برنامه یاد بعضی نفرات
 
در گفتگو با سایت «موسیقی ما» عنوان شد؛
میلاد ترابی: «محمد بابایی» یکی از خواننده های آینده دار است
موسیقی ما – «میلاد ترابی» یکی از تنظیم کننده هایی است که با شروع فصل تابستان حضور پررنگی در بازار موسیقی داشته است. او در آلبوم «تب» با صدای «محمد بابایی» وظیفه تنظیم چهار قطعه را بر عهده داشت. در کنار «محمد علیزاده» و «محسن یگانه» جزو ارکان اصلی تیم تولید آن آلبوم بود. قطعاتی که با صدای این خواننده جوان تا کنون مورد توجه قرار گرفته است و بازخوردهای خوبی داشته است. میلاد ترابی همچنین به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در آلبوم «لرزش» با صدای «حسین توکلی» هم حضور داشت. به بهانه این دو آلبوم به سراغ این تنظیم کننده رفتیم و چند دقیقه ای را با او هم کلام شدیم.

میلاد ترابی در ابتدا گفت:«آشنایی من با «محمد بابایی» از طریق «محمد علیزاده» بود و این قطعاتی که می شنوید برای همان سالها است. ما تولید کردیم و بنا بر مشکلات خود محمد که در این مسیر برای ریلیز آلبوم داشت، این قطعات مشمول زمان شد. پس از شش سال هم فکر می کنم که این قطعات بد نباشد و راضی هستم. البته من معمولا کارها را دوباره تنظیم نمی کنم چون حس کار را به هم می زند. یا یک کار بد است یا خوب است. اگر خوب باشد که همیشه خوب است. به عنوان مثال اگر قرار بود که قطعه «جز تو» هم همین الان منتشر شود، من دست به تنظیم آن نمی زدم. فقط بدی تنظیم این است که از لحاظ کیفیت یک مقدار با مشکل رو به رو می شود که آن را سعی می کنیم در قسمت میکس درست کنیم. ولی با این وجود من خود محمد را خیلی دوست دارم و فکر می کنم این کارها بتواند به او کمک کند. در این آلبوم هم تنظیم های متنوعی دارم و یک تنظیم هم شش و هشت است که درباره آن قطعه نظرات مختلفی وجود داشت. اما باید بگویم این تنظیم هم در کارهای من جدید نیست. برای «مرتضی پاشایی» یا «شهرام شکوهی» و خوانندگان دیگر هم چنین تنظیم هایی انجام می دهم. تقریبا هر دو یا سه ماه یکبار چنین تنظیم هایی انجام می دهم ولی در مواردی مثل همین کار محمد بابایی پس از مدتها منتشر می شود.»

وی در ادامه افزود:«پروژه جدیدی را در حال حاضر با محمد بابایی شروع نکرده ام و مشغول آلبوم ها و آثار خوانندگان دیگر هستم. ولی محمد را اینقدر دوست دارم که اگر بخواهد فعالیت های جدید را آغاز می کنیم. من اصولا نه تنها به محمد بلکه به همه دوستانی که می خواهند برای آلبوم اول خود کار کنند پیشنهاداتی ارائه می کنم و آنهایی هم که قبول کردند کار کردیم و نتیجه گرفتیم. فراهم سازی تیم وُرک اولین نکته ای است که در یک پروژه موفق تاثیر دارد. جسته و گریخته کار کردن با آدم های مختلف باعث می شود که فضای آلبومی یک مقدار متفاوت باشد و حس های آهنگ ها را به هم می ریزد و آلبوم از یک دست بودن خارج شود. محمد بابایی خواننده خیلی خوب و جوانی است که برای این کار انرژی دارد اما باید یک تیم ورک داشته باشد و شخصی کارهای او را مدیریت کند و نتیجه ای یکدست حاصل شود. اینکه من چند سال قبل برای او چهار اثر تولید کرده ام و چهار قطعه هم از دیگران گرفته است باعث می شود که انسجام کاری کم شود. نداشتن انسجام کاری در آلبوم باعث می شود که توان شما برای موفقیت کارها کمتر شود. به نظر من محمد بابایی باید کارها را به یک شخص یا تهیه کننده ای بسپارد که برای تمام بخش های کاری تفکر و برنامه ریزی کند. در کل محمد بابایی یکی از خواننده های آینده دار است.

