا با "مخاطب خاص" مقایسه کنی مبینی که هیچ شباهتی وجود نداره .

46.62.164.37
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:15
طرفدار وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی

ملودیی های ترکی!!!اونوقت چطوری به این نتیجه رسیدید این البوم به هیچ وجه ترک کاور نداره و شما دارید از حسودی منفجر میشید.بعدشم لزومی نداره واسه انتخاب کردن اسم البومش از امثال شما اجازه بگیره

2.179.45.181
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 15:47
میلاد

سبکی که باب شد و ادامه دهندش خیلی از خوانندگان امروزی هستند یعنی تقلید کردن از ایشون.پس یه کار + انجام داده که بقیه ازش پیروی کردن.اگه سبک خاص نبود،این همه خواننده عزیز پی این سبک و صیاق نمیرفتن.سبک کاری هم ربطی به اسم البوم نداره،خواسته اسم البومش مثل دو البوم اول یه اسم خاص باشه.شما اول مطلب رو بخون،بعد لطفا کامنت بذار و انتقاد بکن. در ضمن وقتی یه اسطوره موزیک کارهای ایشون رو دنبال میکنه و تحسین،فکر نکنم جای بحثی باقی بمونه راجه به بخش دوم خط اول صحبتهای شما.موفق باشید

5.23.112.9
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 19:49
امير* ناصريا *

علي جون باهات عجيب موافقم.ترانه هايي كه علي عبد المالكي ميخونه خيلي ضعيفه.ملودي ها هم همه كپي برداري.ولي شخصيت خوبي داره .اميدوارم البوم خوبي باشه و از كاراي قبليش فاصله زيادي گرفته باشه.

5.190.25.211
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 22:08
سرباز مهندس

پس معلومه بدون هیچ دلیل و منطقی حرف میزنید و حسابی از زمونه عقب هستید دوست عزیز !

87.107.178.127
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 06:24
ناشناس

تو دیگه چته!!!!!!!!!!!! اصلا ضجه و ناله!!! ملودی های ترکی و احساسی!!! اصلا سبک بی ربط با ربط!!! عام و مردمی!!! شما اینجا چکاره ای شما چرا خودشو اذیت میکنی اظهار نظر میکنی!!!!!! ماشالا سرعت عمل خوبی هم داشتی زودتر از طرفدارا کامت گذاشتی نه باریکلا نه باریکلا نه ..... نه ..... !!!!!!!!!!!!

5.202.200.67
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 08:42
hossein007

علی جان حرف حق رو زدی درود بر شرفت. نمیشه چیزی گفت به اینها که در قبال حرف حق شما اینگونه جوابتون رو دادن. این روزها به قول شما ناله و ضجه طرفدار داره دلیل بر لقب وسعت صدا برای ایشان هم این است که ایشان با صدای بلند تو ترانه هاشون ضجه میزنن و جوانای احساساتی هم از این جور آهنگها خوششون میاد و فکر می کنن خواننده یعنی این، واقعا دلم برای خوانندگان خوبمون می سوزه.

31.59.52.1
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 23:02
طرفدار وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی

هم واسه یه سری ها متاسفم که میان حرفای بی منطق و بی دلیل میزنن هم واسه ادمین این سین که اونارو تایید میکنه.

128.199.57.53
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - 12:55
طرفدار

یعنی خاک تو سرتون کنن که در مورد خواننده یی که اصلا نمیشناسینش اینطوری فک میزنید..
خجالت بکشید.اقا علی بعد از این همه زحمتی که کشیده بعد از این همه خون دل خوردن البوم به این محشری داده بیرون که یه مشت ادم حقیر مثه شما بیان راجبش چرتو پرت بگن.صدای به این منحصر بفردی....
بعد میگید ضجه و ناله میکنه برید اهنگاشو گوش بدید بعد نظر بدبد...واقعا متاسفم

5.53.49.95
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:09

اسم خاص خیلی نحسه!!!!!واسه مجید خراطها هم بود حس خاص که لو رفت برای علی عبدالمالکی هم هس مخاطب خاص که یکی از ترکاش لو رفته

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:17

آفرین بالاخره یه خبر از علی عبدالمالکی منتشر کردید.

