بنیاد کودک
توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان اعلام شد
فراخوان جشنواره لالایی‌ها و ترانه‌های فولکلور منتشر شد
موسیقی ما- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران از انتشار فراخوان جشنواره لالایی‌ها و ترانه‌های فولکلور خبر داد.

«فاطمه تنهایی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران- با اشاره به انتشار فراخوان جشنواره لالایی‌ها و ترانه‌های فولکلور توضیح داد: «لالایی از اولین آموزه‌هایی است که والدین به کودکان می‌آموزند و در شکل‌گیری شخصیت و ساختار فکری و فرهنگی آنان نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارد. بنابراین در دوران قرنطینه خانگی با ایجاد بستری مناسب در فضای مجازی امکانی فراهم شده است تا در برقراری تعامل بین نسل‌ها، قدم‌های مؤثری برداریم.»

وی افزود: «جشنواره بربال لالایی با هدف آشنایی و شناخت بیشتر اعضا با فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی، ترویج آداب و رسوم محلی، توجه به تربیت دینی و حس زیبایی شناسی، ایجاد پویایی و نشاط در بین کودکان ونوجوانان، تاثیر لالایی‌ها در صمیمیت حاکم برفضای خانواده‌ها، افزایش ارتباط چشمی وشنیداری اعضای خانواده با یکدیگر؛ در چهار بخش لالایی‌های دیروز، لالایی‌های امروز، لالایی‌های آوایی (بی کلام) و لالایی من (لالایی‌هایی که کودکان برای عروسک‌های خود ویا در بازی‌های کودکانه خود در نقش والدین می‌سرایند) برگزار می‌شود.»

آثار می‌تواند در دوگروه سنی کودک و بزرگسال به زبان وگویش های مختلف به صورت فایل صوتی همراه با موسیقی بی‌کلام اجراشود. در این راستا متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان دی ۹۹ به واحد هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران ارسال کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 مهر 1399 - 14:56

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود فراخوان جشنواره لالایی‌ها و ترانه‌های فولکلور منتشر شد | موسیقی ما