میلاد ترابی درباره آلبوم «لرزش» با صدای «حسین توکلی» هم گفت:« حسین توکلی هم از دوستان خوب من است که در همان دوره کار برای آقای بابایی، آلبوم او را هم جمع کردیم. حس صدای او به آن چیزی که من دوست داشتم نزدیک بود و فکر می کنم با توجه به اینکه به آلبوم حسین توکلی هم زمان خورده است ولی این آلبوم برای من راضی کننده است. زیرا قطعاتی دارد که حرف هایی برای گفتن داشته باشند. حسین یک خواننده توانا است و در هر ورژن و استایلی که از او خواستم، خوانده است.»

او درباره حضور خود در بخش تیتراژهای امسال خاطرنشان کرد:«در این چند روز درگیر یکی از تیتراژ های ماه رمضان بودم که متاسفانه موفق نشدیم که انجام دهیم. پرونده جدیدی برای کار دوستانم «مهرداد و کیوان کاظمیان» باز شد که از برنامه جشن رمضان شبکه تهران پخش می شود. این یک کار بسیار خوش حس به نام «آرزو» است و فکر می کنم اتفاقات خوبی با آن رخ دهد و خودم حس خوبی نسبت به این قطعه دارم. تصاویر خیلی خوبی هم برای این قطعه انتخاب شده است و این قطعه یک داستان و موضوعیت دارد. آهنگساز و تنظیم کننده خودم هستم و ترانه هم از سروده های «مهرزاد امیرخانی» است. این ترانه به آیتمی مربوط می شود که در آن آرزوی یک کودک یتیم یا بی بضاعت توسط یک چهره سرشناس برآورده می شود.»

وی نظر خود پیرامون سایر تیتراژهای امسال را هم اینگونه بیان کرد: «امسال موفق نشدم تمامی کارها را دقیق و با تمرکز بشنوم و تنها کاری که در جریان مراحل تولید آن بودم قطعه «محمد علیزاده» بود که این کار را دوست داشتم. این کار حدودا دو سال پیش تولید شد و به دلایلی پخش نشد و همیشه هم روی موفقیت آن حساب می کردیم. در مورد هر قطعه با یک مرتبه شنیدن نمی توان نظر قطعی ارائه کرد ولی کارهای خوبی در کل ارائه شده است.»

فعالیت های آینده ترابی هم نهایتا اینگونه بیان شد:«چهار قطعه در آلبوم «مهدی احمدوند» تنظیم کرده ام که قرار است مردادماه به بازار عرضه شود. همکاری با «علیرضا روزگار» را در یک استایل متفاوتی شروع کرده ام. مراحل تنظیم های آلبوم محمد علیزاده هم آغاز خواهد شد. همچنین تنظیم های آلبوم مهرداد و کیوان کاظمیان را هم پیگیری می کنیم. «مجید یحیایی» هم یکی دیگر از خوانندگانی است که مشغول همکاری با او هستم.»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 مرداد 1393 - 16:39

دیدگاه‌ها

پنجشنبه 2 مرداد 1393 - 03:03

خیلی مانور میدن تا بگن خواننده خوبیه اما ...
بهتره ادامه ندم.
شما همین اهنگ مردد که کنار صفحه رو گوش بدید متوجه میشید.

