Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
اولین گفت‌و‌گوی رسمی با خواننده‌ای که بالاخره پس از 6 سال مجوز فعالیت رسمی را دریافت کرد
زانیار خسروی: خودم را رقیب سیروان نمی‌دانم
- آقای مرادخانی میتواند خیلی به موسیقی کمک کند
- آلبومم احتمالاً اوایل اسفند منتشر می
شود
- من و سیروان تصمیم داریم با هم روی استیج نرویم!
- قرار نیست عوض شوم
- امیدوارم من نفر آخر نباشم


عکسها: سعید عبداللهی

موسیقی ما - آرتین ولی
الهی: پس از مدتها انتظار، «زانیار خسروی» خواننده، آهنگساز، ترانهسرا و تنظیمکننده موسیقی پاپ، مجوز فعالیت رسمی دریافت کرد. او با انتشار آثارش در فضای مجازی به محبوبیت بالایی نزد مخاطبین دست یافته و مدتهاست که هواداران پرشمارش منتظر انتشار آلبوم رسمی و برگزاری کنسرت او هستند. این هنرمند، امروز (3 دی) و در حالی که برای دیدار با جانبازان، همراه با سایر هنرمندان سرشناس پاپ به آسایشگاه ثارالله رفته بود، با یک تماس تلفنی غافلگیر شد و خبر خوش برطرف شدن مشکلات‌اش در ارشاد را دریافت کرد. به همین بهانه همانجا قرار مصاحبه با او را گذاشتیم که حاصل آن را در ادامه میخوانید. در این گفتوگو سعی کردیم به جای سوال و جواب زیاد، به زانیار مجال بدهیم تا گفتنیهایش را پس از این همه سال بگوید...


* عکس و یادداشت کوتاهی که محسن یگانه امروز روی صفحه شخصی
اش گذاشت بازتابهای زیادی داشت. انگار همه منتظر بودند تو مجوز بگیری!
 
ظهر امروز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با من تماس گرفتند و گفتند بالاخره مشکلات قبلی برطرف شده و می
توانم آلبوم رسمیام را منتشر کرده و به صورت مجاز فعالیت کنم. محسن هم از اولین نفراتی بود که باخبر شد و تبریک گفت.
 
* تو مدت
هاست در انتظار دریافت مجوز هستی. فرایند دریافت مجوز تو بیش از حد طولانی بود. به نظرت چه دلیلی داشت؟
 
دقیقاً نمی
توانم بگویم. اما شاید دلیلش این بود که از همان ابتدا، خودم به صورت مستقیم برای دریافت مجوز اقدام نکردم. یکی از تهیهکنندهها پیگیر امور مجوز من بودند، چند بار خواستم تا خودم پیگیری کنم، اما ایشان اصرار داشتند که خودشان کار را پیش ببرند و متأسفانه نتیجهای حاصل نشد.
 
* از اولین باری که برای دریافت مجوز اقدام کردی، چقدر می
گذرد؟
 
تقریباً چهار سال.
 
* در تمام این مدت همان یک نفر پیگیر ماجرا بود؟
 
حدود دو
سالونیم ایشان پیگیر بودند. ولی بالاخره خودم پیگیر شدم و خدا را شکر نتیجه داد.
 
* چه کسی در این میان نقش موثری داشت؟
 
آقای مرادخانی، معاون محترم هنری وزارت ارشاد خیلی نقش داشتند. البته از مسئولین محترم حراست معاونت هنری هم سپاسگزارم که خیلی نسبت به من لطف داشتند و در این زمینه همکاری کردند. در روزهای اولِ روی کار آمدن آقای مرادخانی، جلسه
ای با ایشان داشتیم، من شرایطم را توضیح دادم و آقای مرادخانی هم قول پیگیری دادند. بسیار از ایشان سپاسگزارم. به نظرم آقای مرادخانی میتواند خیلی به موسیقی کمک کند. یکی از ویژگیهای مثبت ایشان این است که بچههای موسیقی را میشناسند و از آثارشان مطلع‌اند. این خودش کمک بزرگی میکند. معمولاً کسانی که قبلاً در این سمت بودند، صرفاً مدیر بودهاند. ولی ایشان علاوه بر اینکه مدیر هستند، از جنس هنرمندان هم هستند. ویژگی دیگر آقای مرادخانی این است که میشود ایشان را دید! در حالی که پیشتر این امکان حتی در مورد مدیران رده پایینتر هم میسر نبود. اما الان این امکان وجود دارد که هنرمندان ایشان را رودررو ببینند و مشکلاتشان را با ایشان در میان بگذارند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
 
* افراد دیگری هم اخیراً توانسته
اند مجوزشان را دریافت کنند.
 
بله. سعید مدرس، علیرضا طلیسچی، حسین استیری و دوستان دیگر مجوز گرفته
اند و من از این بابت بسیار خوشحالم. امیدوارم که من نفرِ آخر نباشم و بقیه هم بتوانند مجاز شوند و همانطور که آقای مرادخانی هم گفتند چارچوبها طوری باشند که وزارت ارشاد نقش «ارشادی» داشته باشد و دایره غیرمجازها کوچکتر شود. خیلی از بچههایی که غیرمجاز هستند، کاملاً این قابلیت را دارند که در حیطهی مجاز کار کنند. فقط اشتباهشان این بوده که ویدئو دادهاند. شاید هم اشتباه نبوده، چون هیچکس حاصر نیست اسپانسرشان بشود. من خودم، هم آهنگسازم، هم تنظیمکنندهام و هم ترانه مینویسم و کارهای خودم را انجام میدهم؛ اما خیلیهای دیگر نمیتوانند هزینههای لازم را تامین کنند. برای اینکه در جایی خودشان را به نمایش بگذارند، کلیپ میدهند و ممنوعالکار میشوند.
 
* البته نمی
توان نقش موثر کلیپ را هم نادیده گرفت.
 
بله. کلیپ ساختن جذاب است. چون موسیقی فقط صدا نیست؛ مجموعه
ای صدا و تصویر و... است. همانطور که سینما هم فقط تصویر نیست؛ بخش مهمی از حس یک صحنه سینمایی با موسیقی القا میشود. این را هم باید گفت که در تمام دنیا هنرمندان رسانه دارند، اما متأسفانه ما رسانه نداریم. صدا و سیما هم که به جز موارد خاص و با محدودیتهای خاص خودش، از موسیقی حمایت نمیکند. اما در نهایت، همانطور که کلیپ در دیده شدن موثر است، شاید خیلی بیشتر در محو شدن هم موثر است. چون خواننده درگیر کلیپها میشود و روزی میرسد که به این فکر میکند که «کلیپ ساختم که چه بشود»؛ بازگشت مالی ندارد و باید هزینه هم کرد، مسائلی مثل ممنوعالکار شدن و دستگیری را هم به دنبال دارد.
 
هیچ
کس اولش با انگیزه مالی وارد این عرصه نمیشود. اکثر بچهها با عشق به موسیقی کار را شروع میکنند. ولی به جایی میرسی که سنات بالاتر میرود و نیازهایت عوض میشود. آنوقت به خودت میگویی پس شغل من چیست؟! آن موقع میفهمی که کلیپهایت باعث شده نتوانی کنسرت بگذاری و آلبوم بدهی و در نتیجه هیچ درآمدی نخواهی داشت. فقط هزینه کردهای. هیچ راهی هم نداری جز اینکه در مراسمها بخوانی! عدهای این کار را میکنند و عدهای هم نمیتوانند چنین کاری بکنند و با روحیاتشان جور در نمیآید و واقعاً این بدترین حالت ممکن است. خدا را شکر من با این همه مشکلات مالی، حداقل از پس هزینههای خودم برآمدهام. چون برای دیگران کار میسازم. اما عدهای فقط خوانندهاند یعنی باید برای ترانه، آهنگ، تنظیم، ویدئو کلیپ و... هزینه کنند و آخرش هم به هیچ می‌رسند و یک روزی متوجه این می‌شوند که دیگر دیر شده است. چون عمر هنری یک خواننده دیگر این‌طور نیست که مثل گذشته بگوییم مثلاً 25 یا 30 سال است، عین فوتبال شده است. دوران اوج 3 سال تا 5 سال و اگر خیلی خوششانس باشی 10 سال است. البته استثنا هم وجود دارد. ولی شاید روزی برسد که این معروفیت هم دیگر فایدهای ندارد و مثل اوایل برایتان جذاب نیست و از آن طرف، برای مردم هم جذاب نخواهد بود، چون این‌قدر شما را دیدند که خسته شدهاند!
 