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:27

آفرین به علی که از دوستیه با مرتضی سوع استفاده نمیکنه- بخاطر همین رفتاراشه که ما عاشقشیم دیگه فداااااااااااش بشم که اینقد مهربونه ایشالله که البومشم تا پایان اردیبهشت میادو میترکونه

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:30

دستتون درد نکنه که مصاحبه علی رو گذاشتید و اینکه علییییییییییییییی بدون که ما عاشقت بودیمو عااااااااااااااشق ترم شدیم ایشالله البوم آخر اردیبهشت بیادو ما از خجالتت در بیایم عزیییییییییییییزمییییییی

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:32

دستتون درد نکنه که مصاحبه علی رو گذاشتید و اینکه علییییییییییییییی بدون که ما عاشقت بودیمو عااااااااااااااشق ترم شدیم ایشالله البوم آخر اردیبهشت بیادو ما از خجالتت در بیایم عزیییییییییییییزمییییییی

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:38

خیلی ممنونم ازسایت بزرگ موسیقی مابابت مصاحبه... مابه خودمون افتخارمیکنیم که خواننده مورد علاقمون عبدالمالکیه ...

bvb
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:40

سلطان احساس فقط لقب و برازنده ی بابک جهانبخشه

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:15
فرهاد (صدایی به وسعت ایران )

کاری نداریم که لقب مجید خراطا یا بابک جهانبخش " سلطان احساس"
ولی این تیکه اشتباه بود - لغب علی "وسعت صدا"

46.62.164.37
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:54
سیدجلال

پرسیدن این سؤال از سوی نویسنده درمورد لقب "سلطان احساس" کمی مضحک بود چون همه میدونن که لقب سلطان احساس 10ساله واسماس یعنی مال مجید خراطهاس! خود طرفداران علی هم میدونن این لقب مختص مجید خراطهاس و لقب خوانندشون وسعت صداس.
حالا بابک جهانبخش این وسط کجاس!؟

151.238.28.27
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:58
سیدجلال

پرسیدن این سؤال از سوی نویسنده درمورد لقب "سلطان احساس" کمی مضحک بود چون همه میدونن که لقب سلطان احساس 10ساله واسماس یعنی مال مجید خراطهاس! خود طرفداران علی هم میدونن این لقب مختص مجید خراطهاس و لقب خوانندشون وسعت صداس.
حالا بابک جهانبخش این وسط کجاس!؟

151.238.28.27
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 02:48
فرناز(علی لهراسبی بزرگ و شهاب رمضان پر احساس)

هر کسی یه نظری داره. آخر ما نفهمیدیم سلطان احساس کیه.
ولی به نظرم این لقب برازنده ی این آقای عبدالمالکی نیست. وسعت صدای ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا باحاله. این همه خواننده ی خوب داریم ما. اونوقت آقای عبدالمالکی شد وسعت صدای ایران.
در ضمن صمیمی ترین دوست مرحوم پاشایی به گواه سخنان اون مرحوم و برادرشون مصطفی پاشایی , علی لهراسبی بوده و تمام...
سطان احساس لقب خراط ها نیست:سلطان غم هستند ایشون.
سلطان احساس مناسب دو خواننده است:مازیار فلاحی و شهاب رمضان. خنده ام می گیره که کسی جز این دو نفر رو سلطان احساس خطاب کنند.

5.238.188.234
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 12:26
سیدجلال

فرناز خانوم...
10 سال پیش چند سالت بوده فک کنم یادت نمیاد ولی یک سرچ در گوگل بزن سلطان احساس ببین تاچند صفحه واست اسم کی رو میاره!؟
سلطان غم لقب "مجید علیپور" شاگرد مجید خراطهاست که این لقب هم چندسالی هست به ایشون تعلق پیداکرده.
به مازیار فلاحی لقب "دریای احساس" دادن طرفداراشون...خوبه کمی تحقیقاتت رو بیشترکنی.
سلطان احساس فقط مجید خراطهاس والسلام.

151.238.131.175
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 19:17
فرناز(علی لهراسبی بزرگ و شهاب رمضان پر احساس)

آقا جلال....
من گوش موسیقایی خوبی دارم. از همان ابتدا که با مجید خراط ها و صدایش آشنا شدم , چیزی جز ضجه و آه و فغان از صدای ایشون نشنیدم....
احساس یعنی آرامش. با احساس خوندن کار کسی که فقط می خواد اشک آدم رو دربیاره , نیست. حس دل انگیز آرامش و احساس در صدای مازیار فلاحی و شهاب رمضان و تا حدودی بابک جهانبخش موج می زنه. آدم وقتی به صداشون گوش می ده , احساس رو با تمام وجودش درک می کنه...
اینکه یه خواننده از مصیبت و درد و غصه بخونه , سلطان احساس لقب نمی گیره. مگر اینکه تعریف ما از احساس عوض شده باشه...

