برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
با حضور استاندار خراسان جنوبی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر
گواهینامه درجه یک هنری به ابراهیم و محمد سلم‌آبادی اعطا شد
موسیقی ما- گواهینامه درجه یک هنری (دکترای تخصصی موسیقی) به ابراهیم و محمد سلم‌آبادی از هنرمندان عرصه موسیقی نواحی خراسان جنوبی اعطا شد. این مراسم در محل مکتب‌خانه موسیقی نواحی واقع در باغ و عمارت جهانی اکبریه بیرجند برگزار شد.
 
استاد ابراهیم سلم‌آبادی متولد ۱۳۳۶ است که در زمینه نوازندگی دهل و دایره ۵۰ سال سابقه دارد و مدرس دهل، دایره، رقص‌های محلی و آیینی است.
 
کسب مقام برتر در جشنواره‌های معتبر استانی و ملی از جمله نوازنده برتر موسیقی اقوام دیوار یخی بیرجند، نوازنده برتر جشنواره آب در شعر ایران زمین و داور جشنواره منطقه‌ای شرق کشور در بیرجند، بخشی از موفقیت‌های او است.
 
استاد محمد سلم‌آبادی نیز متولد ۱۳۲۴ است که در زمینه نوازندگی سرنا ۶۰ سال سابقه دارد و از نوازندگان برتر ساز سرنا در ایران است.
 
کسب مقام برتر در جشنواره‌های معتبر استانی و ملی از جمله نوازنده برتر موسیقی اقوام دیوار یخی بیرجند و نوازنده برتر جشنواره آب در شعر ایران زمین، بخشی از توفیقات این هنرمند است.
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 آبان 1400 - 16:15

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود گواهینامه درجه یک هنری به ابراهیم و محمد سلم‌آبادی اعطا شد | موسیقی ما