* تو از راهِ رفته، می
توانی به خوبی برای جوانترها حرف بزنی. توصیهات چیست؟
 
نظر من این است که بچه‌هایی که می‌خواهند کار کنند، سعی کنند از مشورت‌ها و راهنمایی‌های خوانندگان قدیمی‌تر و چند دوست بزرگ‌تر استفاده کنند و به سمت موسیقی غیرمجاز نروند. علاوه بر دغدغه‌های مالی، بزرگ‌ترین آرزوی یک خواننده، برگزار کردن کنسرت است. مثل بازی کردن در تیم ملی فوتبال می
ماند، یعنی شما حاضر هستی هیچی نداشته باشی ولی کنسرت داشته باشی و این انرژی مستقیم را از مردم گرفتن خودش بحث جداگانه‌ای است که شاید به خاطر ویدئو، سال‌ها از آن محروم بشوی و هیچ موقع آن لذت را نبری.
 
* خیلی از کسانی که در ماهواره کلیپ داشته
اند، میگویند کارها را خودشان به شبکه ها ندادهاند! تو هم از آن دسته هستی؟
 
من کلیپ‌ها را تقریباً 6 سال پیش، خودم به شبکه‌ها داده بودم تا پخش کنند ولی در این 3، 4 سال اخیر که تصمیم گرفتم به سمت کار مجاز حرکت کنم، تازه متوجه شدم که آنها موقع پخش کلیپ چقدر استقبال می‌کنند، ولی وقتی به آن‌ها می‌گویی که «دیگر پخش نکنید، برای من مشکل
ساز است، من می‌خواهم کار مجاز عرضه کنم و...»، آن‌جاست که دیگر کسی جوابت را نمی‌دهد و اصلاً معلوم نیست که مسؤلش کیست و دیگر هیچکس آنی که باید باشد، نیست. این موضوع خودش به تنهایی نزدیک به دو سال کار من را به عقب انداخت تا ما بالاخره بتوانیم جلوی پخش این کلیپ‌ها را بگیریم.
 
* چیزی که هوادارانت بی
صبرانه منتظر شنیدنش هستند این است که آلبومت کی منتشر میشود؟
 
شعرها برای گرفتن مجوز ارائه شده و فکر می‌کنم تا هفته آینده مجوزهایش صادر شود و سعی می‌کنیم مجوز موسیقی آن را هم تا آخر دی
ماه بگیریم. قول نمی‌دهم، اما اگر بتوانم سعی می‌کنم آلبوم را برای اواخر بهمن یا اوایل اسفند عرضه کنم.
 
* یعنی آلبوم امسال منتشر می‌شود؟
 
اگر بتوانم و مجوزها صادر شود، بله. چون می‌خواهم بعد از این همه سال که منتظر چنین روزی بوده
ام، کارهایم را به بهترین شکل انجام دهم و اصلاً نمی‌خواهم با عجله و بی‌دقتی این کار صورت بگیرد. سعی خودم را می‌کنم که آلبوم را نزدیک‌ ماه اسفند ارائه کنم، اما اگر به هر دلیلی نشد، قطعاً بعد از عید این کار را انجام می‌دهم.
 
* در مورد آلبوم و تعداد تراک‌های آن توضیح بده.
 
سعی می‌کنم حداقل 6 یا 7 تراک آلبومم جدید باشد. تمامی تنظیم‌های آلبومم را خودم به همراه امیرمیلاد نیکزاد انجام می‌دهم و اکثر شعرها و ملودی‌ها مثل همیشه از خودم است.
 
* برادرت سیروان در آلبوم تو تنظیمی نخواهد داشت؟
 
مشغله‌های سیروان خیلی زیاد است؛ از کنسرت گرفته تا آلبوم خودش. خیلی دوست داشتم که در آلبوم من حضور داشته باشد ولی شاید فقط یک آهنگ را برای من تنظیم کند که آن آهنگ هم ریتمیک نیست.
 
* اسم آلبوم را انتخاب کرده
ای؟
 
نه، واقعاً هنوز اسمش را نمی
دانم! اسم آلبوم را هم مثل آهنگهایم انتخاب میکنم. گاهی اسمی انتخاب میکنم که چندان کلیشهای نباشد و نسبتاً خاص باشد، مثل «ریسک»، «هیپنوتیزم» و «طفره نرو» و گاهی هم خیلی معمولی مثل «بدون تو». بستگی به حالوهوای خودم و حسی که از آلبوم میگیرم دارد.
 
* برای کنسرت هم برنامه
ریزی کردهای؟
 
نه، چون تا آلبوم حاضر نشود، هیچ فکری نمی
شود کرد. اول باید آلبوم منتشر شود تا برای کنسرت‌ها برنامه‌ریزی کنم.
 
* نکته مهمی که طرفدارانت می‌خواهند بدانند این است که کدام آهنگ‌ها را می‌توانند در کنسرت‌هایت بشنوند؟
 
هنوز معلوم نیست، ولی در آلبومم تعدادی از تراک‌های قبلی که خودم بیش‌تر دوست داشتم وجود دارد.
 
* تو به عنوان ترانه
سرا، آهنگساز و خواننده با خوانندههای دیگر کار کردهای. سیروان هم این تجربه را به عنوان تنظیمکننده داشته، اما اخیراً که به عنوان خواننده پررنگتر از قبل شده، در این زمینه چندان فعال نیست و در واقع کمکار شده است. آیا این اتفاق برای تو هم خواهد افتاد؟
 
خدا را شکر این روزها تعداد اجراهای سیروان چه در تهران و چه در شهرستانها بیشتر شده است و به همان نسبت وقت کمتری دارد، حتی برای خودش. انرژی
ای که کنسرتها از خواننده میگیرد، خیلی زیاد است و اینطور نیست که فقط دو ساعت روی استیج بخواند و بعد قبراق و سرحال باشد. اگر سیروان 3 سال پیش این فرصت را داشت که هر سال برای خودش یک آلبوم تنظیم کند و یک آلبوم هم برای خواننده دیگری تنظیم کند و در کنار آن‌ها تعدادی سینگل هم برای دیگران بسازد، الان این زمان کلاً به این محدود می‌شود که فقط برای خودش هر دو سال، یک‌ آلبوم تولید کند یا این‌که چند سینگل بسازد. فرق سیروان و من با بقیه خواننده‌ها -نه همه آن‌ها- این است که خیلی از آن‌ها فقط می‌خوانند یا نهایتاً ملودی کارهایشان را میسازند، ولی کسی که رهبر ارکستر خودش است، خواننده است، آهنگساز و تنظیم‌کننده آلبومش است، میکس و مسترینگ آلبوم خودش را هم انجام میدهد و همه کارها بر عهده خود اوست، انگار کار 6 نفر را به تنهایی انجام میدهد، ولی خوانندهای دیگر به طور هم‌زمان به یک نفر میگوید شعر را شما بگو؛ به یک نفر دیگر میگوید تنظیم را شروع کن، یک نفر دیگر صدابرداری کنسرتش را انجام میدهد و شخص دیگری رهبر ارکسترش است و او فقط می‌خواند، مجال بیش‌تری نسبت به کسی که خودش کار 6 نفر را انجام میدهد دارد. سیروان پرکار شده، اما در زمینهای دیگر.
 
* این مسئله در مورد تو چطور خواهد بود؟
 
قطعاً من هم اگر کارهایم به همین شکل پیش برود، احتمالاً برای دیگران کار نمی
سازم یا اگر هم باشد خیلی کم است.

* فکر می
کنی بتوانی در رقابت با سیروان از او جلو بزنی؟!

من هیچ
وقت خودم را رقیب سیروان نمیدانم. قصد رقابت با کسی ندارم و کسی را هم رقیب کسی نمیدانم. هیچ خوانندهای جای خواننده دیگری را تنگ نکرده است. سبکها و سلیقهها متنوع است. فقط به این فکر میکنم که کاری انجام دهم که خودم و طرفدارانم دوست داشته باشیم.

* حرف پایانی؟

از پدر، مادر و همسر عزیزم به خاطر حمایت
هایشان ممنونم. از برادر عزیزم «سیروان» خیلی ممنونم که همیشه هم انگیزهام بوده و هم پشتیبانام. هیچوقت در این 6 سال نگذاشت که ناامید شوم. از همه طرفداران عزیزم که بسیار دوستشان دارم و در این سالها در هر شرایطی پشت من بودهاند هم سپاسگزارم. بزرگترین انگیزهام برای ادامه کار آنها بودهاند.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:09

دیدگاه‌ها

سه شنبه 3 دی 1392 - 21:56

واااااااااااای.خدایا شکرت یکی دیگه از هنرمندای دیگمون هم جاز شد . به امید اینکه در آینده شاهد تکرار بیشتر و بیشتر این اتفاقها باشیم.
به عنوان یکی از طرفدارهای محسن یگانه عزیز که خودش با افتخار این خبر رو در صفحه شخصیش گذاشت به تمامی طرفدارهای برادران خسروی تبریک میگم.
واقعا خوشحال شدم.دم آقای مرادخانی هم گرم.دم محسن یگانه هم گرم.خیلی محسن و این دوتا داداش رو دوس دارم.
تبریک تبریک تبریییییییییییییییییییییییییک.