5.238.188.234
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 20:04
حسین طفل رضیع (عشق فقط علی اصحابی)

اقا دمتون گرم یکی بیاد کامل این لقبا رو با اسم خواننده هاش بنویسه یادبگیریم دیگه کسی اشتباه نکنه

93.119.67.188
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 20:28
سیدجلال

فرناز عزیز...
مجید خراطها درکنار مسائل عشقی به موضوعات اجتماعی زیادی پرداخته و کسی که این مسائل رو تجربه کرده باشه بخوبی میتونه از صدا و خوانش مجید مخصوصا درگام های بالا که مو به تن آدم سیخ میکنه احساس رو درک کنه و به نوعی وقتی حرف دلت زده بشه باهاش انس بگیری و یجور احساس آرامش پیدا کنی...پس احساس همیشه گل و بلبل نیست بلکه احساس همدردی هم مرتبه ای بالا از احساس درش موج میزنه....اکثر اشعار مجید روایت یک داستان غم انگیز هست که واسه کسی که اتفاق افتاده خیلی شیرین و آرامش بخشه... نظرت واسم محترمه منتها صحبت ازلقب کردی که این کلا بحثش جداست چون 10ساله که هوادارا این لقب رو به مجید خرطها اختصاص دادن و بعده ها طرفداران آقای جهانبخش ازین لقب واسه خوانندشون استفاده کردن!

151.238.131.175
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 11:53
Naeim Rostampour

هه بابک جهانبخش خندیدم .
اخ که شما چقد تویه حسرت لقب سلطان احساس هستید و موندید اما مجیدخراطها هر از چند ماهی با یه تک ترک بازم غوغا میکنه ...
اخه تاحالا یه اهنگ از اینی که گفتی بالای صد هزار تا دانلود داشته !!!!
قصد توهین ندارم اما نمیشه به جهانبخش سلطان جنگل هم گفت چه برسه به دس درازی شما به لقب استاد خراطها .
موسیقی م اجدیدا لقب دزدی هم میکنی . اینو اما تایید کن

2.145.203.65
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 23:40
ساسان

ما تا کجاها رفتیمو داریم میریم.... اینا هم هنوز خودشونو خواننده هاشون تو لقباشون موندن....:))))))))))))))))))))))ادامه بدین به یه جایی میرسید..:))))))))))))))))

151.233.93.194
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:41

ممنون از سایت و مصاحبه خوبتون با وسعت صدای ایران عبدلمالکی
امیدواریم ما هوادارا بااین البوم علی ب جایگاه واقعی خودش تو موسیقی ایران برسه
وبیشک بهترین البوم سال خواهد شد ارزوی موفقت برای سلطان اجرای زنده
خدایکی صداهم یکی علی عبدلمالکی

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:46

موسیقی ما آخه این چه سوالیه پرسیدی !!!!!!
علی عبدالمالکی لقبش وسعت صداست !!!!! عجب ...

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:57
مخاطب و عاشق موسیقی پاپ

جمع کنین بابا با این القاب من درآوردی نمیگم لقب دادن بده حداقل به اون خواننده بیاد حرفی نیست
شجریان با اون عظمتش و با اون صداش بهش نمیگن وسعت صدا !!!!!!!!!!!!!!
صدای عبدالمالکی قشنگه احساسی هم هست ولی اصلا وسیع نی
ایشالا آلبوم خوبی باشه و ایشالا طرفداراش نیان بگن بهترین آلبوم تاریخخخخخخ
بعدش آلبوم اول علی هستش لطفا نیاین بگین علی پرطرفدارترین خواننده ایرانه
زمستونه و برف و بارونه و ........

79.127.115.187
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:56
سیدجلال

جناب نویسنده لقب سلطان احساس واسماس یعنی واس مجید خراطهاس 10ساله ماسماس!

151.238.28.27
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 00:28
میلاد

مخاطب و عاشق موسیقی پاپ، کسی منکر صدای استاد شجریات عزیز نشد.هستند دیگر بزرگانی که قدرت صدای برابر و حتی بالاتر از ایشون رو دارن.تو ایران خودمون هستن،ولی خارج از کشور هم همگان میدونن چه عزیزانی هستن که قدرت حنجرشون فوقالعادس.علی عبدلمالکی هم از اون دسته خوانندگانی هست که قدرت صدای قوالعاده ای،ولی این به این معنی نیست که استاد شجریان صداشون خدایی نکرده اون قدرت رو نداره و غیر و ذالک.این لقب رو هواداران علی عبدلمالکی بهش دادن نه اینکه خودش این لقب رو انتخاب بکنه،هوادارا اقای شجریان هم میتونستن اینکارو بکنن ولی اون چیزی که مشخصه نسل جوون این القاب رو انتخاب میکنن تا هواداران خوانندگان قدیمی.شما هم بجای اینکه با غرض ورزی کامنت بذاری و به تمسخر بگیری کسی رو سعی کن خواهشا با دید + به این قضیه نگا بکنی.حالا چون علی عبدلمالکی جوون و چند سالی که وارد عرضه خوانندگان مجاز شده که ما نباید، رو حساب این قضیه با یه دید بد به قضیه نگا بکنیم چونکه قدیمی نیست پس بایستی این لقب رو به دیگری بدیم!!چون جوونه و سنو سالی نداره باید لقب بی ارزشه!!اگه قدری طرز تفکرمون رو تغییر بدیم فکر کنم خیلی بهتر بشه.شما هم سعی بکن بجای اینکه خواننده کشورت به سخره بگیری،بجای اظهار نظری بکن که 4نفر ببین بگه به به چقدر این ادم قشنگ صحبت کرده و شعور بالایی داره جای احسنت داره کار ایشون یعنی شما.موفق باشید

