برنامه یاد بعضی نفرات
 
نشست شب تئاتر، موسیقی، عکس، معماری، پژوهش و ترجمه هفته هنر انقلاب برگزار شد
محمد مهدی سیار: ترانه‌سرایی برای من تجربه ای متفاوت از شعر است
موسیقی ما- نشست شب تئاتر، موسیقی، عکس، معماری، پژوهش و ترجمه هفته هنر انقلاب، هنر متعهد به حقیقت، ۲۵فروردین ماه با حضور چهره‌های هنری، مدیران حوزه هنری و فرهنگ و هنر کشور همراه با ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان در حوزه هنری برگزار شد.
 
میلاد عرفان پور مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری نیز در این ضیافت و دورهمی هنرمندان انقلابی با خوش‌آمد گویی به همه هنرمندان حاضر گفت: در سال‌های گذشته تلاش داشتیم تا آثاری تولید شود که در حوزه های موسیقی پژوهشی، نواحی و... حائز اهمیت بوده‌اند.
 
وی افزود: برای انتخاب چهره سال موسیقی انقلاب، گروهی از کارشناسان تشکیل شد که پس از بررسی‌ها در نهایت دکتر محمدمهدی سیار بخاطر تولید آثار شاخص در زمینه تصنیف و ترانه و جریان‌سازی حوزه موسیقی کشور انتخاب شد.
 
تقدیر از هنرمندان سال بخش موسیقی با حضور امیرحسین سمیعی انجام شد و دکتر محمد مهدی سیار به این عنوان معرفی شد.
 
سیار پس از دریافت این عنوان و جایزه خود پشت تریبون حاضر شد و در سخنانی کوتاه گفت: ترانه سرایی برای من تجربه ای متفاوت از شعر است چون من را در ارتباط جمع قرار می‌دهد. اگر توفیقی داشتم حاصل قرارگرفتن در کنار هنرمندان بزرگ بوده که خیلی هایشان در همین جمع هستند.
 
 
تاریخ انتشار : شنبه 26 فروردین 1402 - 15:39

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد مهدی سیار: ترانه‌سرایی برای من تجربه ای متفاوت از شعر است | موسیقی ما