سه شنبه 3 دی 1392 - 21:58

خداى من از خوشحالى نميدونم چى بگم فقط مرسى از اينكه بالاخره به زانيار عزيز مجوز دادين
البته زانيار نبايد آخرى باشه ها!
:))

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:05

تبرییییییییییییک به زانیار گل و آرزوی موفقیت فراوان هم در کار و هم در زندگی شخصی. خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:08

امیدوارم اونایی که موسیقیشون زیر زمینیه سالمه مجاز بشن.......و رپ سالم هم مجاز بشه و امیر تتلو

چهارشنبه 4 دی 1392 - 06:22
عباس

تنها دلیلی که رپ فارس انقدر پیشرفت داشته همین غیرمجاز بودنشه بعد شما میگی مجاز بشه؟
ایشالا هیچوقت مجاز در قالب ارشاد نشه

2.146.91.20
چهارشنبه 4 دی 1392 - 15:57
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

اقا عباس مگه رپ فارس چقدر پیشرفت داشته؟ ما که جز درجا زدن چیزی نمیبینیم و تنها 2 نفر هستن که خوب کار میکنن یعنی یاس و ش.ه

2.147.186.209
چهارشنبه 4 دی 1392 - 16:49
danesh jamshidi

به عنوان مثال کی بند لباستو از پشت باز کرده ی تتلو!
کسایی مثل یاس و زانیار و.. حقشونه مجاز شن نه تتلو!!

5.238.1.73
چهارشنبه 4 دی 1392 - 20:49
غزال نصريان

منم الان با نويد موافقم
تو عالم رپ الان فقط ياس و ش. ن. دارن خوب كار ميكنن و با توجه به ذات رپ كه موسيقى اعتراضيه دارن پيش ميرن
حالا شايد اگه به تتلو هم مجوز بدن اون موقع مجبور شه كه واقعاً خوب كار كنه و ترانه هايى نظير ( كى لباستو ميبنده؟!!!) رو بذاره كنار!

109.110.169.20
پنجشنبه 5 دی 1392 - 12:36
Mehdi Mika

مجاز بشن ولی به این شرط که بعد مجاز شدن تن به هرکاری ندن وگرنه همینطوری غیر مجاز بمونن بهتره!
یاس واقعا خوبه ولی اون شخص دیگه ای رو که دوستان گفتن به نظر من یه ابله به تمام معناس، به واقع نفرت دارم ازش! ضمن اینکه هرکی اعتراضی بخونه دلیل بر این نیس که کارش خوبه!
بزرگترین رپر ایران که خب مشخصه کیه!پدر رپ فارسی که نیاز به تعریف و تمجید نداره! ولی خب خیلی وقته که کاری ازش نشنیدیم! غیر اون به نظرم گروه ز.ب واقعا کارشون حرف نداره، بیت سازیه این گروه رو میشه با کارای بهترینای دنیا مقایسه کرد
در کل الان تنها رپرای ایران که سابقه کاریشون اجازه مجاز شدن رو بهشون میده یاس و تتلو هستن

94.183.92.231
پنجشنبه 5 دی 1392 - 17:17
حمید

با اینکه پاپو ترجیح میدم ولی موسیقی رپ پیشرفتش تو این سالا خیلی خیلی بیشتر بوده نسبت به پاپ.
اونم نه بخاطر کسایی مثل آقای یاس که عوامو براحتی داره فریب میده بلکه بخاطر آقایان ... که ایران نیستن

188.245.102.127
پنجشنبه 5 دی 1392 - 17:18
حمید

تبریک زانیارجان
بی صبرانه منتظر آلبومتیم

188.245.102.127
جمعه 6 دی 1392 - 09:50
omid gholizadeh

دوستان عزیز پیشرفت رپ تو این سالا شاید 100 برابر پیشرفت پاپ بوده باشه .....
و نکته مهمتر اینه که خیلی هم مرتب تر و کنترل شده تر شده و دیگه از اون الفاظ زشت خبری نیست ..... لازم به گفتن اسم ستاره های جدیدش نیست، همون قدیمی ها رو الان داریم با یه عملکرد بهتر می بینیم .

ستاره های جدید و قوی هم که اصلا کم نداره و کاراشون هم فوق العادست و دوستان عزیزی که هنوز رو همون یاس قفل شدن بهتره که یه کم بهتر و بادقت تر کارارو دنبال کنن!!!
نمونه بارز و دم دستی همین تتلو که بی ارتباط با رپ نیست رو می بینیم که در این چند وقته چقدر تغییر خوب داشته ،
بهتره از ظاهر و اسم و تیپ افراد بگذریم و بادقت بیشتری کارهاشون رو دنبال کنیم....

کاری که "بهر.." با دو تا آلبوم انجام داد رو شاید نشه تو کل تاریخ موسیقی ایران پیدا کرد...

یا علی
موسیقی ما باتشکر ، لطفا تایید

37.19.88.234
جمعه 6 دی 1392 - 15:55
غزال نصريان

موسيقى ما ميدونم چرا تاييد نكردى ولى ميخواستم دوستمون آقا مهدى براش سوءتفاهم پيش نياد

109.110.183.250
شنبه 7 دی 1392 - 06:57
Mehdi Mika

آقا امید با تمام حرفاتون موافقم مخصوصا حرفاتون در مورد یاس و تتلو! اما یه جمله نوشتی که دیگه از اون الفاظ زشت خبری نیست! ولی باید بگم که متاسفانه هنوزم الفاظ زشت توی کارای رپرای ما استفاده میشه!دقیقا منظورم گنده های رپ فارسه نه اون کوچولوهاشون! گاها پیش میاد یه آهنگی رو گوش میکنم، با اینکه خیلی از بیت و تکست کار خوشم میاد ولی به خاطر چنتا کلمه نامناسب که استفاده میشه دیگه مجبور میشم که کلا بیخیالش بشم! اصلا انگار که رکیک گویی شده جزو لاینفک رپ فارسی!

94.183.94.11
سه شنبه 3 دی 1392 - 22:10

مبارکت باشه پسر. تو لیاقتت خیلی بالاتر از این هاست. امیدوارم از این فرصت بهترین استفاده رو بکنی. خیلیا مث خود من آرزوشونه که آلبوم مجازتو گوش بدن و کنسرتت بیان. بی نهایت خوشحالم و برات آرزوی موفقیت میکنم.

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:11

تبریک زانیار جان
منتظر کارای جدید و کنسررررررت هستیم <3

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:17

به عنوان یکی از طرفدار های محسن یگانه این موفقیت رو به زانیار عزیز تبریک میگم

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:17

هورا!!!!!! خیلی وقت بود منتظر همچین روزی بودم!!!!!

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:21

خدایا صد هزار مرتبه شکرت که آرزومونو برآورده کردی ^_^ از خوشحالی دارم اشک میریزم ♥ مرسی آقا آرتین واسه گزارش خوب و خبر خوبتون :) مرسی آقا سعید واسه ثبت لحظه های قشنگ ^_^

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:23

آخی :)
خدا رو شکر ظاهرا داره اتفاقای خوبی وا3 موسیقی و هنر میوفته

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:28

وقتى اين خبر رو تو صفحه محسن يگانه ديدم واقعا شوكه شده بودم نميدونستم بايد چى كار كنم... همه چى مثل يه روياست باورم نميشه!! خيلى روز خوبى بود واقعا هيجان زده شدم از شنيدن اين خبر... خدايا شكرت زانيار ديگه سانسور نميشه! <3

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:34

واااااااااااای خدایا...امروز واقعا این خبر همه ی ما رو خوشحال کرد...امیدوارم شاهد موفقیت های روز افزون زانیار عزیز باشیم...بی صبرانه منتظرم که آلبوم ایشون رو بشنوم...مطمئنم که این آلبوم مثل بمب صدا میکنه ♥ ♥ ♥ :))))

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:46

vay kheili khoshhal shodam in khabaro shenidam. merc az masoolin ershad k b xaniar mojavez dade . xaniar moafagh bashi. bisabrane montazere album xaniarim

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:54

چقدر منتظر بودم که مصاحبه ی زانیار رو بخونم. چقدر منتظر بودم ببینم نظرش در مورد موسقیق چیه. چقدر خوشحالم که امروز این اتفاق افتاد. بدون شک زانیار لیاقت همه ی این حمایت ها رو داره. بی صبرانه منتظر شنیدن آلبومشم ♥

سه شنبه 3 دی 1392 - 22:55

تبریک به زانیار عزیز

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:00

vaaaay kheiliii khoshhal shodaaaam ♥ ,Bsabrane montazere albumesham ♥ ,baradarane khosraviii harf nadaran !