5.23.114.254
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:53

عالی بود
بی صبرانه منتظر آلبوم هستیم

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:03

زنده باد وسعت صداى ايران تا آخر پشتتم عاشق اهنگاتم

bvb
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:12

سلطان احساس لقب و برازنده ی بابک جهانبخشه

پنجشنبه 28 خرداد 1394 - 18:45
رز

قصد توهین ندارم ولی لقب سلطان احساس مال مجید خراطهاس نه کس دیگه ای بابک جهانبخشم به نوبه ی خودش خواننده ی خوبیه ولی لقبش سلطان احساس نیس!
سلطان احساس ففققققططط مجید خراطهاس تموم شد رفت

133.78.178.71
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:13

علی عزیز یکی از خوانندگانیه که من عاشق صداشم از سال 86 نشده که من در هفته آهنگای علی رو گوش نکنم،
یکی از صداهای بسیار عالی این مملکت هستش،
علی جووون خیلی دوستت دارم ،
منتظر آلبوم مخاطب خـــــــــــــــــــاص هستیم،
موفق باشی به یاری خدا

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 15:00
محمد سحابی(طرفدار وسعت صدای ایران)

ممنون پویا جان شما لطف داری . قطعا محمد جان هم یکی از بهترین های این مملکت هست . دم عید یه خبری شایعه شده بود که قراره رضا صادقی محمد علیزاده و علی عبدالمالکی یه اهنگی به یاد مرتضی پاشایی بخونن که ظاهرا نشد و واقعا حیف شد............وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی.................

95.82.116.6
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:38

ما تا ابد پشتتیم علی جون
مطمئنم البوم سال میشه مخاطب خاص
تو بهترین ایرانی

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:38

علی که عشقه
ولی اخه اینم شد سوال؟؟؟؟؟
سلطان احساس؟؟؟؟
اخه تو این چند ساله کی به علی گفته سلطان احساس؟؟؟؟؟؟
سلطان احساس مجید خراط هاست...
علیم که وسعت صداست...
خیلی میدونی شماها!!!!!!

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 13:44

اولـــــــــــا یکی واسه من مشخص کنه بالاخره سلطان احساس کیه ؟؟؟ امین حبیبی یا مجید خراطها یا
علی عبدالمالکی ... هرکدومم یک کار خاص دارن امین حیبیبی : جایی نرو - مجید خراطها : مسافر
علی عبدالمالکی : زود رفتی گلم ... طرفدارا شما بگین آخه خسته شدیم ما
دومـــــــــا خدا لعنت کنه اون نامردی رو که ترک " دلم مونده رو دستم " رو منتشر کرد
قبل آلبوم خیلی ها رو این ترک حساب باز کرده بودن اما یهو خراب شد ... آقا علی ناراحت نباش
اصن مثله امین حبیبی با بعضیا کار نکن تقصیر خودته زیاد اعتماد داری ... تازه شما ترکتون لو رفت
امین حبیبی کل آلبومش به ناحق لو رفت ... بدتر اینکه نه به اسم خودش بخ اسم یه آدمی که اصن تو
دنیا نیومده
بعد لو رفتن آلبوم " بی قرار امین حبیبی .... امین به هیچکی اعتماد نمیکنه
شمام اعتماد نکن اینقدر فعالیت داری با بعضیا اینجور شدی داداش
امیدوارم مخاطب خاص برای هوادارای خاص علی عبدالمالکی بترکونه

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:07

اولی تشکر از سایت موسیقی ما بابت مصاحبه،دومی افتخار میکنیم ما طرفدارا ب این که عشقمون علی آقاست،سومی خواننده ب این میگن ک اهل تیک اف زدن با اسم مرحوم پاشایی مثله آقای....و.....و....نیسش...چهارمی اینکه تازکی لغب سلطان اجرای صدارو بهشون دادن ن سلطان احساس!!!!

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:18

بایت مصاحبه از سایت موسقی ما ممنون .
مطمئنن امسال سالیه که تاریخ موزیک پاپ ایران فراموشش نمیکنه .

