برنامه یاد بعضی نفرات
 
با پایان داوری مرحله مقدماتی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
اسامی راه یافتگان به مرحله‌ی نهایی جشنواره موسیقی جوان اعلام شد
موسیقی ما- با پایان داوری مرحله مقدماتی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و پایان کار هیات‌های تخصصی داوری مرحله مقدماتی و بررسی ۱۷۹۲ اثر ارسالی در ۲ بخش موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک، اسامی ۲۷۳ نفر برای راه یابی به مرحله نهایی را اعلام کرد.
 
در این دوره در بخش موسیقی دستگاهی ۱۰۷۶ خواننده و نوازنده، در بخش موسیقی کلاسیک ۲۷۷ نوازنده شرکت کردند که بعد از ارزیابی و بررسی توسط هیات داوران ۱۸۷ نفر در بخش موسیقی دستگاهی و ۸۶ نفر در بخش موسیقی کلاسیک انتخاب شدند که اسامی آنها در سایت جشنواره موسیقی جوان و انجمن موسیقی ایران قابل مشاهده است.
 
راه‌یافتگان به مرحله نهایی می‌بایست آثار خود را بر اساس رپرتوارهای تعیین شده در فراخوان اصلی، از تاریخ اول خرداد ماه تا پایان وقت اداری ۱۱ خردادماه سال جاری در سامانه بامک بارگذاری کنند.
 
اسامی برگزیدگان بخش‌های موسیقی نواحی، آهنگسازی، پیانو ایرانی و ویولن ایرانی به واسطه تک‌مرحله‌ای بودن این بخش‌ها، در اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان هم‌زمان با سایر بخش‌ها اعلام می‌شود.
 
مرحله نهایی این دوره از جشنواره همانند سال گذشته، به صورت مجازی برگزار می‌شود. این در حالی است که هرگونه تغییر احتمالی در روند برگزاری جشنواره از سوی روابط عمومی و سامانه رسمی جشنواره به نشانی nfym.ir اعلام خواهد شد.
 
برای مشاهده راه یافتگان بخش موسیقی دستگاهی اینجا، برای مشاهده راه یافتگان بخش موسیقی کلاسیک اینجا و برای مشاهده راه یافتگان بخش حفظ ردیف اینجا را کلیک کنید.
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 - 15:59

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود اسامی راه یافتگان به مرحله‌ی نهایی جشنواره موسیقی جوان اعلام شد | موسیقی ما