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:06

montazereton hastim...... :)

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:10

واااااااااااااااااااایی خیلی خوشحال شدم ....
منتظر کارایه خوبت هستیم ... ♥

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:15

از طرف طرفداران محسن یگانه تبریک میگم....

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:16

dadash mobarake

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:23

تبریک میگم واقعا خوشحال شدم .. از وقتی تو صفحه محسن دیدم هم به خودش تبریک گفتم هم تو پیج خودت گفتم خیلی باعث خوشحالیه

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:27

خیلی خوبه یه سبک جدید مجوز گرفت عالیه.

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:34

تبریک میگم به زانیار عزیز این 2 تا داداش بی نظیرن و لیاقتشون خیلی خیلی بیشتر از ایناست

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:42

با شنیدن این خبر دیگه هیچ خواسته ای از دنیای موسیقی ندارم.از آهنگ جدید ندادناش و کلیپ نساختناشو کت پوشیدناش تو خیلی از محافل و ریش گذاشتناش حدس میزدم یه خبرایی هست!!!خیلی خیلی خیلی خوشحالم که محبوبترین خواننده ی مورد علاقم رو میتونم رو استیج ببینم و آلبوماشو با افتخار بخرم...

سه شنبه 3 دی 1392 - 23:47

تبریک به زانیار عزیز..ماهم خدایی خیلی خوشحال شدیم.انشالا همیشه موفق باشی

چهارشنبه 4 دی 1392 - 00:20

واااااای خیلی خبر خوبی بود . بی صبرانه منتظر انتشار آلبوم زانیار هستم ♥
قبل از این هم همیشه کارهاشو دنبال میکردم . حالا هم که مجوز گرفته که دیگه خیلی عالیه
ایووووول

چهارشنبه 4 دی 1392 - 00:21

ما هم از طرف طرفداران بهنام صفوی سلطان آرامش تبریک میگیم و خوشحالیم

چهارشنبه 4 دی 1392 - 14:17
فرزانه طرفدار سلطان آرامش

تبریک میگویمممممم عشق است سلطان آرامش بهنام صفوی ....................کاش یه خبری هم از آلبوم اولین قرار بهنام صفوی میدادید ای کاش .................... ای خدااااااااااااااااااا ای کاششش............................ من هم از طرف تمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام طرفداران و هوادارن سلطان آرامش بهنام صفوی تبریییییییییییییییییک میگویم

65.49.68.185
چهارشنبه 4 دی 1392 - 01:51

زانیااااااار....

چهارشنبه 4 دی 1392 - 08:34

خیلی خوشحالم خیلی همیشه منتظر این روز بودم .............

چهارشنبه 4 دی 1392 - 08:37

خیلی خوشحالم خیلی..به زانیار عزیز از ته دلم تبریک میگم...........

چهارشنبه 4 دی 1392 - 09:51

یکی از بهترین خبرهایی بود که شنیدم حالا تا اسفند چجوری صبر کنیم؟؟؟؟؟

چهارشنبه 4 دی 1392 - 09:58

تبريييييييييييييييييييك ميگم زانيار عزيز. خيلي خيلي خوشحال شدم در حدي كه واسه همكارام شيريني گرفتم :D

چهارشنبه 4 دی 1392 - 10:14

چه خبر خوشحال کننده ای!!

پنجشنبه 5 دی 1392 - 10:02
قیماخ

نمیدونم چرا الآن باید رای منفی بگیره نظرم؟؟؟!!!

50.116.37.237
پنجشنبه 5 دی 1392 - 11:02
محسن

دوست عزیز عصبانی نشو.احتمالا یکی اشتباهی این رای رو داده.وگرنه که شما حرف بدی نزدی.

151.238.37.116
پنجشنبه 5 دی 1392 - 11:54
قیماخ (از مخاطبان محسن چاوشی)

نه عزیز من چوب بعضیارو میخوریم...

151.247.92.73
پنجشنبه 5 دی 1392 - 20:05
الناز

هه.آره قیماخ عزیز.برخی از طرفدارهای محسن چاووشی تو این چندتا پست آخر سایت؛یعنی کنسرت بابک جهانبخش و کنسرت رضا صادقی و آخرای کامنتهای دیدار ستارگان با جانبازان که دیگه به حد اعلا رسوندن؛تخریب و بیحرمتی رو.
ممنون از شما هوادار بافرهنگ.

151.238.2.34
چهارشنبه 4 دی 1392 - 10:18

روحانی مچکریم

چهارشنبه 4 دی 1392 - 10:27

تبريك به زانيار عزيز <3

چهارشنبه 4 دی 1392 - 10:38

خبر خوبی بود.
امیدوارم موفق باشه و البوم خوبی هم روانه بازار کنه.

چهارشنبه 4 دی 1392 - 10:59

جوووووووون زانیییییار.....اخی محسن.....

چهارشنبه 4 دی 1392 - 11:30

به امید روزی که امیر تتلو عزیز هم مجوز بگیره ...

چهارشنبه 4 دی 1392 - 11:55

ما هم از طرف طرفداران استاد چاوشی این اتفاق میمون را تبریک عرض میکنیم....................

چهارشنبه 4 دی 1392 - 11:57

خیلی خوشحالم.....واقعا خداروشکر!

چهارشنبه 4 دی 1392 - 11:59

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییی بهترین خبر بود بعد از مدتها.........زانیار عزیز بی صبرانه منتظر کارهای زیبات هستیم

چهارشنبه 4 دی 1392 - 12:32

چقــــــــــــــــــدر خوب!
خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم کارای ایشون رو دوست دارم
و امید وارم البومشون زود تر بیاد

چهارشنبه 4 دی 1392 - 12:51

واااااااااااااااااااااااااااااااااای
خیلی خوشحالم...
بالاخره زانیار هم مجاز شد!

چهارشنبه 4 دی 1392 - 14:04

تبریک به زانیار عزیر. امیدوارم که موفق باشی. از کمک های برادرت هم غافل نشو. سیروان هنوز بهترینه!

چهارشنبه 4 دی 1392 - 18:52

کاش به تتلو هم مجوز میدادین :|

چهارشنبه 4 دی 1392 - 18:52

زانیار جان بهت تبریک می گم ، من عاشقتم

چهارشنبه 4 دی 1392 - 19:19

تبریک میگم.
اما خیلی عجیبه، دو ماه دیگه اسفنده، یعنی دو ماهه میتونه یه آلبوم شش هفت ترکه جمع کنه ؟ :-O

چهارشنبه 4 دی 1392 - 19:49

ازطرف خودموطرفدارای احسان خواجه امیری خیلی خیلی تبریک:)

چهارشنبه 4 دی 1392 - 19:50

الان سوالی که دقیقا برای من پیش میاد اینه که این آقا چه گلی به سر موسیقی ایران زده و یا قراره بزنه که همه خوشحالن از مجوزش.
وزارت ارشاد به جای اینکه به این آقا مجوز بده بهتر بود یه نگاهی به مهران احراری و مهدی مقدم و هومن سزاوار بندازه که چندین ساله دارن خاک میخورن،نه این آقا که سر جمع 10 تا ترک نخونده و هیچ معلوم نیست از کجا یه دفعه ای الکی آوردنش بالا.انگار پارسال یادش نیست خودش و سیروان سر همین مجوز گرفتن چه بلایی سر مهدی مقدم آوردن.

پنجشنبه 5 دی 1392 - 16:56
نوشین

بلایی نیاوردن! فقط به تبعیض، اعتراض کردن. مطمئن باش اگر ایشون مجوز فعالیت داشت، الان کلی آلبوم داده بود و وقتش رو برای تنظیم خواننده های دیگه و ترانه سرایی برای دیگران نمیذاشت و ترجیح میداد درآمدش از خوانندگی باشه، نه تنظیم و ترانه سرایی برای دیگران. هرچند همون کارهای کم هم خیلی خوب و شنیدنی هستن. وقتشه که این سلیقه ای عمل کردن رو کنار بذاریم و اجازه بدیم همه بیان و فعالیت کنن، چه زانیار و چه افرادی که شما گفتید. ما از مجوز زانیار خوشحالیم چون میدونیم این سالها چی کشیده از سانسور شدن نامش توی آلبوم ها و ...! چون میدونیم وقتی میبینه برادرش روی سن داره میخونه و خودش نمیتونه، چه حالی میشه، چون کاملا حس آهنگ «زندگی همه همینه» رو توی زندگی خودش حس میکنیم، چون میدونیم لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست.

