وبینار
 
Farhad Forootani Ashegham Kardi فرهاد فروتنی
شرکت‌های برگزارکننده‌ی کنسرت با مدیرکل دفتر موسیقی جلسه گذاشتند
اجراهای صحنه‌ای بدون افزایش قیمت بلیت از سر گرفته می‌شود
موسیقی ما- شرکت‌های برگزاری کنسرت در جلسه با مدیرکل دفتر موسیقی از آسیب فراوان به هنرمندان، نوازندگان و صاحبان مشاغل فنی مرتبط با کنسرت طی یک سال اخیر سخن گفتند.

به دنبال اعلام وضعیت زرد در تهران و ازسرگیری فعالیت‌های گروه سه، طی هفته گذشته و هفته جاری دو جلسه با حضور شرکت‌های برگزارکننده کنسرت و همچنین سالن‌های برگزاری کنسرت به ریاست «محمد اله‌یاری» -مدیرکل دفتر موسیقی- برگزار و شرایط ازسرگیری کنسرت‌های موسیقی بررسی شد.
 
 در این جلسات شرکت‌های برگزاری کنسرت از آسیب فراوان به هنرمندان، نوازندگان و صاحبان مشاغل فنی مرتبط با کنسرت طی یک سال اخیر سخن گفتند. به عقیده شرکت‌ها برگزاری کنسرت با ظرفیت سی تا پنجاه درصد ظرفیت سالن و یک سئانس در روز توجیه اقتصادی ندارد و تنها با هدف به جریان افتادن دوباره چرخ اقتصاد هنر مجبور به انجام آن هستند.
 
در این جلسات شرکت‌ها بیان کردند هزینه‌های اجاره و خدمات فنی سالن‌ها و هزینه تبلیغات شهری و مجازی که مردم را ترغیب به استقبال از اجراها کند، عملاً سودی برای برگزارکننده باقی نمی‌گذارد. در این جلسات نمایندگان سالن‌های برگزاری کنسرت در تهران آمادگی خود را برای ارائه تخفیف‌های لازم در اجاره و نرخ خدمات فنی اعلام کردند تا بدین‌وسیله شرکت‌ها رغبت بیشتری برای برگزاری کنسرت داشته باشند.
 
همچنین مقرر شد کلیه پروتکل‌های بهداشتی رعایت و بر حسن انجام آن‌ها نظارت لازم انجام شود. در زمینه قیمت بلیت‌ها نیز مقرر شد در این مقطع زمانی با هدف تشویق مردم به بهره‌مندی از برنامه‌ها، قیمت بلیت کنسرت‌ها افزایش پیدا نکند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 دی 1399 - 14:37

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود اجراهای صحنه‌ای بدون افزایش قیمت بلیت از سر گرفته می‌شود | موسیقی ما