صدایی به وسعت ایران: علی عبدالمالکی

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:20

اقاااا بالاخره (سلطان احساس) لقب کیه؟ جهانبخش؟ خراطها؟ عبدالمالکی؟! این همه لقب حالا چرا همه گیر دادن به سلطان احساس؟ اما جواب علی اقا جالب بود خیلی خوب جواب داده بود
اگه شعرهای این آلبوم مثل شعر (قیافه میگیری) و (خب به درک) نباشه قطعا آلبوم موفقی خواهد بود چون صدای علی عبدالمالکی صدای خوبی هستش فقط نقطه ضعف عمده آهنگاش همین شعر بوده که امیدوارم از شعرهای بهتری واسه آلبوم استفاده کرده باشه
شنیدم چند قطعه از آلبوم رو امیر حیدری تنظیم کرده اما اسمی از ایشون برده نشد. داستان چیه؟

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 06:46
ناشناس

لقب منه!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو خودتو اذیت نکن!!!!!

5.202.200.67
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 15:51
ساسان آرین (اصحاب علی اصحابی)

تنها کسی که این لقب رو نداره تویی، فردا پسفردا به تو هم میگن سلطان احساس اصلا نگران نباش :))

46.225.184.135
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 20:07
حسین طفل رضیع (عشق فقط علی اصحابی)

داش ساسان بیگ لایک

93.119.67.188
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:31

جا داره به عنوان یک هوادار دو اتیشه وسعت صدا علی عبدالمالکی بابت حمایت سلطان احساس مجید خراطها از علی عبدالمالکی و ابراز همدردی ایشون بخاطر لو رفتن یکی از اهنگ های البوم علی از طرف تمام هوادار های علی از مجید عزیز و با معرفت تشکر کنم .

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 12:35
سیدجلال

ماهم ازشما متشکریم بابت قدردانیت و امیدواریم این دوعزیز با آلبوم های پیش رو بازار موسیقی پاپ رو رونق ببخشن.

151.238.131.175
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:33

عشق است وسعت صدای ایران،منتطر انتشار مخاطب خاص هستیم،میترکونه این آلبوم

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:47

با ارزوی موفقیت برای وسعت صدای ایران..اما چراخبری از*دیجی سروش اس جی ترک*تو البوم نیست!!!!!!جاش خالی حیففففففففففففففففففف

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 00:08
فرهاد (صدایی به وسعت ایران )

نه - خود دجی سروش همکاریا تو آلبوم تکذیب کرده ..

162.223.93.167
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 15:46

به نظر من به جای سلطان احساس، خدای احساس بگویم بیشتر به علی عبدالمالکی می خوره.

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 13:30
f kh

اقا علی بحث سر لقب بنظر من خیلی صورت خوشی نداره ولی من اجازه نمیدم که لقب خوانندمو به کس دیگه ای نسبت بدین خیلی وقته همه میدونن لقب خدای احساس و صدای احساس ایران مختص شخص محمد علیزاده بوده ...... لطفا یذره یذره خلاقیت بخرج بدین.....زنده باد خدای احساس و اخلاق محمد علیزاده

2.182.25.191
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 15:52

علی جان واقعا عشقی کور بشن حسودات

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:30

علی عبدالمالکی رفاقتش با مرتضی پاشایی رفاقت بود. خیلی خوشحالم که خواننده ی محبوبم اهل خودنمایی نیست و نخواهد بود.
منتظر آلبومشم. علی عیدالمالکی بیست بیسته!! (-:

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:32

ممنون از سایت بزرگ موسیقی ما که با علی عبدالمالکی در مورد آلبوم گفتگو کرد.
خیلی ممنون.
مخاطب خاص برای طرفدارانی خاص

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:42

وقتی یک خواننده عامی نام آلبومش رو میزاره مخاطب خاص آدم میخواد سرشو بزن به دیوار. بابا فرهاد مهراد تو زمان خودش خاص بود یا فریدون فروغی یا کوروش یغمایی تو این دوره هم سینا حجازی و رضا یزدانی و سهیل نفیسی و اینها رو میشه گفت خاص این آهنگهایی که ایشون می خونن رو که این روزها همه دارن میخونن حالا یکی قوی تر و یکی ضعیف تر که البته انصافا ایشان جزء قوی ترین های خواننده های عامی هستند.

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 01:14
فرزاد

دوست گرامی کلا اون خاصی که تو گفتی با این خاصی که اسمه البومه خیلی فرق داره خیلیییییییی...

128.140.90.59
پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 19:18

من به شخصه قبلا زیاد کاراشونو دنبال نمی کردم ولی این اواخر واقعا یکی از خواننده هایی است که به شدت اخبار و کار های شان را پیگیری میکنم و به عنوان یه چاوشیست به تمام هواداران علی عبد المالکی عزیز پیشاپیش تبریک میگم و بی صبرانه منتظر البوم هستم.....

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 21:47

زنده باد.

خدا رو شکر سنگ پران ها دیگر حرفی برای گفتن ندارند. کور بشن حسودا.