188.118.119.1
پنجشنبه 5 دی 1392 - 20:18
erfan se

آقای جلالی ببخشید ملاکه شما برای خوب بودن یه خواننده تعداده ترکه یا کیفیتشون
من به شما خواننده معرفی میکنم تو یه ماه 4تا ترک میده که فقط برای خندیدن به درد میخوره
زانیار درسته دیر به دیر کار میکنه اما کارهایی میده که ارزش هنری بالایی داره

37.63.187.46
جمعه 6 دی 1392 - 10:42
---

خانوم محترم شما حتما یکی دو سال بیشتر نیست که داری موسیقی رو دنبال میکنی،درسته اعتراض کردن ولی همون اعتراض مهدی مقدم رو نابود کرد،همین آقا بود که بعد از جواب دادن مهدی مقدم به اعتراضات باعث شد توی فیس بوک کلی توهین به مهدی مقدم بشه،اصلا این موضوع رو بذارم کنار،مگه همین آقا نبود که ویدئوش هنوز یه سال نمیشه که پخش میشد؟تازه اون زمونی که ادعا میکرد داره دنبال مجوز میره موزیک ویدئوهاش از ماهواره پخش میشد و همون یکی دو تا ترکی هم که پخش کرده بود اصلا به درد مجوز نمیخورد،حالا هی شما بیا دفاع کن؛اصلا معلوم نیست چطوری آوردنش بالا؛خدا جای خوبی نشسته هم این و برادرش یه روزی قطعا زمین میخورن،حالا ببینین
هر چقدرم که حق با کس دیگه باشه؛عمرا اگه به بقیه حق بدین،

88.150.130.35
چهارشنبه 4 دی 1392 - 20:17

به زانیار عزیز تبریک میگم در ضمن صدای زانیار از سیروان قشنگ تره .

پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:44
غزال نصريان

منم صداى زانيار رو بيشتر از صداى سيروان دوست دارم با اينكه خيلى هم با هم فرق ندارن

109.110.187.120
چهارشنبه 4 دی 1392 - 22:04

بی صبرانه منتظر آلبومتم دادو

چهارشنبه 4 دی 1392 - 22:15

زانیار واقعا داره خوب پیش میره خدا رو شکر. این اتفاق هم میتونه روی این پشرفت محسوسش کاملا اثر گذار باشه.
به امید موفقیت این هنرمند خوب و دوست داشتنی.

چهارشنبه 4 دی 1392 - 22:27

واقعا خبر خوبی بود از ته دل به زانیار عزیر تبریک میگم ،واقعا کار برادران خسروی حرف نداره ، به امید موفقیت روزافزون سیروان و زانیار

چهارشنبه 4 دی 1392 - 23:19

خیلی عالیه که ایشون مجوز کارشونو گرفتن.این فوق العاده ترین خبریه که تاحالا شنیدم.
آرتین ولی الهی مچکرم از اطلاع رسانی تون

چهارشنبه 4 دی 1392 - 23:20

میدونم نظرمو تایید نمیکنین ولی حرفمو میزنم.
به نظر من این آقا نباید مجاز شن چون مجاز شدن ایشون و امثال ایشون که هیچ چیزی در صداشون نیست سطح موسیقی ایران رو میارن پایین. یکی از مشکلای زانیار خسروی اینه که خیلی خودشو همه فن حریف و به اصطلاح کار بلد میدونه. حتما یادشون هست سال 88 چه بی احترامی هایی به محسن چاوشی و بنیامین بهادری کردن و همه جوره آلبومای این دو هنرمندمون رو به مسخره گرفتن مخصوصا ترانه های آلبوماشونو. آقای خسروی بهتون پیشنهاد میکنم برین دوباره به ترک جاده از آلبوم جاده رویاهای برادرتون گوش بدین و ببینین ترانه ای ضعیف تر از این کار تو این سالها بوده یا نه. حتی یه بچه کلاس اولی هم میتونه این ترانه ضعیف رو بنویسه. خلاصه کنم. آقای خسروی اینو بدونین شما اصلا در هیچ حوزه ای در موسیقی حرفی واسه گفتن ندارین. و بجای اینکه خودتونو خیلی نابغه جلوه بدین و به دیگران توهین کنین. برین همون کلیپ هاتون رو بدین به شبکه های ماهواره ای تا پخش کنن.
امیدوارم تایید بشه.

پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:37
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

افرین...احسنت.....باریکلا.....مرحبا......احسنت .....بازم افرین
منم میخواستم همینو بگم و گفتم و حتی از نوشته ی شما نوشته ی من ارومتر بود ولی انگار این موسیقی ما هم تحت تاثیر یه عده معلوم الحال قرار گرفته و نوشته ی من رو با کمال وقاحت تایید نکرد.
من به خاطر این کار موسیقی ما برای یک ساعت به عنوان اعتراض کامنت گذاشتن رو تحریم میکنم.

2.147.186.209
پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:43
غزال نصريان

اينكه زانيار شيش سال پيش چى گفته مسئله ايه كه تموم شده رفته و حتماً بين خودشون حل كردن
بعدش هم واقعاً شايد مسئولين نميدونستن كه اگه به ايشون مجوز بدن جاى شما هم تنگ ميشه وگرنه اين كار رو نميكردن!

109.110.187.120
پنجشنبه 5 دی 1392 - 11:10
لیلا

اصلا نظرتون درست نیست.اینکه قبله زانیار با کی مشکل داشته و با کی نداشته دیگه گذشته.خیلی از هنرمندای دیگمون هم باهم یه سرس مشکلاتی رو داشتن که دیگه تموم شده ورفته.درضمن کار ضعیف هم بهترینهای دنیای موسیقی داشتن.این دلیل بر نگرفتن مجوز نمیشه.مهم اینه که ایشون تاالآن بدون مجوز کلی طرفدار واسه خودش داشته که کلی هم حمایتش کردن.مطمین باش اونا هم کارای ضعیفشو شنیدن.اما مهم جنس کاره.بعدم من فکر نمیکنم این مسکلشون با دیگر هنرمندان اونقدری که شما گفتین بزرگ بوده باشه.درهر صورت دیدین که واسه مجلس همسر تنیامین رفته و هیچ مشکلی ندارن.دیگه شماها نباید کاسه از آش داغتر بشین.ازین به بعد هم برادران ارشاد لطفا با این آقای مجید واسه دادن مجوز هماهنگ کنین که ایشون میدونن حق کی هست و حق کی نیست.
درضمن آقای نوید شما اگه ۱سال هم پست نذاری کسی ناراحت نمیشه که هیچ حتی خوشحال هم میشیم.باور کن خود محسن چاووشی هم خوشحال میشه با این طرز طرفداری کردنت.

151.238.37.116
پنجشنبه 5 دی 1392 - 12:58
Mehdi Mika

همه حرفات یه طرف این یه جملت یه طرف "آقای خسروی اینو بدونین شما اصلا در هیچ حوزه ای در موسیقی حرفی واسه گفتن ندارین"
چرا یه چیزی میگین که دیگران بهتون بخندن؟! ملودیایی که زانیار ساخته رو شنیدی اصلا؟!مثلا قطعه بدون تو! تنظیم عشق من باش بهنام صفوی و حس امیر یگانه به نظرت چجورین؟! آلبوم شهاب رمضان به نظرت چه جور آلبومی بود؟!منم اصلا ترانه های سیروان و زانیارو دوس ندارم ولی الان اینجا بحث آلبوم جاده رویاهای سیروان بود که شما اومدی در مورد ترانش حرف زدی؟! چون شما از این دونفر خوشت نمیاد دلیلی نداره که بخوای کاراشونو ضعیف جلوه بدی!!
خانوم لیلا! با پاراگراف آخر نوشتتون به شدت موافقم! اینم من بگم که هیچکس دلش برات تنگ نمیشه آقای طرفدار کبیر استاد ترابیه نمیدونم چی! اسمتم فک کنم اشتباه نوشتم ولی مهم نیست!!

94.183.92.231
پنجشنبه 5 دی 1392 - 17:02
نوشین

شما ببخشید. میگیم زانیار بیاد از شما اجازه بگیره! بره دوباره «جاده» رو گوش بده؟؟؟! این حرفتون خیلی خنده داره!!! کسی که خودش این ترانه رو گفته و در روند ضبط و اجرای هزار باره این آهنگ توی کنسرتای سیروان بوده، بره دوباره گوش بده؟؟!! اتفاقا «جاده» یکی از محبوب ترین کارهای سیروانه. سبک موسیقی سیروان جوری نیست که بتونه هر ترانه ای رو بخونه. بعشدم شما دوست نداری دلیل نمیشه بهش مجوز ندن. کی گفته زانیار خودشو همه فن حریف و کاربلد میدونه؟ زانیار کی همچین حرفی زده؟ مستند بگید لطفا. سطح موسیقی ایران نه که الان بالاست!!! زانیار مطمئنا بالاترش میبره که پایین نمیاره! شما نگران سطح موسیقی ایران نباش. ایشون از خیلی ها مطمئنا بهتره و بهتر هم میشه.