پنجشنبه 2 مرداد 1393 - 04:17

غبار سربی کاملا درست میگه محمد بابایی اصلا بدرد خوانندگی نمیخوره.
آخه نمیشه که با اسم های معروف آلبوم بترکونه.
آقا من نظرات زیر آلبومش رو خوندم همش از آهنگسازها تعریف کرده بودن فکر کنم فقط یه نفر گفته بود صداش بی اندازه خوبه یا یه چیزی تویه همین مایه ها بود.
حداقل باید یه هنری داشته باشه تا مردم رو جذب کنه
مثلا منم برم با مهدی احمدوند (چون عاشقشم اسمشو گفتم) صحبت کنم اونم قبول کنه آهنگساز و تنظیم کننده من بشه یعنی من خواننده خوبی میشم یا خواننده خوبی هستم؟
*خوش از چاهی که از خود آورد آب*
موسیقی ما مثل همیشه تایید یادت نره

جمعه 3 مرداد 1393 - 17:44

محمد بابایی خواننده ای خوش صدا و صاحب سبک هست. کاراشو دوست دارم
مخصوصا گل من

جمعه 3 مرداد 1393 - 17:48

خدا قوت هم آلبوم خوب بود هم صدا ... مرسی محمد علیزاده که درخشش همیشگیه.

* از طرف سایت رسمی هواداران محمد علیزاده *

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:12

به محمدبابایی عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت دارم.مطمئنا معرفت ایشون در یاد هواداران محمد علیزاده عزیز خواهد موند.واین معرفت در دوستی با نیمانهاوندیان هم مشهوده که براشون طلب مغفرت دارم.
محمد علیزاده عزیز مرسی که اینقدر خوبی...چه تعریف زیبایی از محمد علیزاده شنیدم.چقدر زیبا و دلنشین بود ... مرد ترین مرد ....
http://www.musicema.com/node/205274

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:21

ممنونم از میلاد ترابی هنرمند بخاطرتنظیمای قشنگش تو آلبوم تب.
رمزموفقیت میلادترابی کمک به پیشرفت خواننده های آلبوم اولی وبااستعداد مثه محمد بابایی و بچه های دیگه هست. این رو خودش هم می دونه وامیدوارم فراموشش نکنه.

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:26

آهنگ یکی بود یکی نبود و منو ببخش با آهنگسازی محمد علیزاده وتتظیم میلاد عالی بود. روزى صدبار گوش مى دم.کار خوب خوبه. اصلا هم به این ربطی نداره که بگیم واسه چند سال پیشه. با میلاد کاملا موافقم. خداییش محمد هم در اجرا موفق بوده. ممنون از تبم ورک خوبشون

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:32

منصفانه باید بگم صداش صدای دلنشین و خوبی بود ودر قطعه مردد تنظیم میلاد خیلی ضعیف بود ولی در یکی بود یکی نبود عالی بود

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:34

آقای بابایی برای آلبوم جدید بهتون تبریک میگم امیدوارم این آغازی بر موفقیتهای بیشترتون باشه. اطمینان دارم که موفق میشید چون اصلی ترین فاکتور یعنی اخلاق حرفه ای رو دارید .
یکبار دیگه به نمایندگی از سایت هواداران محمد علیزاده ازتون تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت میکنم. در پناه حق

جمعه 3 مرداد 1393 - 19:09

همه می دونن میلادترابی تبظیم کننده خوبیه ولی ای کاش واسه خواننده هایی که چندان بنام نیستنم وقت بذاره میلاد میتونست بهتر ظاهرشه وکم کاری محض خوذش رو گردن زمان نیندازه.
برگ برنده آلبوم تب فقط وفقط خوانندش هست

شنبه 4 مرداد 1393 - 02:17

صدای محمد خیلى خوش رنگه و خوش حسه. شباهتهایی به صدای محمد علیزاده داره. در قطعة گل من شباهتها محسوسه.

شنبه 4 مرداد 1393 - 02:39

زیباترین ترک آلبوم بغض باتنظیم گروه پازل و ملودی محسن یگانست. اگه
اینو گوش بدید اختلاف تنظیمش بامیلاد پی خواهید برد.

شنبه 4 مرداد 1393 - 04:33

این البپم تیم خوبی داشت
هم میلاد وهم محمدها کارشون قابل دفاع هست
تبریک به هر سه

شنبه 4 مرداد 1393 - 04:43

من آلبوم روکامل دانلود کردم وگوش دادم.باحرف ترابی موافقم که خواننده آینده داری هست ولی میلاد مى تونست بهترظاهر شه

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود میلاد ترابی: «محمد بابایی» یکی از خواننده های آینده دار است | موسیقی ما