نکته آخر: کاشکی ترانه مخاطب خاص پر محتوا تر از اینی باشه که در تیزر دیدیم.

لشکر وسعتیها.

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 22:10

قابل توجه نویسنده محترم و بعضی از دوستان :
لقب سلطان احساس : "مجید خراطها" ی با احساس
وسعت صدای ایران : "علی عبدالمالکی" خوش صدا

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 23:13

بابا لقب علی عبدل مالکی وسعت صداست

پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - 23:50

بدون طرفداری از محسن یگانه میگم که آلبوم علی عبدالمالکی با انتشار البوم محسن یگانه حرفی واسه گفتن نخواهد داشت

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 00:12
فرهاد (صدایی به وسعت ایران )

الان مثلا اظهار نظر کردی : انشالله که محسن یگانه هم آلبومش خوب باشه - ولی درمورد این علی بگم : هنوز آلبومش نیومده سر و صداش هم جا را گرفته وای وای وای به اون روزی که منتشر بشه ...

162.223.93.167
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 01:03
سعید(وسعتیها، یاس، امپراطور)

اینطور که معلومه شما هر دو آلبوم رو گوش کردی :) . شما اینقدر نفوذ داشتیو ما نمدونستیم؟؟!!!

5.220.57.68
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 00:53

علی جان خیلی دوست داریم انشالله البومت به بازار بیاد و بعدش کنسرتها///////

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 01:19

تبریک به هواداران علی عبدالمالکی
روزهای شیرینی رو پشت سر میذارید امیدوارم این شیرینی با انتشار البوم هرچه زودتر تکمیل بشه

از طرف هواداران سامان جلیلی

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 15:03
محمد سحابی(طرفدار وسعت صدای ایران)

ممنون حمید جان قطعا همینطوره صحبت 7 سال انتظاره و الان که البوم داره میاد ما هوادارای علی تو اسمونیم............وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی........................

95.82.114.37
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 06:31

سلطان احساس کمه واسش لقب ایشون وسعت صدای ایران و سلطان اجرای زنده ست. موسیقی ما دقت کن لطفا!!!!!!!!!

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 06:43

علی عبدالمالکی: اصلا طرفداران من انگار که یک جور دیگری هستند. شما هم واس ما یه جور دیگه ای اصلا!!!!!!!! یه جورایی خاص!!!!!! اصلا شما "آقای خاص موسیقی به وسعت ایران" !!!!!!!!!!!!!! لقب جدیدو حال کردید!!!!!!!!!

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 10:11

لقب سلطان احساس مخصوص مجید خراطهاست
نه اقای علی عبدالمالکی اینو همه طرفدارا میدونن دیگه

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 11:22

کسانی که به خوانندشون لقب میدن در واقع آبروی خوانندشون رو با این کار میبرن! چون سطح فکر وسن وسال پایین خودشون رو به نمایش میذارن.من اصلا مخاطب موسیقی آقای عبدالمالکی نیستم ولی این حرفشون عالی بود:
لقب سلطان برای خوانندگان بزرگی است که سالها قبل فعالیت می کردند. ما هنوز جوان هستیم. اگر سن ما بالا رفت و هنوز در سطح بالای موسیقی کشور حضور داشتیم و حق ما بود، شاید بتوان درباره این القاب صحبت کرد. الان خیلی خیلی زود است که بخواهند این مسائل را درباره جوان ها مطرح کنند. بزرگان زیادی هم در حال حاضر در موسیقی کشور وجود دارند که چنین القابی برازنده آنها است. نه تنها من بلکه سایر خواننده های جوان با این القاب فاصله زیادی داریم.

مثلا خود ایشون کجا و س/ی/ا/و/ش و د/ا/ر/ی/و/ش کجا!! اصلا ایشون یک هزارم شهرت وعلم موسیقی این دو نفر رو هم نداره واین که خود ایشون اینو قبول داره قابل تحسینه

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 11:38

عاشقتم علی جون که خودنمایی نکردی تو رفاقتت با مرتضی
خوب یادم میاد تو اولین کنسرتت مرتضی اومده بود.خیلی شناخته شده نبود.گفتی یه آلبوم میده که من خیلی بهش ایمان دارم.همینم شد...
ازین بگذریم لقب علی وسعت صداست.اینم طرفداراش ساختن و کسی به بزرگای چندین چند ساله موسیقی کاری نداره.هواداران این عزیزان هم هر لقبی که برازندشونه بزارن

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 13:00

واقعا برام عجیبه همه عالم میدونن سلطان احساس لقب مجید خراطهاس اونم از سال هشتادو چهار پنج حالا این بکنار همه میدونن عبدالمالکی لقبش وسعط صداس ن سلطان احساس واقعا برام عجیبه همه دنیا بدونن سلطان احساس فقط مال مجید خراطهاس ن کس دیگه ای سلطان احساااااااس مجید خراطها