188.118.119.1
پنجشنبه 5 دی 1392 - 20:12
erfan se

من کاملا با نظر نوشین خانوم موافقم
ضمنا اگه زانیار به چاووشی و بهادری بی احترمی کردن شما هم دارید به زانیار توهین میکنید
کار جاده سیروان اصلا کاره ضعیفی نیست شما میتونید کار دوس دارم زندگی رو سیروان که ترانه سراییش رو زانیار بر عهده داشته گوش کنید درباره ی این کار یکی از روزنامه ها که اسمش رو یادم نیست تیتر زده بود ترانه ای که امید به زندگی رو به برخی جوانان برگردوند

37.63.187.46
پنجشنبه 5 دی 1392 - 21:59
صدف 572

ادم اگه بخواد با غرض ورزی چیزی بگه سوژه زیاد داره.زانیار خسروی "در موسیقی حرفی واسه گفتن نداره"؟؟؟؟؟ چندتا اهنگ که ایشون به نوعی توش دست داشتن اسم ببرم که برای همه خاطره شده ؟؟؟؟؟اگه اتفاقی می بود یا بحث کم سوادی تو موسیقی می بود،همون اهنگ اول به دوم این ماجرا تموم میشد.
همین اهنگ جاده که می گید ضعیفه جالبه بهتون بگم این سبک ترانه نویسی {برای سبکی غیر رپ} که (عاشقانه نباشه و حس و حالی به جز عشق و دوری و غم و... داشته باشه) 35-40 ساله که تو ایران انجام نمی شده و زانیار بعد 35-40 سال این سبک رو زنده کرده(مثل جاده،دوست دارم زندگی رو ،زندگی همه همینه و...)،طبیعیه بعد این همه سال گوش شنونده ها انقدر تو این سبک ضعیف شده که بهش عادت ندارن و باهاش ارتباط برقرار نمی کنن.پس شاید تو این زمینه اشکال از زانیار نیست!!!!!!
من از ماجرای زانیار و محسن چاووشی خبر ندارم پس نظری هم نمی دم.اما قضیه ی بنیامین که می گید،من متن مصاحبه ی خود بنیامین رو خوندم،چه طور حرفهای ایشون اصلا بی احترامی و خودبزرگ بینی و... نیست اما اگه سیروان و زانیار حرفی بزنن زشته؟؟؟؟؟
این اتفاقا مال قبل بوده،بلاخره خواننده های ما فهمیدن اگه پشت هم باشن سرعت پیشرفت خودشون بیشتر می شه،کاش طرفدارهاشون هم بفهمن با توهین و تخریب کردن رقبا، خواننده ی خودشون عزیز تر نمی شه !!!!!!

23.239.8.86
پنجشنبه 5 دی 1392 - 23:16
حسین مشکی پوش

اولا زانیار هنر موسیقی و علمشو داره....دوما هنوز البومی تو تاریخ موسیقی ایران نیومده که ترانه هاش به ضعیفی البوم ژاکت باشه :))
زشته خوانندتونو درست کنید.

2.191.151.91
پنجشنبه 5 دی 1392 - 23:23
majid

جدیدا همه شدن کارشناس موسیقی. هر نظری که میدی میان انواع و اقسام جبه ها رو علیه کامنتت میگیرن.
دوستان محترم شما طرفدار زانیار عزیز هستید و بایدم از روی تعصب نظر بدید. واقعا با حامی موافقم که این موسیقی باند بازی و مافیا زیاد داره. در عجبم چطور بچه های نابغه ای مثل احسان غیبی و نیما علامه و مهدی مقدم که از این آقا خیلی خیلی بهترن و بجز مهدی مقدم اون دو نفری که اسم بردم کوچکترین خطایی نکردن مجوزشون صادر نمیشه. اونوقت بیچاره ها مخصوصا احسان غیبی هر روز تو ارشاد زار میزنه تا مجوزش صادر بشه. با این اوضاع تا یه هفته دیگه امثال تتلو هم مجاز میشن و اونوقت دیگه باید فاتحه این موسیقی رو خوند. واقعا متاسفم

151.245.45.224
جمعه 6 دی 1392 - 15:28
قیماخ (از مخاطبان محسن چاوشی)

باز هم حسین مشکی پوش و تنها جمله ای که بلد هست...
ممنون

151.247.70.109
جمعه 6 دی 1392 - 17:37
-----

خدایا شکر یه نفر تو این همه آدم اومد و حرف حساب زد،آقای مجید،متاسفانه الان دور دور ایناس و هر چقدر هم که حق با شما و امثال شما باشه بازم چشم بسته دفاع میکنن،فکرکنم یه خانومی گفت میخوام چند تا از کارای خاطره انگیز زانیار خسروی رو نام ببرم،میشه لطف کنین و نام ببرین؟ما که اسم ایشونو فقط توی کنسرت های برادرش شنیدیم،در ضمن هنوز یه سال نمیشه که کلیپش داشته پخش میشده،مگه خون این آدم از مهدی مقدم و نیما علامه قرمز تره؟من حاضرم شرط ببندم لایو خوندن این آقا هم مثه برادرش افتضاحه،همه که مثه شما کور نیستن.واسه یه آدم بی استعداد دست و پا بشکونین تا موسیقی ایران بیشتر در جا بزنه

88.150.130.35
جمعه 6 دی 1392 - 19:15
غزال نصريان

جناب ----- مگه تقصير زانياره كه به مقدم و علامه مجوز نميدن؟ چرا انقدر تنگ نظريد؟ مگه اون موقع كه مهدى مقدم آلبوماى سونامى و احتياط رو به شكل مجاز پخش كرد بقيه اومدن چيزى گفتن؟ آهنگ ماندگار نداره كه نداره مگه مقدم و علامه آهنگ ماندگار دارن؟ اصلاً از بين خواننده هاى مجازمون چند تاشون آهنگ ماندگار دارن؟ بس كنيد اين نگاه هارو
آره برادر من الان همه كورن شما و يكى دوتاى ديگه به عنوان افراد بيناى جامعه بريد جلوى وزارت ارشاد بست بشينيد و به شرايط موجود اعتراض كنيد
كنار بذاريد اين تنگ نظريا رو اين بنده خدا هم هموطنتونه چه ظلمى به شما كرده كه انقدر از مجاز شدنش ناراحتيد؟ ايشالا كه به مقدم و علامه و ... هم مجوز بدن اينو بدونيد كه هركسى جايگاه خودشو داره

109.110.185.127
شنبه 7 دی 1392 - 04:22
حسین مشکی پوش

ببین جناب هوادار قیماخ من همیشه منطقی بودم......ولی وقتی دوستانتون میان
سیروان خسروی اسطوره تنظیم محسن یگانه که اوج تلاش و پشتکاره احسان خواجه امیری که پرچم داره پاپ هست و رضا صادقی که از دید من بهترینه و خوانندگانه دیگرو اینطوری بی منطق میکوبن خیلی راحت با استدلال کارهای ضعیف چاوشی به رختون میکشم همه بلدن تحقیر کردنو ولی ارزش ها رو حفظ میکنن.........همه خوانندهاشون لااقل اجرا داشته حداقل میشه فهمید چقدر میتونه درست بخونه اما خوانندتون میتونید ادعا کنید میتونه اصلا رو گام بخونه؟؟
برید جلوی این افرادو بگیرید........من خودم چاوشی و دوست داشتم هنوزم یه شاخه نیلوفرش و گوش میدم ولی به جرات دیدم نسبت به خودشو هوادارش عوض شد.
موزیک ما میشه لطفا تایید کنی.

2.191.131.139
شنبه 7 دی 1392 - 05:48
---

خانوم نوشین ، شما که یه پا قاضی و کارشناسی، پارسال رو یادت بیار وقتی مهدی مقدم مجوز گرفت همین آقا با برادرش به خاطر اعتراض کردن به مجوز مهدی مقدم چه به روزش آوردن بعدش هم خیلی راحت خودشونو کشیدن کنار؛در ضمن مهدی مقدم کار ماندگار نداره؟خونسرد،دلم از تو میخونه،سونامی ، خیلی بد شد،شفا،قصه،پشیمون،بی رحم،توکه دلمو میبری،یکی یه دونه،نیستی،خوشی زده زیر دلت،اینا همه تو زمان خودشون هیت بودن و همه گیر شدن،حالا شما دو ساله اومدی طرفدار یه کسی شدی که معلوم نیست از کجا آوردنش بالا به ما ربطی نداره.

