بنیاد کودک
دبیر جشنواره موسیقی کرمان عنوان کرد
چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان برگزار می‌شود
موسیقی ما- «محمدعلی مرآتی» دبیر جشنواره موسیقی نواحی کرمان در ابتدا در مورد استان برگزاری این دوره از  جشنواره گفت: «موضوع استان محل  برگزاری جشنواره در شورای سیاستگزاری مطرح شد طبق ارزیابی های انجام شده در شورای سیاست‌گذاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی، پیشنهاد شد که  کرمان میزبان جشنواره  باشد. این پیشنهاد  با توجه به بررسی‌ این شورا از عملکرد مناسب  دوره‌های گذشته این جشنواره در کرمان و قابلیت‌های مهم فرهنگی و هنری این استان  ارایه شد و فکر می‌کنیم که امسال هم کرمان می تواند میزبان خوبی برای این جشنواره باشد.

در مرحله بعد این پیشنهاد شورا به دفتر موسیقی و سپس معاونت هنری اعلام شد .همزمان استاندار محترم کرمان نیز در دو هفته اخیر در  معاونت امور هنری وزارت ارشاد حضور یافتند و در گفتگو با معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی آمادگی کرمان را برای میزبانی از جشنواره موسیقی نواحی اعلام در سال جاری در کرمان اعلام کردند . بنابراین با توجه به نظر پیشنهادی شورای سیاستگذاری و نیز اعلام آمادگی استان کرمان،تصمیم معاونت امور هنری بر برگزاری جشنواره در کرمان در سال جاری است .بزودی فراخوان جشنواره اعلام می شود و اطلاعات دقیق تری از جزییات برگزاری جشنواره منتشر خواهد شد . زمان جشنواره نیز پس از هماهنگی با استان اعلام می شود.
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 - 14:12

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان برگزار می‌شود | موسیقی ما