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 13:15

سلطان احاس فقط مجید خراطهاس همه میدونن لقب علی وسعت صداس ن سلطان احساس سلطان احساس فقط مجید خراطهاس اونم از سال هشتادوپنج چشم حسودان کور ک نمیتونن ببین عشق فقط سلطان احساس مجید خراطهاااااااااااااااااااااااااا

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 13:35

منم از طرف خودم به هوادارای اقای عبدالمالکی بابت انتشار البوم تبریک میگم و همچنین حالتونو بابت لو رفتن ترکت البوم درک میکنم ..... چون محمد علیزاده عزیز ما هم بعد هشت سال که اولین البوم مجازش داشت منتشر میشد(سورپرایز) کل البوم لو رفت ولی ما هواداراش میدونیم که نه تنها محمد جان برا البوم کم نزاشته بلکه بهترین کارهاش هم جزو همون البومه.....
خدای احساس محمد علیزاده منتظر ترکت گلو درد هستیم......

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 15:06
محمد سحابی(طرفدار وسعت صدای ایران)

دوست عزیز از شما بابت همدردیتون ممنونیم و بی صبرانه منتظر البوم زیبای محمد جان هستیم..........وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی.....................

95.82.114.37
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 14:39

از عبدالمالکی خوشم میومد ولی دیگه نه .. تو تیزر آهنگ دلم مونده رو دستم خیلی خوب میکس شده بود ولی بعد اینکه اصلی رو گوش دادم بدم اومد . چرا باید میکس اصلی با تیزر فرق داشته باشه ؟؟ تازه بدتر هم شده باشه !! بقیه آهنگ ها هم همین طور میشن ..

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 16:18
سعید(وسعتیها، امپراطور)

اولا عبدالمالکی نه وو "علی عبدالمالکی"، احترام خودتونو حفظ کنید لطفاً.
دوما قطعه ای که لو رفت اونی نیست که توی آلبومه. بذارید آلبوم بیاد، گوش کنید بعد اینطور و با قاطعیت نظر بدید.

موفق باشید.

5.221.64.141
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 17:43
Biliaghat_67

دوست عزیز این آهنگی که شما گوش کردی ماکت آهنگ اصلیه و خیلی فرق داره.
شما که این نمیتونی تشخیص بدی بهتره اضحار نظر هم نکنی

45.33.0.28
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 20:02
mohammad222

عزیز جان این کار لو رفته و کار اصلی همونیه که تو تیزره

86.104.99.105
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 22:54
طرفدار وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی

اون اهنگی که تو تیزر بود ورژن اصلیه و تو البوم هم همونو میشنوید اونی که کاملشو گوش دادید یه کار اتود وبی کیفیته که بدون اجازه علی عبدالمالکی اون کار پخش شد.

128.199.57.53
شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 14:02
mary13

من نمیدونم مشاها چرا انقد خودتونو میکشید برای نظر دادن دیگران ؟؟؟ من اومدم نظرمو گفتم پس لطفا شما هم نظرتو بگو و به نظر دیگران کاری نداشته باش .. اگه حرف نزنید کسی نمیگه زندع نیستید !!

37.27.17.136
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 16:25

دوستان اینقدر مثه بچه کوچولوها سر القاب به جوون هم نفتید. این ماله ماست و اون مال ماست چیه؟؟ سند محضری هم لابد دارید واسش؟؟!!! مثه این بچه هایی که میخوان بگن ما مشقامونو زودتر نوشتیما!!!اصل اینه که کار خواننده مورد علاقتون خوب، قوی، با کیفیت و صد البته پر محتوا ارائه بشه. والا همون اسم رسمی خواننده بهترین معرف برای اون شخصه.

موفق باشید.

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 20:10

تیزر البوم که قشنگ بود ایشالله خود البومم قشنگ باشه .که مطمینم اگه علی عبدلملکیه البومشم قشنگ میشه.

جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 23:47

دوست دارم علی جون

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 08:35

وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی...