88.150.130.35
شنبه 7 دی 1392 - 07:10
Mehdi Mika

دوستی که اسمتم ننوشتی! اینکه شما فقط اسم زانیارو تو کنسرتای داداشش شنیدی نشون دهنده اینه که اصلا هیچ اطلاعاتی در مورد موسیقی نداری! پس لطفا بدون اطلاع و آگاهی همینجوری رو هوا حرف نزن!
صدای نیما علامه رو من خیلی دوس دارم و از خدامه که بهش مجوز بدن ولی واقعا این موضوع چه ربطی به زانیار داره؟! بعدش شما میگی که زانیار بی استعداده؟؟!! یعنی از نظر شما هر کی صداش خوبه با استعداده؟! ملودی خوب ساختن و خوب تنظیم کردن از نظر شما استعداد نمیخواد دیگه! هر کی که اجرای زندش خوب نباشه نباید مجاز بشه؟! من هیچ تعلق خاطری به سیروان و زانیار ندارم ولی واقعا ناراحت کنندس که یه آدمی با اطلاعات نزدیک به صفر(اگه نگم صفر) بیاد در مورد موسیقی و هنرمنداش نظرات خنده دار بذاره بعدشم دیگرانو کور خطاب کنه!!
ضمن اینکه کور بودن ایراد نیست ولی کور فکری بودن ایراده که بعضیا این ایرادو دارن دیگه

94.183.94.11
چهارشنبه 4 دی 1392 - 23:51

وااااااااااااااااااای...خیلی خبر خوبی بود...یه عالمه تبریک به زانیار عزییییییییز...
ایشا... که به بقیه کسایی هم که موسیقی خوب ارایه می دن مجوز داده بشه...همه کسایی که با عشق تو زمینه موسیقی کار میکنن حالا توی هر سبکی که هستن...
واست آرزو دارم بهترینا رو...
از ته دلم زندگی رو با عشق می خوام واااااااااااست...

پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:22

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خیلی خبر خوبی بوووووووووووووووووود
خدایا شکرت
از الان منتظر آلبوم وکنسرت هستیم .. بی صبرانههههههههه

پنجشنبه 5 دی 1392 - 00:25

***تبریـــــــــــــــــــــــک میگم***

پنجشنبه 5 دی 1392 - 01:16

زانیار نه ترانه سرای خوبیه نه خواننده و اهنگساز خوبی.باز سیروان خسروی یکی از بهترین تنظیم کننده های ایرانه ولی زانیار چی؟ شما به من یه اهنگ یا یه ترانه از ایشون معرفی کنید که قشنگ باشه و روش فکر شده باشه.ترانه هایی که زانیار میگه دقیقا من رو شبیه ترانه های علی بحرینی میندازه که بسیار سطحی و دم دستیه.این که سیروان موزیسین خوبیه دلیل نمیشه که برادرش هم خوب باشه .در مورد البوم زانیار هم باید بگم اگه سیروان همه ی کاراش رو انجام میداد میشد امیدوار بود ولی حالا که سیروان حضور نداره شک نکنید شکست سختی رو چه از نظر فروش و چه از نظر کیفیت تجربه خواهد کرد.(موسیقی ما چاپ کن و تحت تاثیر یه سری که هیچی از موسیقی نمیدونن قرار نگیر و واسه خودت ارزش قائل شو)

پنجشنبه 5 دی 1392 - 11:56
قیماخ (از مخاطبان محسن چاوشی)

واقعا درکت از موسیقی همین قدره که چون به زعم خودت موزیسین خوبی نیست نباید مجوز بگیره؟؟؟؟!!

151.247.92.73
پنجشنبه 5 دی 1392 - 16:51
نوشین

خواهیم دید!
این نظر شماست. منم چاووشی رو خواننده نمیدونم. اما هر کسی سلیقه ای داره. منم میتونم به شما بگم یه کار خوب از چاووشی به من معرفی کن! هر خواننده ای مخاطبان خودش رو داره. این دلیل نمیشه که بهش مجوز ندن چون شما نمیپسندی

188.118.119.1
پنجشنبه 5 دی 1392 - 19:44
erfan se

آقای"نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)"خودت یه بار نظرتو بخون ببین به چند نفر توهین کردی
خواهش میکنم به این سوال من جواب بده به جز محسن چاووشی کسی چیزی راجع به موسیقی میدونه؟؟؟؟اگه کسی هست(که بعید میدونم از نظره شما باشه)معرفیش کنید لطفا

37.63.187.46
پنجشنبه 5 دی 1392 - 22:16
صدف 572

جناب اقای ترابی یه چیزی بهتون بگم؟؟؟؟؟ من بعضی از کارهای اقای چاووشی رو واقعا دوست دارم و حرف کسی هم تاثیری رو سلیقه ام نمی ذاره اما کامنتهایی که می ذارید واقعا باعث می شه نظر ادم نسبت به محسن چاووشی عوض بشه و مدام باید به خودم یادآوری کنم "این طرفدار نماست وگرنه جو بدی به وجود نمی آورد و اسم خواننده ی مورد علاقه اش رو خراب نمی کرد"

23.239.8.86
پنجشنبه 5 دی 1392 - 22:30
صدف 572

در رابطه با اینکه نظر شما راجع به توانایی های موسیقایی زانیار چیه هم نظری نمی دم.چون شما برای بتهوون و شوپن هم عیب و ایراد پیدا می کنی.
فقط چشم بسته می گم"مطمئن باش دست کم 5 تا اهنگ هست که باهاش خاطره ی عالی داشته باشی و کار تنظیم یا اهنگ سازی یا ترانه اش رو زانیار انجام داده باشه"

23.239.8.86
پنجشنبه 5 دی 1392 - 22:38
♥حامد خواجه زاده♥ http://chavoshcover.mihanblog.com//

چرا مثه اینایی که قهر می کنن کامنت میذارید منم اینو دوست ندارم...

31.184.176.66
جمعه 6 دی 1392 - 00:45
Marjohn

متاسفانه این یکی از عیب های بزرگ ماست که در مورد چیزی که ازش کوچکترین اطلاعی نداریم نظریه پردازی میکنیم. باید به اطلاعتون برسونم که زانیار هم ترانه ساز قوی ای هست هم آهنگساز حرفه ای و هم کارای تنظیمش یکی از یکی بهتر! زانیار تو کار تنظیم هیچ چیزی از سیران کم نداره شما ها هم یه چیزی شنیدین که آره تو ایران فقط تنظیم سیروان خوبه وگرنه اگه ازتون بپرسن معیار یه تنظیم خوب چیه نمی تونین جواب بدین! مطمئنن نمی دونین که تنظیم آهنگ فوق العاده زیبای امید دارم هنوز رو خود زانیار انجام داده. تنظیم آهنگ های نگران نباش و خیلی زیاد امیرعلی بهادری واقعن حرف ندارن و همین طور تنظیم های زانیار برای آیدین جمشیدی (آهنگ عکس و آبرنگ). ترانه و ملودی آهنگ دوست دارم زندگی رو که به شدت بین طرفدارای سیروان محبوبه از زانیاره...ترانه ی جدیدترین آهنگ سیروان "بازم بتاب" هم از دیگر کارای زیبای زانیاره. واقعن حیف زانیار که اومد از طرفدارای چاوشی بابت تبریکشون تشکر کرد آدمایی مثل تو مایه ی آبروریزی هستن برای هنرمندا. اتفاقن من خیلی خوشحالم که سیروان قرار نیس نقش خاصی تو آلبوم زانیار داشته باشه چون زانیار ثابت کرده که اونقدر استعداد و هنر داره که بتونه از زیر سایه ی سیروان بیرون بیاد و مستقل کار کنه. من صدای هیچ خواننده ی پاپی رو تو ایران به اندازه ی صدای زانیار قبول ندارم. خوشبختانه زانیار نه تنها از صدای طبیعی زیبایی برخورداره بلکه کاملن به صداش مسلطه و می دونه چه جوری بخونه. من آینده ی خیلی روشنی رو برای این هنرمند نازنین پیش بینی میکنم. به شما هم توصیه می کنم قبل از گذاشتن کامنت های بی پایه و اساس قبلش در مورد موضوعی که حرف می زنین خوب تحقیق کنین تا آبروتون نره.

31.59.110.163
جمعه 6 دی 1392 - 01:15
الناز

صد البته که از نظر شما آقای نوید فقط محسن چاووشی خوانندست و کاراش خوبه.ماهمه اینو فهمیدیم دیگه.
میتونی خودتو خسته نکنی و دیگه اینجاها کامنت نذاری.خسته میشیااااا.مهم لپ کلام هست که شما کامنت هم نذاری ما میدونیم نظرت درمورد این پست و پست های دیگه چیه.
ما حتی ازالآن نظرت درباره پست هایی هم که قراره در آینده تو سایت گذاشته بشه میدونیم.زیاد خودتو خسته نکن.