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 15:23

سلام میکنم به همه ی کاربرای سایت موزیک ما مخصوصا طرفدارای گل وسعت صدای ایران و تشکر میکنم از همه ی دوستان بابت ابراز همدردی شون سر لو رفتن یکی از قطعات البوم و تبریک گفتناشون و یه تشکر ویژه دارم از اقای خراطها بابت دلداری دادن به علی . یه گله دارم از سایت موزیک ما چرا به علی گفتین سلطان احساس؟؟؟!!! این لقب به کسای دیگه ای تعلق داره درسته علی خواننده ی فوق العاده با احساسیه ولی خواهشا لقب دیگران رو بهش نچسبونین و درگیری ایجاد نکنین علی لقبش وسعت صدای ایرانه ولاغیر.... و میرسیم به اون دسته از دوستانی که فقط و فقط میان تخریب میکنن باید بگم که کار خوب در هرصورتی شنیده میشه و این رو زمان تعیین میکنه فقط منتظر باشید . البوم در سطح بسیار بسیار بالایی قرار داره از همه نظر لازم به تعریف و تمجید هم نداره از همه ی طرفدارای گل علی خواهش میکنم که با این ادما کل نندازین چون اینا هدفشون جنگ اعصابه و از حسادت این حرفهارو میزنن علی دشمن زیاد داره پس سکوت کنید که سکوت بهترین جوابه واسه این جور افراد . علی صداش انقدر خوبه که امره خواننده ی ترکیه ای کلیپ علی رو تو پیج شخصیش به اشتراک گذاشت . علی انقدر خوبه که ابی ازش تعریف و تمجید کرده . علی اقدر خوبه که شادمهر ازش تعریف کرده . علی انقدر خوبه که یه خواننده ی تاجیکستانی اهنگ هی توی علی رو کاور کرده و........... بازم میگم دوستای خوبم خواهشا سکوت کنید البوم که اومد اون اتفاقی که باید بیوفته میوفته....................وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی....................

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 16:55

با اون تیزری که داد معلومه نمیتونه آلبومش حرفی واسه گفتن داشته باشه
و یه نکته خیلی مهم اینه که هیچ شانسی با اومدن آلبوم های محسن یگانه ، حمید عسکری و به احتمالی بنیامین که شاید همین روزا آلبومش بیاد بیرون ، نداره.

شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 22:05
فرهاد (صدایی به وسعت ایران )

من نظرم برعکس شماست

46.62.152.248
شنبه 12 اردیبهشت 1394 - 22:49
mohammad91

شما اینجوری فکر کن... راحت باش ...

65.49.68.175
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 00:28
حسین طفل رضیع (عشق فقط علی اصحابی)

داداش همین الان دموی البوم محسن یگانه رو گوش دادم به قول خودت هیچی واسه گفتن نداشت .
بهت قول میدم البوم عبدلملکی یه سرو گردن از کله البومایی که میاد بالاتره چون هفت سال باعشق کارکرده واسه هر ترکش کلی عذاب کشیده .
نه اینکه فاصله ی بین البوماش مثه یگانه و عسگری و بنیامین یکی دوسال باشه.

93.119.32.154
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 20:00

دمش باقلوا منتظریم بیاد آلبوم

یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 20:10

سلام .
این طرفدارهای جهنانبخش به خدا چه روی دارن که اینجور میگن .
دیگه بیشتر از نظرسنجی مجله ترانه ماه نبود که !!! تو اون نظرسنجی برای احساسی ترین خواننده مجیدخراطها بین بیست خواننده اول شد و چندتاشون اصلا از معروف ترین ها بودن ...
چاوشی یگانه فلاحی و ...
حتی بابک جهانبخش هم بود که اصلا حرفش رو نزنم بهتره ...
اون از نظر سنجی که ما خراطهایی ها اول شدیم و حتی اگه یه سرچ کوچولو هم تویه گوگول بکنید اسم مجیدخراطها بعد سلطان احساس یه خار تو چشم حسوداش میشه که الان 10 ساله دارن از این موضوع رنج میبرن .
زنده باد یگانه سلطان احساس جهان استاد مجید خراطها
موسیقی ما تاید کن لطفا .

King Of Emotion Majid Kharat HA

دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 18:53

خیلییییی آقایییییی علی آقا ...

boy
شنبه 19 اردیبهشت 1394 - 09:22

خب برادر من حتما توانایی و استعدادشو در شما دیدیم که بهت لقب سلطان احساس یا سلطان موسیقی رو دادیم
چرا شکست نفسی میکنی؟
یکم صبر این دو تا خواننده البومشونو که دادن بعد البومتو بده
عالیه البومت حرف نداره

دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 - 17:34

چرا هركي به خودش اجازه ميده حرف علــــــــــي عبدالمالــــــــــــــــــكي روبزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا اصلا علي عبدالمالكي بد ، علي عبدالمالكي بدصدا

به شما ها چه ربطي داره كه صداي علي عبدالمالكي رو با خواننده هاي ديگه مقــــــــــــــــايســــه ميكنين؟؟

سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 - 09:41

خیلی ها تا البوم نیومده بیرون اومدن انتقاد .ولی شما هم که بی مورد و برای تخریب البوم علی اینجوری زحمت میکشین مطمئن باشین البوم علی که بیاد بیرون عاشقش میشید .

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود علی عبدالمالکی: این ته نامردی است! | موسیقی ما