151.238.21.254
جمعه 6 دی 1392 - 02:12
مجيد (يكي از ميليون)

خانم نوشين كاملا با اين جمله ات موافقم كه هر كسي سليقه اي داره.
و صدا امري كاملا سليقه اي، اما اينكه ميگيد چاوشي و خواننده نميدونيد از اون حرفاست، "شما؟" ، چون اساتيد س.ق و د.ا و ... تاييد ميكنن سبك و راه محسنو ( با سند تصويري)، حالا شما و امثال شما كه با نميتونن ببينن محسن پرطرفدارترينه تو ايرانه، هي حرف از كنسرت و ... ميزنيد بريد سر قبر ديگه گريه كنيد چون خاليه!!!
بگيد صداشو دوست ندارم.

151.234.40.71
جمعه 6 دی 1392 - 17:06
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

نوشین خانم به خدا اونقدر کارایی که استاد چاوشی خونده و فوق العاده بوده زیاده که اینجا جا نمیشه و باید تا فردا فقط بشینم تایپ کنم اما محض اطلاع شما 20 تا از این بهترینها رو نام میبرم: خاکستر - عصا - یه شاخه نیلوفر - قطار - بخون امشب - حریص - پروانه ها - کجاست بگو؟ - قله ی خوشبختی - کافه های شلوغ - با من بمون - دیوار بی در - زیبایی - دور اخر - همسایه - حراج - تو که نیستی - عروس قصه - ابرای پاییزی - کفترچاهی و چندین و چند اهنگ خارق العاده ی دیگه.اما اقای جاست سیروان کی گفته من غیر از استاد چاوشی کسی رو قبول ندارم؟ اتفاقا من به ترتیب اقایان س.ق و ش.ن و محمد اصفهانی و یاس و حمید عسکری و شهاب رمضان و محسن یگانه و سعید شهروز ( فقط البوم بی خوابی) و علی لهراسبی و چند نفر دیگر رو دوست دارم و کاراشون رو هم گوش میدم ولی استاد چاوشی رو یه پله بالاتر از این عزیزان دوست دارم

2.147.164.122
جمعه 6 دی 1392 - 20:51
mohammad91

خب همین علی بحرینیه دم دستی که شما میگی چند تا ترانه واسه استاد محسن چاوشی کبیرتون نوشته... بچه ها بیخیال این استاد شین...

2.187.77.134
پنجشنبه 5 دی 1392 - 02:33

تبریک میگم به زانیار عزیز .. خیلی خیلی خوشحال شدم . بی صبرانه منتظر آلبومش هستیم. این 2 برادر واقعا دوست داشتنی هستن کارشون حرف نداره..
امیدوارم این روند مجوز گرفتن خواننده ها کماکان ادامه داشته باشه در دولت جدید.

پنجشنبه 5 دی 1392 - 10:43

از طرف هوادارای چاوشی بهت تبریک میگم زانیار عزیز ...

پنجشنبه 5 دی 1392 - 13:47

خدای من من بیدارم یعنی واقعیت داره. این خبر زمانی باور کردم خبر صحت دارد که تو این سایت نوشته شد زانیار کنسرت بزار دیگه....

پنجشنبه 5 دی 1392 - 14:54

تبرییییییک ، بالاخره زانیار عزیز هم مجاز شد ، خیلی خوشحالم ، ۶ سال پیش ... واقعا عالیه ، به قول سیروان : باورش سخته اما زانیار بالاخره مجاز شد ، خیلی خیلی خوشحال شدم ، و امیدوارم زانیار آخریش نباشه ❤

پنجشنبه 5 دی 1392 - 16:48

Xaniar aziz behet khili tabrik migam khili khoshhalam omidvarm zood tar albomet biyad biroon va consert bezari

پنجشنبه 5 دی 1392 - 17:07

وای زانیار عزیز خیییییییییییییییییییییلی برات خوشحالم!
خدایی نابغه ای توی موسیقی هم تو و هم سیروان جان.
منتظر آلبوم بی نطیرت هستم
همیشه هوادارات پشتت هستن نگران نباش

پنجشنبه 5 دی 1392 - 21:36

برای من جای تعجب داره یسری دوستان به چه دلیلی شاکین که ایشون مجوز گرفته! خب خیلیا حقشونه که مجوز داشته باشن و به هر دلیلی ندارن و نداشتن مجوزشون چه ارتباطی به زانیار داره؟!!!. فک میکنم بهتره این اتفاق رو به فال نیک بگیریم و واسه بهبود روند موسیقی امیدوار باشیم, به جای اینکه بشینیم از وکال و ترانه و شخصیت ایشون ایراد بگیریم! ایشون هنرش چه قابل دفاع باشه چه نباشه طرفدارای خودشو داره و بهشون تبریک میگم و واسش ارزوی موفقیت میکنم.

چاوشیست

جمعه 6 دی 1392 - 16:22
غزال نصريان

والا به خدا
حالا اگه مهدى مقدم هنوز مجوز نگرفته تقصير زانيار نيست كه

109.110.183.250
پنجشنبه 5 دی 1392 - 23:08

وقتی ازتو اینستا خودش دیدم دیگه ازخوشحالی زبونم بنداومده بود تافهمیدم اینقدر هل بودم خوردم زمین ولی خوب اشکال نداره بااین که به خودتم تو اینستا بهت تبریک گفتم اینجا بازم میگم هوارتا تبریک گنده واسه داداشی خودم و ی تبریک خوشگل تربه همسرش وسیروان عزیزم که ی دنیا دوسش دارم .اولین کسی که بلیط کنسرتتو میگیره خودمم فقط تاریخ بده ی عالم طرفدارباحال پرانرزی تحویل بگیر شماها هم بیاین.

جمعه 6 دی 1392 - 00:43

تبریک میگم ... قطعا یکی از بهترینای موسیقی پاپ می شین ... هستین و بودین ...

جمعه 6 دی 1392 - 00:57

چه خبر خوبی ! این جوری بیشتر کار هاشون رو میشنویم . امیدوارم کارهای قوی و موفقی رو ارائه بدن .

جمعه 6 دی 1392 - 03:46

نه تعارف نکن بیا خودتو رقیب سیروان بدون!!
اگه الان یه عده میشناسنت فقط بخاطر سیروانه

جمعه 6 دی 1392 - 16:20
غزال نصريان

با نظرت مخالفم چون من خودم اول زانيار رو شناختم بعد سيروان رو

109.110.183.250
چهارشنبه 25 دی 1392 - 23:18
م،ت

ببخشيد من با نظر شما مخالفم چون منم از طريق زانيار سيروان رو ميشناسم ، اگر زانيار نبود شايد من هيچ وقت با كار هاي زيباي سيروان آشنا نميشدم

2.146.129.133
جمعه 6 دی 1392 - 09:55

از طرف هموادارای چاوشی تبریک می گم ....
اما یه نکته.........

دوستان زانیار خسروی تازه وقتش رسیده که خودی نشون بده و باید از این به بعد فهمید چه کارست....
همین
دعوا هم نکنید

یا علی

شنبه 7 دی 1392 - 09:47

خیلی خوب شد اگه مجوز نمیگرفت حیف بود

دوشنبه 9 دی 1392 - 15:05

خوشحالم

جمعه 13 دی 1392 - 11:48

با اینکه چند روزه گذشته از شنیدنه این خبر
اما واقعا خوشحال شدم و هنوزم که هنوزه روزی 100بار یادم میاد و بیشتر از دففعه ی قبل خوشحال میشم
واقعا حقت بود زانیار عزیزم
باید زودتر از اینا هم بت میدادن
همیشه موفق باشی
چه خوب سعید مدرس، علیرضا طلیسچی، حسین استیری هم مجوز گرفتن
خداییش کاراشون عالی بود
بازم تبریک زانیار جان

شنبه 14 دی 1392 - 00:23

چه جالب کامنت ملت رو بر میدارید؟!حالا که کامنتم رو برداشتید روشنتر میگم. از این که کامنتم در مورد زانیار رو بر میدارید حرفم ثابت شد که این برادران خسروی استاد لابی هستن و همینطور هم مجاز میشن!
موزیک ما جدا زشته شما که مثلا بیطرفید با جو پیش میرید و تحت فشار اخوان خسروی کامنت دزدی میکنید!
وای به روزی که بگندد نمک!

mj
دوشنبه 14 بهمن 1392 - 18:05

واقعا خوش حالم :)

چهارشنبه 21 خرداد 1393 - 02:02

وااای اقای نابغه چی میگه اونجا؟؟؟

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.